Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nehody
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Zdraví Nehody Příspěvek č. 1

Jenom by mě zajímalo, jaká je nejčastější příčina smrti nebo poškození rostlinek. Já měl letos smůlu s jednou rostlinkou, kterou mi dal kámoš (ůdajně brutální model). Nejdřív mi ji přejel traktor (měli byste někdy vidět, jak se tváří traktorista když mu vběhnete pod kola a utíkáte s květináčem pod paží pryč). Potom když už se z toho vzpamatovala, mi na políčko zavítaly srnky a moc z toho z ní nezbylo. Ale pořád se drží, i když je vysoká asi jenom půl metru. Jsem jenom já smolař??

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 17-08-2006 v 22:36 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Určitě nejsi jedinej smolař . Já jsem si minulou sezonu vysadil kytku na místo kam sem si chodil za mlada hrát. Byl to malej lesík. A pár dnů na to se tam z nějakýho záhadnýho důvodu kácelo. Jen prostě vysekali uzkou cestu pres moji kytku. Nikdy předtím sem neviděl že by se tam kácelo. Když sem to zjistil tak sem ji hned valil hledat ale už bylo pozdě nezachránila by ji ani svěcená voda. Ale na výraz toho traktoristy bych se taky podíval .
Jinak nestává se mi to často ale když už tak mi to něco venku sežere. Popřípadě ukradne ale to sem asi nepatří.

Old Post 18-08-2006 v 08:08 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 3

To by chtělo se domluvit a uspořádat hon na myslivce! Co zatím čtu tak za všechno můžou myslivci nebo tamní JZD

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 18-08-2006 v 12:46 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 4

JZDaci jsou shit,ale maji dobry hnojiva na pole(ty kulicky bílí)
A jestli mate nekdo problem s srnkama tak se vychcijte u kytek,aa srnky jsou pryc

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 19-08-2006 v 07:29 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piiit
Stálý Člen

Karma uživatele piiit - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

polovnici su svine mne vytrhli 2 kvetiny z najlepsieho fleku. odvtedy im tam chodim ochcavat krmelec. nebolo by odveci im zvrhnut aj ten posed a keby ta chitili tak sa vyhovorit na greenpeace

Old Post 19-08-2006 v 09:18 AM
piiit je offline   Profil uživatele piiit   Find more posts by piiit   Foto galerie člena piiit   Click here to Send piiit a Private Message   Add piiit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 6

me mamka prelila kyti co sem mel v kvetinacu na zahrade - 2M vysoka kytka ale nastesti se z toho vzpamatovala (s minimem listi) a roste dal - jeste nekvete.

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 19-08-2006 v 10:36 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 7

Kolom&n: Tos tím chcaním fakt funguje??

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 19-08-2006 v 16:26 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 8

Hanizek:fakt FUNGUJE!!!!!!a jeste si tam muzes dat treba napr. hadr od psovych tlapek.
ja mel nestesti kdyz jsem ohybal WW tak mi pukla jedna vetvicka cela ale to je dlouuho

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 20-08-2006 v 08:35 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Heej muze mi nekdo poradit?Mam takove mensi poliicko a vyrostli tam hovada jak svet.Tak sem ke stonku privazal provazek a vsechny je mírne zohl do strany(tak pred mesícem)...Ted sem si ale vsiml ze jak kytky jeste porostli a zesílili jim stonky,tak se ten provaz nepříjemně zaryl dovnitr(rek bych ze stonek ten provaz uz pomalu obrůstá).Tak jetli se tim nak nepřiškrtí příjem živin,nebo tak neco?Kytkam to zatim nak nevadi,rostou porad dal.Ale jestli to nemuze mit nakej spatnej vliv na urodu?Priste to vsechno sundam.Tak doufam ze to neuskodi.

Old Post 20-08-2006 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10

tak jim to jen povol, ale ohnuty bych to nechal-lepsi ohnuty kyti nez zadny kyti.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 20-08-2006 v 12:49 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 11

Free_tekk: Na tvůj problém existuje jednoduché řešení: Prostě tam dej hrubší provázek. Na stonek bude působit menším tlakem = nebude se tak fest zařezávat.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 21-08-2006 v 14:40 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blood_THC
Stálý Člen

Karma uživatele Blood_THC - 84% PěstitelskáKarma uživatele Blood_THC - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 12

Ja som xcel zatemnovat hrubym ciernym vrecom. Kamart oracuje vo firme kde vyrabaju vtrcia tak pre mna vyrobil velke vreco. Ked som ho dal na kvetinu na druhy den bola spalena. Teraz je uz v poriadku a dokonca je zdravsia silnejsia a hustejsia.

Outdoor 2006 Outdoor 2008

Old Post 21-08-2006 v 15:36 PM
Blood_THC je offline   Profil uživatele Blood_THC   Find more posts by Blood_THC   Foto galerie člena Blood_THC   Click here to Send Blood_THC a Private Message   Add Blood_THC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 13

Mě se zase při mých prvních pěstitelských pokusech stalo to, že při čekání na okamžik sklizně přijel kombík džejzetdý a sklidil za mě. Když sem přišel další den celý natěšený na kytky (ikdyž tehdy to nebyly zrovna origoše) a viděl že kukuřičný pole už tam není docela ve mě hrklo div sem se nerozbrečel.

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 24-08-2006 v 18:39 PM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 14

Jo a místo toho chcaní kolem kytek je dobrý použít i ostříhaný vlasy (darují v každém kadeřnictví) nebo např chlupy ze psa, nehty apod. zvíře ucítí člověka a radši si to obejde.

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 24-08-2006 v 18:41 PM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

to Free--Tekk: hele provazek nech klidne zarust, kytka kdyz ho obrusta tak se tvori novy vodivy pletiva, ktery vedou jak rikas ziviny a jiny co vedou vodu, kdyz se to teprv tvori tak to obroste a provazek bude zabudovanej v tom a nic se nestane

Old Post 27-08-2006 v 20:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

JO a me se stelo, ze sem zlomil stonek, vypadalo to docela hrozne, ale za cas se to vzpamatovalo,mozna ze by byla lepsi bez zraneni ale prezila to a rostla docela pekne (byl to stejne samec :-)) tak to bylo jedno)

Old Post 27-08-2006 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1022410 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív