Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
S.u.l.d.a
Stálý Člen

Karma uživatele S.u.l.d.a - 4% PěstitelskáKarma uživatele S.u.l.d.a - 4% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 1

Prosím pomoste já jsem nepřišel nato jak si objednat semínka u Seedsdirect. Prosím jestli byste byli tak hodný a napsali mi jak se to dělá protože já fakt nevim.
Díky všem předem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 18-01-2002 v 19:55 PM
S.u.l.d.a je offline   Profil uživatele S.u.l.d.a   Find more posts by S.u.l.d.a   Foto galerie člena S.u.l.d.a   Click here to Send S.u.l.d.a a Private Message   Add S.u.l.d.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Seedsdirect.to Příspěvek č. 2

Myslim že už to tu někde je ale dobrá

Nejdřív si vybereš model......stáhneš si tenhle formulář http://seedsdirect.to a vyplníš do něj svojí adresu,model který jsi si vybral atd.Vložíš do obálky spolu s penězi a odešleš na adresu uvedenou na formuláři.Do 14 dnů by ti měli přijít semínka

Jestli to je špatně tak mě opravte


EDIT2005 : No uz sem zmenil adresu , formular neni seedsdirect zavrela DEA tady je nova http://www.seedboutique.com/ Hlava

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 18-01-2002 v 21:02 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miky
Stálý Člen

Karma uživatele miky - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 38 

Dotaz postovny Příspěvek č. 3

a kolik by sem tam mel pripocitat postovny nebo to je gratis

miky

Old Post 28-01-2002 v 16:47 PM
miky je offline   Profil uživatele miky   Find more posts by miky   Foto galerie člena miky   Click here to Send miky a Private Message   Add miky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2miky Příspěvek č. 4

Všechno je napsaný na objednávkovým formuláři tak nevím co ti není jasný. Je to 5dolarů nebo 5liber (podle toho čim platíš).

Haman - Flying smokers

Old Post 28-01-2002 v 17:09 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5

Má se to poslat nějak doporučeně, aby někdo nestopil ty prachy nebo jen tak lážo plážo.

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 06-02-2002 v 17:09 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swam
Stálý Člen

Karma uživatele swam - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

No ja som to to poslal len tak "lážo plážo" a za 9 dní som mal semená doma.

Old Post 06-02-2002 v 18:11 PM
swam je offline   Profil uživatele swam   Find more posts by swam   Foto galerie člena swam   Click here to Send swam a Private Message   Add swam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Tak už naposled... Příspěvek č. 7

- vezmi klidně kus papíru (ten formulář ani nevytiskuj)... jak chceš...
- napíšeš na něj např."I would like to order... název vzorku... z jaký je banky... počet balíčků... cenu vzorku...svou ADRESU"
- dopis dej i s penězma (cena+poštovný) do krabičky od CD
- vše zabal do papíru a "švy" oblep izolepou
- napiš adresu a na poště pošli, radši asi doporučeně
- už za !pět dní od odeslání mi Mazar dorazil opět v CD, ukryt v "druhý" straně obalu pod cédéčkem, jinak rizikovost je nulová...snad...
- za 1-4 balíčky zaplatíš 5$ a za každejch 1-4 dalších zaplatíš zas 5$..do toho CD se totiž víc jak 4 balíčky nevejdou
- jako bonus (zdarma) mi poslali Pure Power Plant od Nirvany, 10 semen a je to rachot neuvěřitelnej...
- o serióznosti z jejich strany nepochybujte, jde jim přece o jméno... :-))


P.S. "I would like to order=chtel bych objednat"... nic víc, nic míň to "nestojí"... :-))

Old Post 06-02-2002 v 18:29 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grep
Nový Člen

Karma uživatele Grep - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 3 

Durban seeds Příspěvek č. 8

Zdravim vsechny pestitele a kultivatory!

Rad bych pozadal ty, kteri maji zkusenosti z nedavne doby z posilani objednavek a doruceni semen od od hochu z seedsdirect, jestli bz mi mohli, rict jestli je vsechno ok, proste ze to funguje. Rozhodl jsem se uz ze si necham poslat Durban ale je tam nabidka asi od 5 ruznejch seedbanek, takze mam takovy dilema... zatim u me vede asi Dutch passion. Pokud bzste meli jinej nazor, budu rad... btw takz mi asi nezbyde nic jinyho nes si to poslat tam kde pestuju, snad to nebude tak horky... a jeste s tim CD obal, to je nutne? Diky za pomoc... uz se blizi jaro, musim sebou trochu hodit... adios!

Old Post 10-02-2002 v 10:54 AM
Grep je offline   Profil uživatele Grep   Find more posts by Grep   Foto galerie člena Grep   Click here to Send Grep a Private Message   Add Grep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Palec nahoru ok Příspěvek č. 9

Dnes mi prišli semena od seeddirect,Dodacia doba 10 dni
Obienal som si Mazara a ktomu som dostal 15ks Skunk#1 zadarmo.Super.Mazar=40$ a poštovne 5$.
Su spolahlivi.

Old Post 11-02-2002 v 09:16 AM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ins
Stálý Člen

Karma uživatele ins - 84% PěstitelskáKarma uživatele ins - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 47 

Dotaz Nirvana Příspěvek č. 10

Zdarek,
Objednavali jste nekdo ze seedbanky Nirvany?? Jsou mi velice podezrele ty ceny... nejde o nejakej FAKE? nebo proc jsou tak levny?
(s)mejte se ins

ins

Old Post 11-02-2002 v 09:44 AM
ins je offline   Profil uživatele ins   Find more posts by ins   Foto galerie člena ins   Click here to Send ins a Private Message   Add ins to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2ins Příspěvek č. 11

Nevim jestli si slepej nebo neumis cist (rozhlidni se tady). Semena od Nirvany jsou OK, neni to fake, ale cenova politika.

Haman - Flying smokers

Old Post 11-02-2002 v 12:54 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Palec nahoru 2 Grep a ostatni Příspěvek č. 12

Jo. Jo. Jsou fakt neuveritelne dobrii, tihle gypsi. V utery odpoledne sem objednal doporucene obalkou NL, Power plant a Afgani - celkem 35 liber. A jiz dnes v pondeli rano - 6dni - mi to prislo !! A uplne krasne jak jiz mnohokrat uvedeno v naprosto nenapadne obalce c CD verbatim :-)) Vse samozrejme s 15 sk#1.

Jo a qalita Nirvana seeds se probiraa i na overgrow, a je to tam na dooost strankach textu, a jako dobra semiinka :-)) Mnoho spokojenych zakaznikuu.....

Old Post 11-02-2002 v 18:03 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grep
Nový Člen

Karma uživatele Grep - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 13

Takze si myslite, ze si mam radsi obednat dvakrat tolik semen od Nirvany nez treba od Dutch passion??? Samozrejme ta cena je fakt prijemna... ale znacka je treba znacka... jo a to cd jim, jak jsem pochopil nemusim posilat ale oni mi ho poslou...?

Nemuzu se dockat toho Durbanka!!! Diky!

Old Post 11-02-2002 v 21:33 PM
Grep je offline   Profil uživatele Grep   Find more posts by Grep   Foto galerie člena Grep   Click here to Send Grep a Private Message   Add Grep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grep
Nový Člen

Karma uživatele Grep - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 14

Jeste sem se zapomnel zeptat, jaky jsou podle vas rozdily mezi durbanem od ruznejch seedbanek, jestli to muze mit vliv na to jak vhodnej je na outdoor... taky samozrejme na obsah THC, proste jestli ten cenovej rozdil je opravdu jen cenova politika nebo i pomer cena/kvalita od ruznejch seedbanek... adios a diiy za prispevky!

Old Post 11-02-2002 v 21:46 PM
Grep je offline   Profil uživatele Grep   Find more posts by Grep   Foto galerie člena Grep   Click here to Send Grep a Private Message   Add Grep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ins
Stálý Člen

Karma uživatele ins - 84% PěstitelskáKarma uživatele ins - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 47 

2Haman Příspěvek č. 15

Zdarek,
Oci sou v pohode...stolice v poradku..dekuji za optani.
Jestli je muj dotaz dablovanej tak je mi to lito,ze tu placam mistem, ale ono se to v tomhle threadu nejak ztrati ne? Mel jsem na mysli vysvetleni ala Grepuv dotaz...nezajima me jestli nekdo rekne,ze jsou OK...co to je ok?? jde mi o to co z nich vzejde,kvalita,kvantita atd.
(s)mejte se

ins

Old Post 12-02-2002 v 08:42 AM
ins je offline   Profil uživatele ins   Find more posts by ins   Foto galerie člena ins   Click here to Send ins a Private Message   Add ins to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Pohodička 2ins Příspěvek č. 16

Tak se mrkni na www.overgrow.com. Je tam toho o Nirvane fakt hodne, vc. fotek, jaky vynos, kvalita......

Haman - Flying smokers

Old Post 12-02-2002 v 12:39 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2428240 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív