Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 1

neviem si vabrat z moznosti. proste musim fajcit, lebo som uz zavisli. ale dokazal by som prestat. ...ale naco?. po huleni si musim dopriat cigu.ta ma proste nakopne a hulit neprestanem.alefajcenie je hrozna picovina. keby viem tak nezacinam. puberta je uplna picovina a ja som byval debil. ale ganja ma napravila...*P*E*A*C*E

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 05-06-2006 v 20:44 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

já sem taky dřív kouřil.. ale přestal sem :-) teď už jedu jenom v ganje a cígo sem neměl asi 3 roky!

Old Post 05-06-2006 v 20:55 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 3

protoze sem typickej blbej konzument co si v 15 nerek ne. ale ja prestanu , verim si

jinac neco takovyho uz tu urcite je...

my first time

Old Post 05-06-2006 v 20:57 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 4

Ja nekouril, nekourim a kourit nebudu ( doufam ). Vsichni kolem me kouri, ale me to nelaka, dycky kdys se me zeptaj proc nekourim, odpovim: Proc jo??



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 05-06-2006 v 21:14 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 5

je to fakt sracka ,mam v planu prestat ,ale zase si rikam ,ze to patri trochu k tomu veku

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 05-06-2006 v 21:22 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 6

a jsem tu všichni jen ordinary cigarettes fans nebo taky je tu nějaký labužník se závislostí na Djarumech jako já?

omnia mea mecum porto

Old Post 05-06-2006 v 22:43 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 7

Hlavně kdo z Vás kuřáků si zapaluje už při snídani, má těžkou závislot na nikotinu a stim už jentak neskončíš

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 06-06-2006 v 04:22 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 8

Nestraš Protivo to už bych musel bejt dávno mrtvej. Já už si totiž zapaluju hned jak votevřu voči ještě v zahřátý postýlce yeah

Taky mě to vobčas žere . Sru na to , přestanu kouřit a za tejden mě srazí auto , chápete co tim myslym ne ?

sere mě ale jak furt smrdim jak lucifer

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 06-06-2006 v 06:46 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

ja nesnidam a rano co votevru oci tak jedno, pak jedno do prace atd. kourim docela dost a občas mi to i chutná, ale radši bych byl bez toho

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 06-06-2006 v 07:15 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 10

2 Jestedman : Podejme si ruce páč v tomto sem uplně stejnej

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 06-06-2006 v 07:22 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 11

Nesnasim kuraky co si klidne zapalej cigo v okolí nekuraka a vlastne ho tim zabijej to znamena ze je u nich zivot nekoho jinyho na zebricku hodnot pod tim dat si cigaro je me vas lito sry

Old Post 06-06-2006 v 07:26 AM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 12

Jj tje pravda ale v tom případě nesnášíš auta , továrny , vlaky , oheň
a jiné píčoviny každodeního života které vypouští do vzduchu tolik škodlivin že moje KTS(krátká tvrdá startka) je proti tomu howno .

Jak na tom světě teda můžeš bejt ? Nic ve zlym ale takovýdle obvinění
je zlo a jednoznačná diskriminace kuřáků .

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 06-06-2006 v 07:30 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 13

Ale kuraka nikdo nenuti kourit ! kurak si zavinil zavislost sam ! Nechapu ze vubec kurak muze vzit do huby slovo diskriminace v souvislosti z kourenim to je prece nesmysl
Vlaky: to je prece jeden z nejekologictejsich zpusobu dopravy ne ?
auta,tovarny,ohen-Tak tohle sou veci kery maj vyhrazenej prostor a muzou delat bordel jen na jednom miste a ja se tomu muzu vyhnout (castecne)
A prece kvuli tomu ze ja nechci cuchat ty smrady z tovarny nepropustej 2K lidi zejo ale kurak ten si svoji cigaretku nemusi zapalit nikdo ho nenuti

Old Post 06-06-2006 v 07:46 AM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

kourim,protoze jsem slaboch.Ja totiz kourit nechcu,ale presto kourim.Chybi vule asi.Potrebuju duvod.Cigaro si dam hned kdyz vstanu a posledni co delam pred spanim je zase to cigaro.Krabicka mi na den nestaci a to kourim silne startovacky.Jeste vyssi spotrebu cigaret mam u kavy,po huleni a u piva.
to jsem asi v prdeli,co?

Old Post 06-06-2006 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golum
Nový Člen

Karma uživatele golum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

To je dost dobrá otázka proč kouřím? Nejspiš už jenom ze zvyku, ale v poslední době když si zahulím (ganju, hash,) Tak mě chuť na cig. totalně prejde.
Ještě tak měsíc a vy..... se na kouření. Špek je špek

Old Post 06-06-2006 v 08:26 AM
golum je offline   Profil uživatele golum   Find more posts by golum   Foto galerie člena golum   Click here to Send golum a Private Message   Add golum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 16


po příhodě na Silvestra, kdy jsem si nechal při vychcání cígo v klokaní kapse (asi na odložení nebo já nevim) jsem přestal na 5 měsíců kouřit. Po této době jsem ani nevěděl jak se to šlukuje

Teď? kouřím jen o víkendu (20cigaret)

je to nejtěžší závislost



Imh je to celkem odpudivý obrázek, ale takhle skončit, to tipuju tak na 60 denně..

Old Post 06-06-2006 v 08:28 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2409370 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív