Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2006 venek/skleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 17

zdravím. co takhle kytečku pojmenocat po sobě? např. Poolička

!

Po pár letech zpět.

Old Post 14-06-2006 v 16:27 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 18

citace:
Mám dotaz přežijou kytky když je nechám v těch 4L květináčích až do konce?? Čet jsme tu něco o uhnívání kořínků. 3 kytky chci vysadit na chatě ale jednu si chci doma nechat


Hele, myslim že by to neměl bejt problém...minulej rok jsem si nechal jen tak pro prdel celej rok tři kyti v kelímku od jogurtu a fpohodě dozráli(jen bylo na každý tak na jedno brčko)! Jen nesmíš čekat nějakej velkej výnos...čím míň místa pro kořeny, tím míň palic...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 14-06-2006 v 17:17 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 19

přes noc? chtělo by to víc info - jestli to nebylo přelitý(uchlastaná), nebo naopak vyschlý. Nebo jí zalejval studenou vodou za přímýho pařáku někde u zdi, která sálala a kytííí dostala šok? vyžraný kořeny od nájezdníků v tom květináči snad nehrozej...

Old Post 15-06-2006 v 15:01 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 20

Třeba mu tam máma nebo někdo nalila nějaký sračky, hehe

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 17-06-2006 v 13:33 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocoNut
Stálý Člen

Karma uživatele cocoNut - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 21

heh aj to je mozne , inac pekne kyti !drzim palce poolik k4u


Balkon 2006

Old Post 18-06-2006 v 21:16 PM
cocoNut je offline   Profil uživatele cocoNut   Find more posts by cocoNut   Foto galerie člena cocoNut   Click here to Send cocoNut a Private Message   Add cocoNut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 22

add kamos no to mliko by asi ani tak nemelo cenu a tomu redidlu bych i veril...
jinak mas fakt pekny kyticky, ja jsem letos nejak zaspal a po lonskym uspechu ktery si uzil nejaky corkar se mi do outdooru moc nechtelo, ale uz rostou ve foliaku tak se asi taky konecne na tomhle serveru necim pochlubim, ale az budou vetsi
jo a hlavne jsem se chtel zeptat co to mas za modely? nejak jsem to tu nenasel, tak doufam ze jsem to neprehlidl, me tam roste 7x durban poison a snad nejakej samanek, ale moc jistej si tim samanem nejsem

Old Post 18-06-2006 v 22:26 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 23

Já bych ti obecně doporučil fakt větší klid. jsem přesvědčenej, že tady ti nikdo na setinu milimetru FIM neřekne. to prostě nejde. vzniklo to haluzí, takže podobný štestí, resp o málo menší, protože tušíš, že to jde, musíš mít taky.
Ad kristalon start, nevymýšlej nic s gramama a podobně a řeď to jak je v návodu a to jednu odměrku na 10l což je cca konev. ŕedím tak dlouho a žádnej problém. později klidně i přitvrď.

dobře žes přesadil, kytky potřebujou víc, než 5litrů.

Old Post 20-06-2006 v 23:46 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 24

Hele doporucoval bych ti nestresovat tu kytku focenim s bleske kdyz ma mit tmu - nemuselo by se ji to vubec, ale vubec libit...

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 02-07-2006 v 11:17 AM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Sar
Hele doporucoval bych ti nestresovat tu kytku focenim s bleske kdyz ma mit tmu - nemuselo by se ji to vubec, ale vubec libit...


a sebe raději taky nefoť. šok je šok :-)

Old Post 02-07-2006 v 15:57 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 26

poměrně zásadní změna přístupu :-)

Old Post 02-07-2006 v 23:34 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 27

mas pekne kytky nekve ti jedna nahodou??al eje zajimave ze jsem letos nemel ani jednoho samce ANI JEDNOHO ze vsech seminek

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 16-07-2006 v 19:02 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 28

hh mam taky vdovu muzes se podivat a afgana a ted jeste nove cleny
Jack Herer 3x jsou stary 6dni a mŕozviji se 3.ti patro
jinak neodstehoval ses ted do brna??nejses poool prdel??

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 16-07-2006 v 22:25 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 29

Nejdřív hnoj málo a pak pomalu přidávej. Kytky zvládnou hodně, takže nakonec budeš hnojit třeba 200procentním roztokem každý den místo 100 procentním jenou za čtrnáct dnů. Jinak z těch pařezů něco málo určitě bude. Tvůj kámoš se teď holt musí modlit za to, aby ty kytky začali kvést co nejpozději. Jinak máš celkem nice kytky a já přeju pěknou sklizeň... (bez čorek...)

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-07-2006 v 09:34 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 30

Hezká kytí, ale připadá mi, že asi ještě moc zralá nebyla. Ale jestli si nechal ty kořeny, tak asi dojede..
Taková maličkost - nešlo by ty fotky otočit, aby se na ně dalo koukat bez otáčení hlavy o 90°?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 13-09-2006 v 08:33 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2017 - af 2016 sklenik - 61 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2664680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív