Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » mopuv outdoor 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 17

máš to opravdu moc pěkné,krásně vzrostlé,prostě paráda,jen jsem se chtěl zeptat na hnojení,čím a jak? jináč přeji mnoho úspěchu bez těch čórek a K+ pro tebe

Old Post 28-05-2006 v 16:34 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18











Dnes jsem přesadil dokonce i matky, kt. jsem si chtěl nechat na balkóně. Když si vzpomenu na minulý léto, jak jsem musel pořád zalejvat a hlídat vejšku kůli sousedům. Nemluvim o "minimálnim" výnosu.

Něco k fotkám:

Holkám se daří dobře, jak je vidno. Jenže, 3 rostlinka z leva se jaksi zdá být nějakým nedopatřením samečkem (2 fotka, 3 fotka už s se samičim květenstvim, 4 fotka). Tak jsem udělal radikální řez a vyškubnul ho.
Koupil jsem raději ještě jeden substrátek a trošku tu vyšeptalou zeminu prohrábl a přidal trošku kompostu.
V hlíně mám tedy 13 kytek, z toho počítám, že 1 nepřežije (nepřející počasí) a kdo ví kolik ještě přibude samců!!!

Old Post 31-05-2006 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19











poslední foto, sameček na kompostu...

foto 4, 5, 6 - HH
foto 7 - uplne nahoře v rohu baráku HH

zbytek jsou AI a NL

Naposledy upravil 31-05-2006 v 16:40 PM

Old Post 31-05-2006 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sony_blue
Stálý Člen

Karma uživatele sony_blue - 90% PěstitelskáKarma uživatele sony_blue - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Upozornění flek Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od mopslik
Jak jsem řekl, po týdnu jsem zase zpátky...

3 řezani přesazeni do země, pro lepší růst jsem použil jeden 50 l substrát a zeminu jsem ještě prokopnul. Je to osvedčený místo u nás na zahradě v rohu baráku. Kýti jsou od východu až po západ na slunku, je to nejteplejší místo... však za pár týdnů to bude vidět.


Zdar,tyjo,řek bych že je máš moc u sebe,dal bych jim víc místa,jinak to vypadá náramně dobře

Old Post 31-05-2006 v 20:22 PM
sony_blue je offline   Profil uživatele sony_blue   Find more posts by sony_blue   Foto galerie člena sony_blue   Click here to Send sony_blue a Private Message   Add sony_blue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 21

Nazdar Mopsliku!

Souhlasim se sony_blue, trošku víc místa by prospělo. Ale snad to bude stačit. Jo, koukal jsem, že v příspěvku číslo 7 je vidět, že jsou kyti hned vedle plotu...nebojíš se sousedů?? Nebo s nima máš dobrý vztahy?? Jinak kytizz jsou zatim krásný, tak ať se daří!

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-05-2006 v 22:24 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 22

no vyzera to teda fakt nadherne. ja byt tebou tak by som to pri raste zacal ohybat ako Lahvan Flaski vo foliaci. vyriesil by sa ti tym problem s priestorom pre kytky a zvysil by sa ti aj vynos. bola by tohaluz keby dva metre od steny boli na husto same palice. si to viem zivo predstavit taky pas.

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 01-06-2006 v 02:14 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Pan Ker,

jak jsem psal, pěstuju u baráku už delší dobu... jak z vrchu (u plotu) tak ze spodu máme sousedy výborný (dokonce jednoho z nich je bratr policajt, ale taky v klidu). Občas ze začátku jsem slýchával co to tam pěstuju za zeleninu, teďka už vědí moc dobře oč se jedná a jen se ušklibují když tam zrovna běhám s foťákem Dokonce jeden soused o 3 baráky dál mi je chodí okukovat a občas se zastaví pro jointíka (je mu přes 40 let!). Sám jsem to dobu nepobíral, ale když mi řekl historku s kouřením a alkoholem. Hned jsem věděl, že je to můj člověk.
Ostatně i můj tatík je v klídku... občas mi to zalije, když je potřeba. Jednou jsem byl na pár měsíců v zahraničí, tak mi je i zaštipoval a hnojil.
Co si víc přát?! Jen aby to pěkné rostlo a lidí se měli rádi a byli zdraví...
Díky za koment. a dotaz.

Naposledy upravil 26-07-2006 v 21:32 PM

Old Post 01-06-2006 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 24

mopslík: čauec, hele, jakou máš zkušenost s těma rašelinovejma sadbovačema?? nerozpadaj se třeba?? chci si je totiž taky koupit

Old Post 01-06-2006 v 09:32 AM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

soulQuake,

ahoj, zkušenost s nima mam celkem dobrou. Chce to jen hledat po květinářstvích a najít nějaký levnější... jednou jsem se totiž napálil a koupil předražený... btw. mě se nikdy nestalo, že by se rozpadli. Problém může někdy být se zálivkou, pokud je máš venku na slunci, rychle vysychyjaj (jako každý jiný květináč s malým obsahem). Ale když je dáš do misky s vodou, nevidím žádný problém...
Ale pokud uvažuješ o dlouhodobym pěstění, kup si nějaký menší květináčky (např. příspěvek č. 10 nebo př. č. 4 - kontejnery o velikosti 13x13 a jeden vyšel na 6 kč,--).

Old Post 01-06-2006 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 26

O.K., dikes, stejně si koupím asi ty rašeliňáky, něco mi totiž říká, že budou mít dobrej vliv na pH, jo a taky se dáj dát přímo do hlíny a kořeny jima prorostou, což by mohla být dobrá výhoda, protože by se neodřely špičky kořenového vlášení, jako se tomu děje při vyndávání z umělohmotných sadbovačů

Old Post 02-06-2006 v 08:39 AM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






Dnes jen pár foteček zachování genetiky.

Z příspěvku č. 3, 5 fotka z leva HH - samec. Chcu jen zachovat trochu semen. Až samec začně pořádně produkovat pyl, začnu ho sbírat. Potom už jen štetečkem opyluju pár pestíků...

Dpp kliknout na poslední fotku...

Old Post 04-06-2006 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28









Trošku aktualizace ze slunečného dne, což u nás není moc obvyklé O víkendu se má i oteplovat, tak bude ještě líp... necháme se překvapit Kýťám jak je vidno se daří dobře, aby jim bylo ještě líp trošku jsem je přihnojil Bcuczzem.

Old Post 07-06-2006 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blood_THC
Stálý Člen

Karma uživatele Blood_THC - 84% PěstitelskáKarma uživatele Blood_THC - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 29

K+ Mas to moc pekne.Ake mas skusenosti stym Bcuczzom???

Outdoor 2006 Outdoor 2008

Old Post 07-06-2006 v 17:53 PM
Blood_THC je offline   Profil uživatele Blood_THC   Find more posts by Blood_THC   Foto galerie člena Blood_THC   Click here to Send Blood_THC a Private Message   Add Blood_THC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30






Další dva syčáci na obzoru no je to možný?! Na jejich místo příjde zřejmně nasadit HH. Buď to jsou řezani ze dvou samců, kt. mi vyrostly anebo jsou to maskovaní hermouši... kdo ví, každopádně jsem rád, že se mi včas ukázali. Skončili jak jinak než na kompostu...


btw. zajímalo by mne, jaký máte názor (př. č. 34) tedy na umělé opylení a zachování genetiky. jste pro nebo proti? pěstujete raději ze semen přímo od výrobce nebo z řezanů od kamarádů.

Díky za případné komentáře...

aktual.: přijde mi to nebo je to pravda, že se lidé tohoto tématu bojí?

Naposledy upravil 08-06-2006 v 14:42 PM

Old Post 08-06-2006 v 13:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 31

Názor? No samozřejmě kladný! Kvítí, které sám vyšlechtíš z modelů, které vyhovujou tobě, budou věrným obrazem tvého vkusu, jak má ganja vypadat a já sám se pokusím o něco takového, pokud bude nějaký samec...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 08-06-2006 v 15:12 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sony_blue
Stálý Člen

Karma uživatele sony_blue - 90% PěstitelskáKarma uživatele sony_blue - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od mopslik
Další dva syčáci na obzoru no je to možný?! Na jejich místo příjde zřejmně nasadit HH. Buď to jsou řezani ze dvou samců, kt. mi vyrostly anebo jsou to maskovaní hermouši... kdo ví, každopádně jsem rád, že se mi včas ukázali. Skončili jak jinak než na kompostu...


btw. zajímalo by mne, jaký máte názor (př. č. 34) tedy na umělé opylení a zachování genetiky. jste pro nebo proti? pěstujete raději ze semen přímo od výrobce nebo z řezanů od kamarádů.

Díky za případné komentáře...

aktual.: přijde mi to nebo je to pravda, že se lidé tohoto tématu bojí?


ja tedy radejc z rizku-nemusis hlidat samce,neni to takova piplacka jak se seminkama,navic rizky mi prijdou celkove vitalnejsi,aspon takovou ja mam zkusenost oproti sazenicim ze seminek

Old Post 08-06-2006 v 16:44 PM
sony_blue je offline   Profil uživatele sony_blue   Find more posts by sony_blue   Foto galerie člena sony_blue   Click here to Send sony_blue a Private Message   Add sony_blue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2588060 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív