Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Svatost OutGrowu - Vztah k Vasemu Konopi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1

Locus - zdravim pane.když kitičky rostly venku tak to bylo fajn.Vžy když jsem se za mími láskami vydával uplně se mi rozbušilo srdce-cejtil jsem takový napětí.čím víc jsem se blížil tim víc jsem se tešil.trávil jsem tam s nima hodně času.Jednou jsem si pod moje kytky lehl a pozoroval jak v ostrém slunečním svitu prosvítají paprsky skrze listy a paldy.ted rozjíždim in... a bohužel už to nemá tu atmosféru.zatial

Old Post 05-05-2006 v 10:21 AM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

Ja se spis pohybuju jako partyzan aby me nikdo nevidel/neslysel/nevychytal. Trochu strachu cestou, paxe schovam ke kytkam, chvilku posloucham, jestli nekdo nejde a paxi tam zacnu kutit to svoje.. Pripadam si spis jako vyplasene lesni zvire, nez grower
Ale samo, ze z kytek mam radost

p s y c h o 8 4

Old Post 05-05-2006 v 10:27 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall47
Stálý Člen

Karma uživatele Marshall47 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Marshall47 - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

To Locus

Když sem si četl to co jsi napsal, tak sem se do toho uplně vžil... Je to moc krásný chodit za svýma kytičkama do přírody. Má to svoje kouzlo a nic to nemůže nahradit :-) PEACE

*** Ubírám se jen svou vlastní cestou ***

Old Post 05-05-2006 v 10:33 AM
Marshall47 je offline   Profil uživatele Marshall47   Find more posts by Marshall47   Foto galerie člena Marshall47   Click here to Send Marshall47 a Private Message   Add Marshall47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 4

Muluji konopí, miluji pěstování konopí=Naprosto souhlasím s Locusem
Úplně jsem se vžil do toho co jsi psal. Přesně to odpovídá i mému chování a mým pocitům. Prostě pěstování konopí pro mne není jen tak nějaká činnost, na jejímž konci je trocha zábavy a stavy. Jde o něco posvátného a výjimečného!

Old Post 05-05-2006 v 13:10 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 5

jj, sice momentálně pěstím ve skleníku, leč i tu krátkou cestu si užívám. bohužel nemůžu postnou fotky, trošku provar.
nicméně už jen z úcty k outdoorovým procházkám ke květinkám jsem si sehnal seed Mazara, tak půjde na strom v kyblíku a já si budu moct pěkně putovat přírodou za tím skvělým cílem.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 05-05-2006 v 14:29 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 6

To Lahvan_FlaskiCZ - ten strom pojedeš poprví nebo s tim mas už nejakou skušenost

Old Post 05-05-2006 v 14:40 PM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 7

poprve, ale vim jak na to. hehe, teorie, ale staci.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 05-05-2006 v 16:34 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 8

tak vidim ze nejsem sam kdo proziva takovehle pocity, Locusi vystihls to presne. Jednou davno jsem se bavil s kamosem(nehulicem) o pestovani a on mi rekl: a tebe to bavi? proc si tech kytek nezasadis vic, vzdyd to se ti nevyplati porad jezdit takovy kus a potom se jeste skrabat na strom.
a ja na to: nekdy me to nebavi, ale ten tajemny pocit z cesty smyseny se strachem me nuti pestovat, proste me ta rostlina ovladla a jsem na ni zavysli, ne zavysli ze bych musel porad hulit, ale jsem zavysli na pocitu z pestovani, nedokazu si predstavit ze uz bych nikdy v zivote nezasdil.

Myslim si, ze at clovek chce ,nebo nechce, tak ho pestovani konopi proste zmeni. Udela z nej ekologicky smyslejiciho prirodniho cloveka, takoveho cloveka co napr. v listu nevidi kus neceho zeleneho co je vsude kolem, ale vidi v nem kusek neceho ziveho, co muze mit rozmanitou skalu tvaru a barev.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 05-05-2006 v 17:24 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 9

neznášam to kvantum kliešťov ktoré ma napádajú neznášam tie cesty kadial chodím pretože som vždy doškrábaní jak dyk nezenášam tie kvantá vody čo musím donášať neznášam tie zvuky o ktorých si myslím že ma prenasledujú a chcú mi ukradnúť rastliny neznášam tých skurvených slimákov aj keď sú súčasť ekossystému ktorý je už dávno porušený takže neznášam out pestovanie a teším sa na deň kedy konečne rozsvietim

z poslednými 3romi riadkami od gesa suhlasim aj keď si myslím že to nemá na svedomí pestovanie ale hulenie

lahvač- jak si myslíš že ti teoria stačí tak sa potom rýchlo zobudíš ja už idem 2 rok a ver že vštko ešte z daleka nemám vychytané...stromy ťa naučia čo je drina

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 05-05-2006 v 21:51 PM

Old Post 05-05-2006 v 21:46 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 10

Locus: prave tomuto se hodlam predejit. mrzi me ze na svete existujou lidi, kteri nejsou schopni ani zasadit blby seminko, misto toho jsou schopni mu vlyzt na zahradu na vycorovat mu kytku ktera jeste ani nekvete.
tomuto letos predejdu, a jestli ne, dotycny si to bude HOOODNE pamatovat. (autobaterie + nejake ty ziletky)
narad pristupuju k podobnym opatrenim, ale vycorovat si to fakt nehodlam. pokud nekoho chytim primo pri cinu, rozmlatim ho na hadry.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 06-05-2006 v 15:37 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 11

som s nou dobrý kamarát a pomáham jej ako najlepšie viem a robim pre nu to čo si myslím že je prenu to naj....

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 06-05-2006 v 19:48 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Real-Shit
Stálý Člen

Karma uživatele Real-Shit - 2% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

Muj nazor je ten že podle toho jak se ke kyti chovam tak me to potom opetuje po sklizni. Proto se k ni chovam co nejlepe a uctivam ji.

Old Post 10-05-2006 v 17:14 PM
Real-Shit je offline   Profil uživatele Real-Shit   Find more posts by Real-Shit   Foto galerie člena Real-Shit   Click here to Send Real-Shit a Private Message   Add Real-Shit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 13

Pro mě jsou kytky jako moje dětičky.
Dám jim život, starám a opečovávám jí uplně od malička.
Prostě je mám strašně rád a oni to vědí a na oplátku mi daji něco ze sebe.
Když je sklízím, tak jsem na jednu stranu moc rád, že tuhlte činnost vykonávám právě já, ale na druhou stranu sem i tak smutnej.
Smutnej proto, že už to všechno skončilo a já budu zase trpět v tej hnusnej zimě.
A příroda? Tak tu mám taky děsně rád, takže když se to spojí dohromady, je jasný že pěstění je pro mě hobby n. 1

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-05-2006 v 22:14 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 14




citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Pro mě jsou kytky jako moje dětičky.


pro mě taky čoveče..zrovna o víkendu se mě ptala kámoška, jestli prej se budu tak hezky starat i o svoje děti...jasně že jó

odpo sem ještě šoupnu ňáké fotky z cesty za kytkama..

Varukerova kytí 2005
Varukerovy kytky 2006

zas další zamotaný hlavy kvůli podzimu ...

Naposledy upravil Varuker 28-05-2006 v 14:21 PM

Old Post 22-05-2006 v 13:26 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od gona


z poslednými 3romi riadkami od gesa suhlasim aj keď si myslím že to nemá na svedomí pestovanie ale hulenie


taky s nema souhlasim,ale myslim,ze na svedomi to ma pestovani.Hulim uz dlouho,ale radikalni zmeny v mych zalibach a vztazich ke vsem bylinam zacaly prichazet az s pestovanim.
A tak jsem na podzim poprve poryl a toto jaro mimo jine zasadil papriky,rajcata,jahody...a zasel hrach(to vsechno jen na 3x2m-staci :-))
Memu okoli jsem zatim coby zahradkar k smichu,oni me nechapou.
Nejsem prece blazen jen proto,ze nechci mit travnik vykousany krovinorezem,nechcu krb a udirnu-staci kamenne ohniste,nechcu luxusni posezeni-staci fosna pritlucena ke dvema spalkum,nechci ten ocelovy plot,vzdyt dreveny je nejkrasnejsi :-)

je tu jeste nejaky zahradkar ?

Old Post 28-05-2006 v 08:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

taky nemam zrovna sladke vzpominky jak jsem musel tatovi pomahat plet velkou zahradu :-)

ale zahrada to neni jen sazeni(nemusi se sazet treba vubec).Muze to byt mistecko odpocinku,zabavy pro deti i dospele(opekani,grilovani,kaleni)
vyhodou jsou vzrostle ovocne stromy-na jare krasne kvetou,casem daji sve plody.Da se na ne neco povesit nebo mezi ne zavesit(houpaci sit-tam se dobre huli,houpacku ,box.pytel...cokoliv,vlastne se na stromech i pestuje)

Old Post 28-05-2006 v 08:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7101650 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív