Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Revoluce v boji proti slimákům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 305

oboje obsahuje železo. Takže klidně použij Slimex, účinnost je stejná.

Old Post 11-05-2016 v 21:28 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 306

funguje - vyzkoušno minulej rok - kolem kytek jsem měl neuvěřitelný pohřebiště a kytky bez újmy - automatky v kýblu - sem tam nějaká mrtvolka i u kytky ale bez ztráty květinky :-)

Old Post 18-05-2016 v 20:58 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 307

zdravim.chcem dat vlastnu skusenost so slimakmi. Slimak je najvacsi nepriatel pokial rastlina nedorastie do urcitej vysky ked ju uz ohryz nedokaze ohrozit.cize cca1 mesiac.slimak dokaze znicit vsetky vyrastene sadenice hned par dni po vysadeni takze pozor na to.dlho som studoval grower forum a vyskusal skoro vsetko co sa tu pise ale výsledok bol neuspokojivý.potom uplnou nahodou som prisiel na zaujimavu fintu.pokial sadite vonku treba pockat aspon do polky maja,lepsie az do konca.ide o to aby uz bola vsade okolo dostatocne rozrastena vegetacia.potom sadenice az tak velmi slimaky nelakaju.mne to celkom fungovalo.pri vysadeni sadenic v case ked okolo toho nic moc nerastlo bolo straty vo vacsine pripadou stopercentne aj pri pouziti fint z groweru.ked vsak narastla okolo burina aspon na vysku 20centy slimaky nechali sadenicena pokoji.takze sadit neskor.kludne klicit v priebehu maja. A este chcem povedat ze kaslite na tie chemicke otravy.je to hnus.videl som pripad ked na to do:-S platili jezkovia.boli v skrutenych polohach v krci.spatny pohlad.nepouzivajte to.je to sracka a aj tak to vobec nepomoze ked je vela slimakov. Toto nie je spravna cesta!!!!

Old Post 29-12-2017 v 12:10 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 308

Slimaky som na zahrade riesil kazdorocne ale odkedy mam 3 kacky indeckeho bezca, uz druhym rokom, po slimakoch ani stopy. 100 percentna ucinnost

Old Post 29-12-2017 v 16:25 PM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 309

citace:
Původní příspěvek od eReNDe
Slimaky som na zahrade riesil kazdorocne ale odkedy mam 3 kacky indeckeho bezca, uz druhym rokom, po slimakoch ani stopy. 100 percentna ucinnost

Taktéž jsem to řešil chemii a různé další přípravky od octu až po hřebík :-D
Nakonec 5 bežců a pozemek zhruba 1700m2 bez slimáka :-D no mají co dělat a je to docela i sranda po brčku si sednou a pozorovat je :-)

Old Post 02-01-2018 v 16:11 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 310

Zdar, chci se zeptat čím se živí ti běžci, když nejsou slimáci? To je musíš dokrmovat jako slepice, ne? Obilí atd??? 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-01-2018 v 17:13 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 311

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdar, chci se zeptat čím se živí ti běžci, když nejsou slimáci? To je musíš dokrmovat jako slepice, ne? Obilí atd??? 😉


Přesně tak dá se bez problému a zcela běžně se krmí pšenice, ječmen.. ale taky se kupujou přimo šroty hotové pro běžce, ale sežere to všechno :-D

Já jsem si to domluvil s místní pekárnou a chov mě vyjde skoro celý rok zadarmo.
Od mistniho JZD dostanu zadarmo od kamaráda pšenici,, a jinak pořád to michám větši množsttví pečiva a trochu pšenice.. popř občas vitamíny v podobě vápniku např (rozvařené skořábky)

Old Post 02-01-2018 v 19:47 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 312

Ok, paráda. Zajímá mě to kvůli dědovi. Má velkou zahradu, na polovině spoustu záhonků, děda mi tvrdí, že ti běžci pak budou v záhonech hrabat a dělat díry právě jak slepice. Jak to je? 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-01-2018 v 07:40 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 313

No určite jestli maš nejakou spešl zahradu tak.bych je tam.nepustil jednak to "umarasi trochu" druha vec zalezi na poctu a velikosti zahrady.

Old Post 03-01-2018 v 08:03 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 314

Tak to já je chovám v zahrádce a všechno v klidu. Akorát jeden rok když jsem jich měl hodně, tak se pustili do cuket (listů) ale jinak mi nikdy nic nezničili. Kura je péro, ta hrabe to jo...běžec furt něco nahání hlavně ať má dost vody..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 03-01-2018 v 10:12 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 315

Jj tiez ich rad pozorujem , su hodne zvedave a drze , ked nieco delam na zahrade maju ambicie vsade ten zobak strcit , minuleho roku mi pozrali vsetky jahody , prislo mi ze ked uz nemaju slimaky a neprikrmim ich, tak sa pustia do vsetkeho, papriky mi ponicili vela krat , fazulu tiez, este mi pride ze tie cubky jakmile ich zacnem od niecoho odhanat tak este maschval im to viac chutna, v jari som v inkubatore vyliahol asi 12 malych to bolo srandy .... Istu dobu som mal dve kacky a jednoho samca a prikupil este jednoho samca ale to bolo peklo... Zistil som ze ideal su dve kacky a jeden kacer.

Old Post 03-01-2018 v 10:29 AM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 316

Tak ono záleží na jaké ploše je máš. Já jsem měl 3 na 500m2 a neožírali nic a slimáci byli za dva dny pryč, takže přikrmovat musíš asi skoro vždy....
Jakmile jsem jich tam měl 11 byl problém

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 04-01-2018 v 10:23 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 317

Ano asi tak, mam zahradu nieco okolo 600m2 a tri su ideal , dva krat kacka a jeden kacer .

Old Post 07-01-2018 v 09:51 AM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 318

Mohu jedině doporučit granulax sežerou umřou ostatní je taky žerou a taky umřou


https://www.agromanualshop.cz/granu...-slimakum-750g/

Old Post 07-01-2018 v 15:56 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 319

Tak kdyz mas zahradu tak muzou byt kachny v pohode. Ale kdyz pestis nekde venku tak musis pouzit naky ty granule. Jinak je po sklizni uz na zacatku. A nikdy se mi nestalo ze bych tam nasel nejake mrtve zvire.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 07-01-2018 v 21:19 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 320

A nebo sem si ještě vzpomněl co dělal kámoš. Pokud se bojíž granulí, že uškodí nesprávnému zvířeti . Zakopal plechovku, zavařovačku či jinej kalíšek. Nalil do něj pivo cca do půlky a slimějši sou poněm jako divý a utopí se.
Upřímně zase z granulí obsibeš celé kvítí do kola a je to ochranej kruh ze všech stran.
Ať se daří.

Old Post 08-01-2018 v 10:43 AM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4548080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív