Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Revoluce v boji proti slimákům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21
Autor
Téma 
perlenbacher
Nový Člen

Karma uživatele perlenbacher - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 289

moje zkušenost s ferramolem - nasypal jsem 100 g (pul baleni) na malé políčko kousek od lesa a po týdnu co jsem se tam šel podívat ani jedna granule a začali žrát kytky takze to chce sypat radši v menšim a časteji
no a myslim že jim to chutna jeste vic než vanish

Old Post 15-06-2012 v 07:36 AM
perlenbacher je offline   Profil uživatele perlenbacher   Find more posts by perlenbacher   Foto galerie člena perlenbacher   Click here to Send perlenbacher a Private Message   Add perlenbacher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Qwertulanus
Stálý Člen

Karma uživatele Qwertulanus - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 290

Jo to je pravda že ten ferramol žerou rychle já jsem byl včera zrovna na svým políčku 6 kytek a měl jsem tam nasypaný ferramol a to jsem ho tam dával před včerejškem a kolem kytek nejmíń sto mrtvých slimáků všude sliz a zbylo tam jenom kolem 20 granulí ....takze zkusim jinou metodu jinak bych tam musel chodit hodne často

Old Post 16-06-2012 v 07:16 AM
Qwertulanus je offline   Profil uživatele Qwertulanus   Find more posts by Qwertulanus   Foto galerie člena Qwertulanus   Click here to Send Qwertulanus a Private Message   Add Qwertulanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 291


Doporučuju všem koupit nebo si udělat takovýhle ohrádky.
http://zahradka.vltava2012.cz/store...slimaci-2m.html
Ja mám díky kamarádovi udělaný malý ohrádky kolem každý kytky a funguje to. Mám je dělaný ze dřeva ve tvaru trujuhelníku a to zahnutí je z umělý hmoty. Používám je asi 4 roky a spokojenost. Nic jinýho už proti slimákům nemusím dělat.

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Naposledy upravil kripalu 16-06-2012 v 15:14 PM

Old Post 16-06-2012 v 13:54 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 292

čau , fakt jednoduchý a 100% efektivní řešení je uříznout petku nad a pod etiketou(2l coca cola třeba) potom rozstříhnout aby ste to mohli nandat a pak jen zatlačit do hlíny. a díky ostré hrance se slimák ke stonku kytky nedostane.-), hurá...Peace!

Old Post 16-06-2012 v 17:45 PM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuan Junior
Stálý Člen

Karma uživatele Chuan Junior - 90% PěstitelskáKarma uživatele Chuan Junior - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 293

Slimejši :X

Old Post 16-06-2012 v 18:58 PM
Chuan Junior je offline   Profil uživatele Chuan Junior   Find more posts by Chuan Junior   Foto galerie člena Chuan Junior   Click here to Send Chuan Junior a Private Message   Add Chuan Junior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuan Junior
Stálý Člen

Karma uživatele Chuan Junior - 90% PěstitelskáKarma uživatele Chuan Junior - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 294

Myslíte že mi tahle kytička ještě poroste ? Už jsem kolem nasypal písek, a okolo stonku dal smirglák, jak jsem se zde nejlíp dočetl . Teď mam o ní strach .

Old Post 16-06-2012 v 19:07 PM
Chuan Junior je offline   Profil uživatele Chuan Junior   Find more posts by Chuan Junior   Foto galerie člena Chuan Junior   Click here to Send Chuan Junior a Private Message   Add Chuan Junior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuan Junior
Stálý Člen

Karma uživatele Chuan Junior - 90% PěstitelskáKarma uživatele Chuan Junior - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 23  

Slimejši :X Příspěvek č. 295


Myslíte že mi tahle kytička ještě poroste ? Ten sr*č snědl skoro vše .. Už jsem okolo nasypal písek a okolo stonku dal smirglák, takže už se to opakovat 100%nebude, teď se jenom modlím aby kytička byla zdravá a snad se z toho nějak vzpamatovala.. Vaše názory prosím ?

Old Post 16-06-2012 v 19:19 PM
Chuan Junior je offline   Profil uživatele Chuan Junior   Find more posts by Chuan Junior   Foto galerie člena Chuan Junior   Click here to Send Chuan Junior a Private Message   Add Chuan Junior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 296

porastie ti to ešte, neboj sa, mne ich ešte viac ohryzli slimáci a prežili to ale rátaj s tým že ti to spomalí rast...

Old Post 16-06-2012 v 19:31 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuan Junior
Stálý Člen

Karma uživatele Chuan Junior - 90% PěstitelskáKarma uživatele Chuan Junior - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 297

Ufff, okey díky moc . Mám jen 2 kytky zbylé 3 mi sežrali :XX

Old Post 16-06-2012 v 20:10 PM
Chuan Junior je offline   Profil uživatele Chuan Junior   Find more posts by Chuan Junior   Foto galerie člena Chuan Junior   Click here to Send Chuan Junior a Private Message   Add Chuan Junior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 298

zdravíčko
letos jsem uspěšně odzkoušel písek míchaný s vápnem v poměru 1:1 . Vápno jsem použil klasiku vyhašený,smíchat s pískem a výslednou směs jsem nechal vyschnout na slunci což docela dlouho trvalo ,ale vyplatilo se . Vznikou směs pak rozmělnit a sypat kolem kytky cca 20cm od stonky , ph plus je výhoda . Překvapivě to welice dobře odolává děsti . Po 3 týdnech to je ještě funkční a myslím že právě ty tři týdny a dýl kytka potřebuje aby vyrostla a slimáci už ji tolik nebrzdily . Někomu kdo nechce podporovat chem. průmysl se to může hodit

.......................

Old Post 17-06-2012 v 13:12 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Venek
Nový Člen

Karma uživatele Venek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 299


Šlupky z kaštanu obskládat kolem kytky . Je to jako hromada špendlíků ))

Venek

Naposledy upravil Venek 15-08-2012 v 19:06 PM

Old Post 15-08-2012 v 18:50 PM
Venek je offline   Profil uživatele Venek   Find more posts by Venek   Foto galerie člena Venek   Click here to Send Venek a Private Message   Add Venek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Venek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 300

VENEK

Old Post 15-08-2012 v 19:38 PM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 301

VENEK DOCELA DOBREJ NÁPAD ALE KDE SEHNAT KAŠTANY ZAČATKEM KVĚTNA?

Old Post 15-08-2012 v 19:39 PM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Venek
Nový Člen

Karma uživatele Venek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 302

Tu otázku jsem čekal a odpovím na to jednoduše. Ze začátku kytku ochráníš třeba petkou než povyroste a pak už jsou ty malinký kaštany ktery jsou nejlepší a píchá to ikdyž to ushne . Jinak si hod plnou igelitku do mražáku nebo nasušit na další rok ) (mražák mě napadl ted )

Venek

Old Post 15-08-2012 v 19:49 PM
Venek je offline   Profil uživatele Venek   Find more posts by Venek   Foto galerie člena Venek   Click here to Send Venek a Private Message   Add Venek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Venek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 303

Tema sem necet cely tak nevim jestli to tu nekde je, ale zaslech sem neco o kave/logru, kytce to pomuze jako hnojivo, udajne to milujou i zizaly a ty kurvy slimaky to odradi nebo zabije... Nevim co je natom pravdy, doporucuju nekde dohledat

Old Post 02-09-2012 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 304

Dneska jsem si chtěl zakoupit Vanish (asi po 5 letech nepěstění venku). Prošel jsem 3 zahrádkářství tady u nás. Ale ani v jednom ho neměli přitom před těma cca5 rokama ho měli všude. Za to v každém měli přípravek Slimex. Máte s ním někdo zkušenosti? Jde mi o to zda funguje stejně dobře jako Vanish. Místo kde chci sázet je na slimáky opravdu bohaté. Potřebuji 100% učiný přípravek.

A hlavně mi neraďte: střepy, písek, pivo, skořápky od vajec atd.
To už mám všechno odzkoušené. Vanish mě nikdy nezklamal. A měl 100% učinek a proto chci aspoň něco podobného.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 11-05-2016 v 21:07 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6034270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív