Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Policajti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Dotaz Příspěvek č. 1

Hele lidi zajímalo by mne co si myslíte vo policajtech. Já jsem dřív vždycky považoval poldy za takový nadlidi (základka) a čim jsem starší tim jsem skeptičtější. Ale zase jim nechci křivdit, třeba to nejsou jenom kreténi.
Jenom když si vezmu, kdo se většinou chce stát policajtem, s pár policajtama sem se bavil a většinou takový latentní náckové...

Jaký máte vy osobně názor na policajty?Nebo nějakou zkušenost (nemusí bejt jenom s hulenim), třeba i pozitivní.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-01-2002 v 21:43 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Pohodička Příspěvek č. 2

Me se jenom jednou stalo ze sem cadil s kamosema pred hospodou dojelo 5 aut (hulicskou hospou).A tak si nas zapisali ani neprohledavali a jeste pred tim nez sli zkontrolovat hospodu se jeden zeptal jestli nemame travu na prodej.No potom nekdy uz nevim presne bylo to minuly rok sme fsichni sli na vyslech, kttery vypadal takto zenska vyslecharka"tak co mi k tomu muzete rict" ja "nic protoze si nic nepamatuju" zenska V "no tak to vyresime blokovkou 500kc... to byl muj cely pribeh od te doby me nekontrolovALI semi teda zda....ale asi jo.

Old Post 08-01-2002 v 21:51 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad Příspěvek č. 3

Platí dvě hlavní zásady:
1. dobrý policajt je 24 hodin ve službě
2. nesvěřuj se s ničím nelegálním ani dobrému ani špatnému policajtovi

dobrý policajt= dobrý a poctivý člověk, ale nemůže být kamarád
-->> pokud se dobrý policajt dozví něco, co je v rozporu se zákonem, je jeho povinností zakročit, nebo minimálně předat informace kompetentním orgánům - to je dobrý policajt, který vás ochrání před nepoctivostí a můžete se na něj ve všech legálních věcech spolehnout

špatný policajt= nespolehlivý člověk a kámoš
-->> policajt, který o vás ví, že pěstujete, hulíte atd. a "nikomu to neřekne" - ten je nejnebezpečnější, na takovýho člověka se nikdy nespoléhejte, protože žije v obrovském rozporu člověk-policajt x člověk-kámoš a vždycky se v krizový situaci přikloní na tu stranu kde to pro něj bude výhodnější.
Jak může být někdo dobrý policajt (a za naše daně), když si neplní svoje pracovní povinnosti? A jak se tedy na něj můžete spolehnout, když je to vlastně podvodník? Jak poznáte míru toho, že policajt-kámoš se bude poctivě chovat zrovna k vám?

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 09-01-2002 v 06:16 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ne moc chytré. Poldové jsou taky jenom lidi a lidi jsou pořád takoví, jak už je znáš! Příspěvek č. 4

Možná se k tomu nejlépe vyjádří naši kolegové,kteří policisty jsou či byli. Dokonce jsem přesvědčen, že i mezi naší mírumilovnou omladinou se jich pár najde, kteří by si to řemeslo uměli představit jako svoje. Mé osobní zkušenosti s policajty jsou tyto: Lžou, kradou, šukaj a cpou se do autobusů, čímž se od ostatních občanů výrazně splývají.

Kdo nehulí s policajtem, ať si hulí s kým chce!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-01-2002 v 06:52 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 5

No jasne, vsude se najdou slusny lidi a vsude se najdou hovada. Je teda pravda, ze nejvic hovad je v nasi mestsky policii, to sou opravdu kousci.

--
MIKI

Old Post 09-01-2002 v 07:26 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mad.maq
Nový Člen

Karma uživatele mad.maq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 13 

Palec dolů Příspěvek č. 6

No mne jednou corli z auta vsechny doklady /nic jineho sam tam nemel a do stanu se mi doklady brat nechtello/ tak jsme nalozili vsechny veci do auta a jeli za bengama. Oni furt ze se na to mam vyprdet ze to stejne nevyresi atp., no potom jsme sepali protokol, to jsem si pripadal jako bych to auto vykradl ja, a pak to sli vyfotit tu fotku bych fakt chtel protoze (otevreli si dvere), ale ty masla fotili kufr. Tak sem ho otevrel, a na ne se vyvalilo spoustu batohu, spacaku, bubinky, rido, a takove dulezite veci na peknou stanovacku ....... no bylo to pekne na picu /celou dobu jsem mel strach aby tam nekde nebyla Ganja, protoze tam byla fakt vsude

Old Post 09-01-2002 v 07:37 AM
mad.maq je offline   Profil uživatele mad.maq   Find more posts by mad.maq   Foto galerie člena mad.maq   Click here to Send mad.maq a Private Message   Add mad.maq to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mad.maq! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nakashi
Nový Člen

Karma uživatele nakashi - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 7

Chapu, ze i mezi policajtama jsou slusny lidi, ale moje zasada je NEVER ZADNYMU POLICAJTOVI! Moje zkusenosti s bengama jsou na 99% spatny, netvrdim, ze kazda svestka je pica, ale moje heslo -- ACAB! Myslim, ze pro Vasi pohodu, klid a bezpeci je to to nejlepsi motto.

Old Post 09-01-2002 v 09:19 AM
nakashi je offline   Profil uživatele nakashi   Find more posts by nakashi   Foto galerie člena nakashi   Click here to Send nakashi a Private Message   Add nakashi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 8



[Edited by Piskot on 19-01-2002 at 01:14 PM]

Piškot @ like @ high

Old Post 09-01-2002 v 10:37 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

USA fízlové Příspěvek č. 9

fízlové v americe to už je něco jako kult, tady je většina lidí nesnáší ale tam maj velkou pdoporu vod gaučáků a myslej si že si můžou dělat co chtěj, (no ne že by si to ti naši někdy taky nemysleli) ale přece jenom ti američtí to je vohodně větší SHIT

sám sem tam teda ještě nebyl ale stačí sledovat nějaký dokumenty a ty jejich USA filmy (většinou braky) a hned si člověk udělá vobrázek, ale vono je to celou tou jejich divnou společností, se kterou nesympatizuju

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 09-01-2002 v 11:19 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Zdraví Příspěvek č. 10

re hh-top: souhlasím až na nadpis tvého příspěvku a přidávám:

Kdo nehulí s policajtem, hulí bezpečněji!!

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 09-01-2002 v 12:27 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Rozumím, Livo. Ale já chtěl původně napsat, že je to ..... otázka od Duda. Příspěvek č. 11

Teda jestli ty ..... jsou to, co máš na mysli?

Kdo nehulí s nikým, ať si klidně zahulí sám!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-01-2002 v 15:15 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Palec dolů Příspěvek č. 12

Moje zkušenost je následující : mě prudí policajti skoro pořád kvůli kolu - jezdim flatland na freestylovým biku (vypadá to jako BMX se stupačkama) a furt kde mám odrazky, světla, atd. Vždycky ale jen hrozí a žádná pokuta. Jen jeden byl nějak horlivej a chtěl mě pokutovat, ale měl taky kolo a chyběly mu odrazky. Když jsem ho na to upozornil tak se zatvářil zklamaně a nechal mě na pokoji. Toť vše.

Old Post 09-01-2002 v 16:28 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad To Monty, Příspěvek č. 13

joo jasně , já myslel, že jsi reagoval na mě , moc jsem

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 09-01-2002 v 18:43 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Obecné [benga] Příspěvek č. 14

No moje zkusenost s bengama je prozatim kladna. Muj "kamos" [spis miho kamose kamos] je svestka a normalne snim hulim brka a von sam pestuje.
Jo jednou gdyz jsem jel z hospohy tak revizori delali zatah na tramvaj! Zastavila asi 50m pred zastafkou a u kazdej dveri se vobjevil revizor a za nim 2svestky. Z tohodle se nedalo zdrhnout a tak jsem presel na metodu ukecavani. Benga me pochopili a rikali ze jsem chudak ale ten Revizor stejne tu pokutku napsal!
HEHE stejne sem to nezaplatil

foosball

Old Post 09-01-2002 v 18:50 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for malasorte Příspěvek č. 15

:-) heh s tim kolem mě to docela překvapuje, já jezdim na kole asi 8 let naprosto všude, do práce, do hospody, v zimě v létě, naše město je na rovince a proto je pro ciklistu gaučáka jako jsem já ideální

za celých 8 let sem vystřídal asi 3 kola teď mám nádhernou ukrajinu v modrobílé barvě, pruhovaná (jediná ve městě) celých 8 let jezdim bez světel, odrazek či jiných pičovin

jezdim, střízlivej, zhulenej, spitej, prostě za každých podmínek, a nikdy mě benga neotravovali! asi už si zvykli :-)))

PS: jestli jste někdo tak vášnivej ciklista jako já, tak jestli ste si všimli toho, že když se někdy opijete nebo zhulíte, že skoro nemůžete jít po svejch, tak sedne te na kolo a jedete v pohodě ?! já sem to už zjistil, že líp jedu na kole než chodim, když sem na sračku :-))

jo a teď v tom sněhu a mrazu, to jsou jízdy, to je prostě hardcore :-)) a to mě baví

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-01-2002 v 09:41 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Ne k tématu, ale Otonovi Příspěvek č. 16

Otone, hej brácho, já na kole jezdim JEDINĚ zhulená, nevim jak je to možný, ale mam pak reflexy vostrý jak blázen a hlavně s tim kolem splynu v jedno, nejradši holduju off roadům v lesích, smažim si to z kopce mezi stromama, vysmátá až na půdu a dycky si řikam, jaká je to parádní jízda, mam ovšem problémy s vyjížděnim kopců na silnicích, kde nahoře musim z toho kola slízt a vždycky čekam jestli omdlim, pozvracim se, nebo rovnou na místě umřu ( nejsem žádnej sportovec, ale přesně jak řikáš, radši to našrot vyšlapu, než to jít po svejch).
Jinak jako klasickej zhulenec nemam na kolo žádný speciální voblečení, ale co mam ráda jsou upnutý elasťáky na chlapech, vy to asi musíte nenávidět, ale já si takhle všechno prohlídnu.
Nosíš elasťáky, Otone?

Old Post 11-01-2002 v 09:55 AM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1234360 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív