Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Kolik lidi se zavre ohledne marihuany ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 1

Zajimala by me skutecnost, kolik lidi zavrou v Praze za pestovani par kytek ganjy. Ja vim, ze me muzou zavrit, ale jaka je zkutecnost ? Kolik lidi bylo odsouzeno k nepodminenym trestum za pestovani marihunany v praze ? Vite o nekom ? Myslim pripady pouze za konopi.

Old Post 08-01-2002 v 19:31 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Pohodička Hmmm Příspěvek č. 2

To by mě taky zajímalo

Old Post 24-01-2002 v 17:20 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 3

Vemte si, ze je v praze minimalne 50 000 hulicu ( 5% je takovej minimalni odhad). A ja sam o nikom zavrenym za dealovani, pestovani, nebo koureni nevim.

Zacinam mi totiz pocit, ze ze statistickyho hlediska me spis prejede auto, nez ne fizlove zavrou do basy . Ptam se znovu.

Vite o nekom ??

Old Post 24-01-2002 v 18:13 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Zdraví [zavreno] Příspěvek č. 4

Mno ted nedavno zavreli kamose kamarada. ale nebylo to ciste jenom kvuli huleni. nejakejch pak set tablet a kilo hase.... muj pocit je ze kvuli huleni nikoho zavirat nebudou.

foosball

Old Post 24-01-2002 v 20:51 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Obecné taky zatim nevim o nikom...... Příspěvek č. 5

komu by šli po krku jenom kvůli ganje včera jsem si dal tak dobrej model přes vodnici, že jsem pak na vlnách hudby odjel do jiného světa..... ehm to není k tématu že ? ))))

Old Post 25-01-2002 v 12:31 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orageskunk
Nový Člen

Karma uživatele Orageskunk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 10 

Obecné Příspěvek č. 6

Nevím o nikom koho by zavři zapěstování ganjy.
Ale vím že kdyby chytli policajti někoho u vlastního pole tak má nepříjemností jak cip.Moje ho kámoše minulý rok vyhodili kvůli toho ze školy.

Old Post 26-01-2002 v 21:04 PM
Orageskunk je offline   Profil uživatele Orageskunk   Find more posts by Orageskunk   Foto galerie člena Orageskunk   Click here to Send Orageskunk a Private Message   Add Orageskunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Palec dolů Příspěvek č. 7

JO jo benga sou svině.

Old Post 12-02-2002 v 18:45 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

hm stejně tak jako dělali STBáci svojí práci za komušů a jako dělali vojáci 17.listopadu? Dozorci v koncentrácích? To je ten problém, že všichni jenom dělaj svojí práci.
Fuck off se všemi, co řeknou "Já proti tobě nic osobního nemam, jenom dělam svojí práci"

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-02-2002 v 21:06 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 9

no sám nemám benga nijak rád, ale předposlední příspěvek mě donutil k zamyšlení a má pravdu, špatný jsou zákony a dokuď bude hulení protizákonný tak budou prostě benga dělat svou práci, přece revizor v autobuse neni svině, jen kvuli tomu, že chytá ty co jedou na černo, i když si to často myslíme,
proto aby nám bylo líp se musí změnit zákon a ne policie, čus bus, to je vše co mě napadlo

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-02-2002 v 22:19 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czert420
Nový Člen

Karma uživatele czert420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 10

http://www.koukat.cz/ombudsman/repre.html

Old Post 16-02-2002 v 01:00 AM
czert420 je offline   Profil uživatele czert420   Find more posts by czert420   Foto galerie člena czert420   Click here to Send czert420 a Private Message   Add czert420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 11

diky CZERT, sice uz sem to cetl, ale procviceni pameti mi neuskodilo....
Stejne si myslim , ze dokud bude v uradu pan Havel, tak to s tim pestenim nebude tak nebezpecne.
Docela by me ale zajimalo, jaka je trestni sazba, kdyz podam alkohol osobe mladsi 18-ti let ?? To by melo bejt podobny(nevim to) a dela se to bezne.

Old Post 16-02-2002 v 08:33 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

2 pripady Příspěvek č. 12

U nas v Bratislave poznam 2 pripady, kde boli na jednom mieste fizli aj trava. Prvy - kamarat si vykracoval s jointom pod Michalskou branou za pekneho slnecneho dna, samozrejme, bolo to trochu drze a preto ho zastavili fizli, pokuta 1000Sk (uhm...uplatok). Druhy pripad - iny kamarat isiel prave kupit par jointov do jedneho domu, kde prave vtedy urobili kuklaci raziu, vysledok - rok a pol podmienka. Z vyssie uvedeneho vyplyva, ze hulme a pestujme a hulme a pestujme kym nam na to nedojdu...ha-ha

SeeYa

Old Post 16-02-2002 v 11:00 AM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L.K.Fallman
Nový Člen

Karma uživatele L.K.Fallman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Upozornění Je to tady na ........... Příspěvek č. 13

Co já vym od svejch kámošů tak jednoho jejich známího chytli na jedný dyskotéce zrovna když měl u sebe asi tak na 2 špeky, dali mu rok a půl podmínku a on po půl roce prodal na špeka a nějaký ho..... to na něj prásklo a dostal myslim 4 roky. Jestli jste někdo sledovat asi před rokem a půl Televyzní novyny nebo Na vlastní oči tak jste si mohli všimnout jaký jsou zasraný zákony v týhle prohnilý republice protože učitelka která prodávala dětem a pubescentům vůbec ve škole takový sračky jako Pervytyn dostala rok a půl podmínku a kluk kterej hodil pár svejm kámošům z balkónu špeka a aktivní sousedka ho udala dostal 3 roky.

Old Post 02-03-2002 v 21:48 PM
L.K.Fallman je offline   Profil uživatele L.K.Fallman   Find more posts by L.K.Fallman   Foto galerie člena L.K.Fallman   Click here to Send L.K.Fallman a Private Message   Add L.K.Fallman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L.K.Fallman
Nový Člen

Karma uživatele L.K.Fallman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Upozornění Příspěvek č. 14

Ale je fakt že benga dělaj svoji práci záleží jen na tom jestli to je ho...... nebo ne. Každej člověk byl někdy mladej a abych vám řek pradu tak znám pár kluků který maj za rodiče bengálce a pěstujou doma jako by to byly kaktusy. Podle mě se v každym stádu najde černá ovce takže ať mi nikdo neřiká že by se nenašel aspoň jeden policajt kterej někdy nekouřyl a nebo ještě kouří ganju.

Old Post 02-03-2002 v 21:58 PM
L.K.Fallman je offline   Profil uživatele L.K.Fallman   Find more posts by L.K.Fallman   Foto galerie člena L.K.Fallman   Click here to Send L.K.Fallman a Private Message   Add L.K.Fallman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 15

to F.K.Fallman
Píšeš, že kámoš dostal podmínku za matroš na dva špeky, tedy určitě množství ne větší než malé. To se mi nezdá. Jedině v případě, že i poprvé ho chytili při prodeji a to už je pak jen jeho blbost, že se z toho nepoučil a prodával dál.
P.S. co ta čeština? Člověče, vžyť to místama trhá oči (nekouřyl, novyny, dyskotéka). Pokud s tím máš nějaké vrozené problémy, tak se omlouvám.

Old Post 03-03-2002 v 07:52 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L.K.Fallman
Nový Člen

Karma uživatele L.K.Fallman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Upozornění Příspěvek č. 16

1.Jestli chceš tak se ti ještě poptám ale asi to bude tak.
2.To o tom klukovy co hodil kámošům na špeka si už pořádně nepamatuju ale asi dostal 3 roky a ne 4.
3.Jsem pro legalizaci trávy ale pořádně si uvědom že podle dnešního podělanýho zákona to je pořád droga a když udělaj zátah na nějaký diskotéce tam se tě neptaj jestli máš množství menší než malé prostě máš u sebe drogy tak jdeš a ten kluk měl holt smůlu. Skus se podívat do zákoníku a zjistíš že je v něm docela dost děr a že těď tě můžou už zavřít skoro za všechno když se ti z toho nepovede vykecat nebo narazíš na nějakýho de….. kterej si chce na tobě vylejt myndrák.
4.Po pravdě se mi tomu na začátku taky nechtělo moc věřit.
5.Za češtinu se omlouvám ale zrovna se mi nechce moc kontrolovat pravopis když už mám za sebou nějakýho toho špeka (jako třeba teď).

Old Post 04-03-2002 v 21:05 PM
L.K.Fallman je offline   Profil uživatele L.K.Fallman   Find more posts by L.K.Fallman   Foto galerie člena L.K.Fallman   Click here to Send L.K.Fallman a Private Message   Add L.K.Fallman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4143140 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív