Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lahvan's skleník 2006 - 4x Blue Mystic X Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18

ma to vubec cenu?
This poll is closed.
Ano. 75 69.44%
Ne, radsi si kup novy Adidasky 33 30.56%
Total: 108 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
golum
Nový Člen

Karma uživatele golum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 241

No docel peknej skleník. Skoda ze mam nejak pojebanej fotak je totiž umeni z nej dostat nejake foto. Ale jak se mi to podaří tak chci pridat svoji serii ze sveho skleniku Je to opravdovej mazec. Jestli by nekdo měl pyl nejakeho fakt modelu tak bych ho upotrebil. Letos jsem nemel štěstí aby mi vyrostl dopravdy fajnovej samec.

Old Post 20-09-2006 v 10:57 AM
golum je offline   Profil uživatele golum   Find more posts by golum   Foto galerie člena golum   Click here to Send golum a Private Message   Add golum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

17 dní květu Příspěvek č. 242










sklizeň počítám tak za měsíc.
tak fotoupdate:

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 21-09-2006 v 21:28 PM

Old Post 20-09-2006 v 17:08 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 243

Jejda lahvane - proc ta kytka uz davno neni ohnuta aby se nedotykala? Ty chces pocitit vrazedne ucinky plisne? Hele to je tak, ze jeden den tam nemas nic a druhej den 1/5 kytky zacina plesnivet a clovek jenom cumi kde se stala chyba a leje na to chemku ktera se vyflushovat uz nestihne(kdybys chtel tak ti nafotim jak to mam poreseny ja, ale lenost mi to zatim nedovoluje

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 21-09-2006 v 10:05 AM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 244

4 Sar: mám mezi nima a sklem 20cm mista pro ''luftovani'' vzduchu.
dal jsem tam par drevenych tycek a mezi ne nafest naptnul netkanou textilii (pletivo nemam) prostrihal par zlutych listu, postriknul Kuprikolem a jede se dál. akorát že po tom Kuprikolu to je jedovaty.

zkousel jsem palicku, solidni high, ale je cejtit, jak je to nezraly. diky vsem za Kacka.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 21-09-2006 v 21:13 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 245

valice pěkná kytíz

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 21-09-2006 v 21:23 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 246

Ja to taky strokal chemkou, nebylo nazbyt, protože ty mrňavý šmejdi řádili co to dá...

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 22-09-2006 v 07:55 AM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Obecné Pletivo je dobry:] Příspěvek č. 247





lahvan:
zdravim koukam ze taky celkem peknej kerik....plesnivet to snad nezacne u nas je zatim pocasko jak ma bejt..tady je nejaky starsi foto miho venku kterej zacal kvist jako posledni a ted po prostrihu jede do finale jak se zda..omlouvam se za kvalitu fotek,fotak nejak divne slapal.at to pocasi vydrzi aby to krasne zralo :]..

Naposledy upravil tekknou 22-09-2006 v 11:43 AM

Old Post 22-09-2006 v 11:35 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 248

Tekknou: já jsem pletivo i na jednu stranu nechtěl, sice zkrz něj svítí slunce, ale to s sebou nese neustálé prorůstání větviček skrz, ne-e? stejně tu textilii mám na severní straně.

jinak už se začínaji pěkně cukrovat a škrábou do tváří když se skrz prodírám. zítra cca uploadnu pár fotek, ještě to dopořeším do finální bodoby, pak už se bude jen pročišťovat.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 22-09-2006 v 14:19 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 249

zdar lahvane
vidím, že se ti to krapet opozdilo letos
ale prácička dobrá
kvést už to krásně kvete, teď jen čekat,mazlit se s nimi a kojit je kvalitní hnojkou..
jinak prácička s tím opylením K+
ještě sem tu nic takového neviděl

jen doma se mi při prvním indooru, kdy se zničehož nic němá kytka proměnila v samici s 2cm dlouhýma bliznama, ale bohužel už vedle pukajícího samce...

tak GL a jen tak dál
PEACE


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 24-09-2006 v 08:18 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

22 dní květu Příspěvek č. 250







některé blizničky už začínají hnědnout, ale za to už se to krásně cukruje. koncem týdne objednám Rippen, ale netuším jak dlouho s ním jde zalévat, byl bych vděčný za radu, na G jsem info nenašel.

BTW mám takový divný pocit, že mám dvě odrůdy, jedna začala kvést teprv nedávno, má fialový stonky a lístky, navíc jde to dlouhých ''rádobysalámů'', holt je ouplně jiná. je to ta na fotce s rukou....

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-09-2006 v 15:41 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 251

20.9. si psal ještě měsíc (30dní) a teď 26. píšeš 22 den květu... To znamená...

to znamená že to chceš nechat kvést jen 46 dní... Není to nějak málo? Já vím, že záleží na modelu, ale jelikož sem jel i top44 tak vím že nebyla 44 den hotová... Mě většina kytek kvete mrtě dlouho, ale pryskyřice, blizny všechno jasně čiré a roste to dál. Taky bych chtěl sklízet, ale není dozráto...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 26-09-2006 v 10:46 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 252

Lahvan: tady máš info o Ripenu:

General Hydroponics Ripen
Speciální přípravek pro urychlení dozrávání rostlin i pro zvýšení obsahu aktivních prvků v rostlinách. Obsahuje vše co rostlina potřebuje pro zakončení svého cyklu květu nebo fruktifikace. Ripen obsahuje velmi pečlivě odměřenou směsici minerálních solí a tampónů, jež je dílem oddělení výzkumu GH. Ripen dává rostlině silný signál o tom, že je na konci života. Rostlina ve snaze se reprodukovat před zánikem reaguje zrychlením květu a fruktifikace. Ripen vede rostlinu ke zvýšení obranyschopnosti a následně svých aktivních prvků. Poskytuje rostlině všechny minerály, které jsou pro ni v této poslední fázi nezbytné. V případě nahromadění dusičnanů nebo oligo-prvků v rostlině napomáhá metabolizovat tato rezidua, čímž také zlepšuje chuť sklizně.
Vlastnosti:
Ripen umožňuje rychle zakončit sklizeň - např. při napadení patogeny nebo hmyzem a zachránit ji tak před zničením
Umožňuje zvýšit obsah aktivních látek! :-)


*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 26-09-2006 v 12:09 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 253

4 Savadhji: děkuji, to už znám z www.klecka.cz , ale zajímalo by mě, jestli s tím nemá někdo zkušenost v PRAXI (jak dlouho jde zalévat)

2Mesias: hele uvidím, de facto mi to stejně prozradí čas sklizně stupeň zralosti semínek, vlhko, plíseň atp............

BTW děkuji všem za projevenou přízeň a K+, dosáhl jsem páté kostky.

(davy jásají a dva týdny provolávají Lahvanovo jméno)

!

Po pár letech zpět.

Old Post 27-09-2006 v 22:23 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 254

Héééééééééééééééééééééé!

tak a máme tu PLÍSEŇ!

pár paliček už bylo napadeno, začaly prostě z boku hnědnout a na odumřelých částech jsou jasně vidět spóry.
ošetřeno ještě (naposled) Kuprikolem, tentokrát v menší koncentraci, tak snad to rozchodíme, napadené kouksy byly odstraněny.
ještě se půjdu podívat fakt detailně, esi něco najdu, pošlu sem nějaké makro.
s listy se nic neděje..................... neví někdo co to kurva?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 28-09-2006 v 11:56 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 255

Vim naprosto přesně o čem mluvíš... prostě rozhrneš palici a najednou to hnusný místo...
Ja do toho nic lejt nechtěl, tak jsem prohlídnul a osekal napadený palice(většina už byla jasně na sklizení) a zbytek nechávám dojet - sklenik nech pres den otevreny a na noc podle pocasi...
Pokud mam udelat nejaky fotky tak si rekni, uz se to susi...

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 28-09-2006 v 12:08 PM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 256

2Sar: jj, takový KUREVSKY hnusný místo (omlouvám se za vulgarismy), hnědá morké lístky a kousky paliček. zatím není moc zasaženo. Otevřený je přes celý den, od devíti do devíti, přemýšlím o ventilátoru, ale žádný vhodný nemám.
fotky pošli, uvítám.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 28-09-2006 v 12:50 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0536760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív