Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lahvan's skleník 2006 - 4x Blue Mystic X Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »

ma to vubec cenu?
This poll is closed.
Ano. 75 69.44%
Ne, radsi si kup novy Adidasky 33 30.56%
Total: 108 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 209

Locus: Venku se jim libit ani nemuze, kdyz maj ve skleniku pomalu 100% vlhkost a vedro ze bys tam chcipnul..
K tem palicim - no nechal jsem tam jednu kytku delsi dodu a palice se opravdu jakoby nafoukly, ale zase ten stavek nebyl tolik high jako u tech drive sejmutejch, ale mazalo to fakt ZLE:-D.(Muj thread 2005)
Lahvan_FlaskiCZ:Tobe bych doporucil super crooping - nevypada to ze by sklenik byl na 100% vyuzil v okolí tve kvetiny, takze bych neriskoval plisen a pekne bych tu kytku ohnul aby se nedotykala sten, klidne ji tema nuzkama poradne dej, ale spis bych sejmul listy nez vetve a sup s tim do mleka a udelej babovku at maj pribuzny radost ze jsi takovej sikovenej kuchar...

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 19-07-2006 v 10:01 AM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 210

muzu doporucit mlecko, nebo z neho super livanecky ... mnamka a za 30 minut nevis ktera bije

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 19-07-2006 v 19:42 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 211

hmhm, je vidět, že místo pro kořenový systém je rozhodující, teda pokud ovšem člověk nechce pěstovat bonsaje, ale pořádný macíky osypaný palicema. Mít skleník 4 metry vysokej, IMHO by se využil taky.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 22-07-2006 v 11:13 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 212

zdravim, tak co nejakej update photos bude? doufam že jo přeju heský paldy-.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 29-07-2006 v 12:12 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motor tvor
Stálý Člen

Karma uživatele motor tvor - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 213

kamo ty si tady stezujes na misto a jak dlouho trva strihani....prestav si obdobnej sklenik jak mas jen misto dvou 11 kytek neco se asi este vysamci ale stejne je to mazec. Doporucuju nic nevyhazovat, prakticky ze vseho co neni treba nemocny se da kuchtit
...naposledy visnova bublanina, cokoladovej kolac a zapit mlickem, mnam
a nekdo to tu uz zminoval, ale pokus se misto strihani poradne privazovat, ohybat atd atd kdyz vis ze mas samice je to skoda. poradne je polozit nebo fakt dobre fungujou nejruznejsi zavazi na vetvicky, roztahne je to do stran a vyuzijes vrchni prazdnou cast skleniku
piis

zapaleny

Old Post 06-08-2006 v 13:40 PM
motor tvor je offline   Profil uživatele motor tvor   Find more posts by motor tvor   Foto galerie člena motor tvor   Click here to Send motor tvor a Private Message   Add motor tvor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 214

Já mám se skleníkem uplně stejný problémy. Nehnojim, ale roste to jak divé, už sem musel třikrát celou kytku ořezat, ale ona stejně brzy obrazí a rooste dál. Ještě k tomu se jim vůbec nechce do květu, takže budou asi sklízený až tak v prosinci....

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 22-08-2006 v 10:03 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 215

Mesias: přesně jako ty, do teto doby jsem byhodil cca 10 kýblů zeleného.
Samé pistils, ale kvést se potvorám zatím nechce. Zkusím pohnojit Kristalonem Plod a květ, uvidím co to udělá.
Fota neaktualizuju, bo nic novýho, prostě to jen mrcha přeroste, já sesekám, týden klid a nanovo.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 22-08-2006 v 16:20 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 216

Hele Lahvane zkus normalne nejakou kytku která je v kvetniku nebo kyblu vynest ven a nechat ji tam tyden a pak ji vratit zpatky - nicmene je divne ze vam nezacinaji kyti ani kvest kdyz ja uz mam dve kytky pripravene ke sklizni - dalsi ctyri nahazuji palicky.
Jenom s nebulou mam porad problem, ale asi ji zatemnim a budu koukat co to s tim udela.
Ale kytku co jsem zasadil na zacatku prazdnin tak musim pochvalit - z rustove faze se okamzite prepnula do kvetu a nyni tam mam koste jako prase - uvazuji o nejakem ohybani. Jo a Dudusek tu nekde psal navod jak donutit pomoci kristalonu atd.. kvetinu kvest - tak na to mrkni.

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 23-08-2006 v 11:34 AM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 217

Nazdárek , místo kristalonu to zalej PKčkem a použij qětový booster. Plod a qět má fakt špatnou chuť, je to skoro nevyflashovatelný. Přinejhorším se pokus zatemňovat skleník, ale to asi nebude moc možný, co? Ve skleníku to navíc můžeš nechat dýl než venku ,takže i koncem října to může být v pohodě...

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 24-08-2006 v 14:25 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 218

zdárek lahvane,
myslim si že na ten kristalon se fakt klidně vykašli, kytky tim stejně asi moc nepřinutíš a akorát si zkazíš chuť..až budou chtít tak vykvetou, bluemystic patří do white strains a ty kvetou pozdějc takže bych se nebál, taky to tak mam teprve mi nahazujou první kvítky a nebojim se že nevykvetou, počítám že do konce řijna sklidim a to je pohoda. jediný čeho bych se bál je ta plíseň. s tou "alergií" tě víc než chápu, taky každej tejden řežu kýble mladejch a vytáhlejch výhonků... alespoň bude dost kompostu na zarok
neboj se toho květu a vesele řež dál, cítim s tebou
pís romál

In Vino Vita

Old Post 24-08-2006 v 17:43 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 219

zalil jsem je přeci jen dávkou toho Kristalonu, do sklizně evidentně daleko, tak snad nebude poznat.
Zatemnit celý skleník považuji za nemožné, zároveň vůči sousedům za docela provarové.
Provádím postřik každých 14 dní, dva dny po prosekání Kuprikolem, zatím jsem žádný problém nezaregistroval, kromě toho, že kytky jsou kure*sky hustý, musím prolamovat/protrhávat listí, aby se sluno dostalo opravdu všude......
Žádná hnojiva (kromě teď toho K.), zítra uploadnu pár fotek, ať to tu není takové strohé.

citace:
Původní příspěvek od Sar
Hele Lahvane zkus normalne nejakou kytku která je v kvetniku nebo kyblu vynest ven

bohužel nejsou mobilní, jinak bych už zatemňování měl dávno pochystané.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 24-08-2006 v 21:00 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 220

zdar lahvane.. je to vycerpavajici a napinavej thread neco jako americkej horor, na konci doufam Happy End .. Pekne se s tim peres a byla by jich skoda.. k tomu hnojeni.. My pouzivali taky slepicince a taky ve skleniku a byl jsem s nima nadmiru spokojenej.. Jak ty?

Jinak ja bych delal rezany snad porad a ruzne bych je sefoval po okoli, treba i na stromy

Jinak k+ leti.. Mej se Fajn..

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 28-08-2006 v 13:35 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 221

zdravím a pozdravuji.

jakože už jsem to pojal jako bitvu člověka proti přírodě. ... Nehnojím vůůůůbec ničím, zalévám pouze odstátou vodou, ve které se (nevím proč) pernemantně louhují banánové slupky.

dneska ale už fakt pošlu nějaký fotky, holt mám pořád kotel práce.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 28-08-2006 v 16:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 222










slíbený fotoupdate.

váš názor?
to je to, co mě zajímá...............

Lachout.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 28-08-2006 v 19:58 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 223


jako další plán boje nainstaluji o výkendu netkanou textilii mezi sklo a kytky, samozdrejme s mezerou mezi platnem a sklem.
kytky jsou šíleně hustý, pořád lámu větve a listy, ale zase se blíží čas sesekávání, při kterém nainstaluju i tu textilii.


připomínky?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 28-08-2006 v 20:07 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 224

Paaani to sou stromy..no prsiti rok taky chystam stavet sklenik tak su teda zvedavej jak to tam budu kocirovat...jinak to musi byt kasa kazdej den ne??tj materialu a maerialu

Old Post 28-08-2006 v 20:15 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9345570 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív