Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni pokus o indoor s usporkama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

Obecné Prvni pokus o indoor s usporkama Příspěvek č. 1






Tak pac jsem to mel na kopec celkem daleko tak jsem se rozhodl ze si zkusim vypestit neco doma. Mel jsem starou pc skrin, ve ktere to budu mit jen do te doby, nez mi bratranek udela vetsi skrin ze dreva. Mam tam 2 usporky 23 a 13W a dve kyticky. Neznam primo jejich odrudy ale ridil jsem se tim jaci byli jejich sourozenci :-). Seminka jsem nechal klicit 11.3. 14.3 uz byly vyklicene a tak jsem je zasadil do predsazovacich raselinovych kvetinacku a cekal co se z toho vyklube...

Naposledy upravil Tupej_Makak 02-04-2006 v 21:11 PM

Old Post 02-04-2006 v 19:18 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

Uz neco vylezlo Příspěvek č. 2



taak a je to tady 14.3 vykukuje prvni rostlinka z hliny a dalsi den i druha.

Old Post 02-04-2006 v 21:15 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

a jak to roste dale Příspěvek č. 3




Tak takhle to pak rostlo.

Old Post 02-04-2006 v 21:18 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

presazovani Příspěvek č. 4





30.3 jsem kyticky presadil do kvetinacu 16x16

Old Post 02-04-2006 v 21:21 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

A takhle vypadaji 2.4 Příspěvek č. 5







A takhle vypadaji 2.4. Kdy myslite ze bych mel zacit zastrihavat? Chci to zastrihavat FIM technikou ale jako nevim jak to na tech svojich mam udelat kdyz tam neni zadna mebo minimalni spicka. Dik za rady. PEACE

Old Post 02-04-2006 v 21:26 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

máš to moc pěkný taky mam kytí pod usporkou . jak to máš v tom case? máš to uzavřený bočnicema , nebo to máš pořád takhle odhalený ? a jak řešíš ventilaci.. ?

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 03-04-2006 v 13:35 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 7


Ahoj, nemas tam ziadne dobre foto, tak som sa aspon pokusil znazornit to na tomto jednom, ako by si mal zastrihnut Fimkou Inak chces aby to aj dokvitlo tam??? Vsak sa ti to potom tam pravdepodobne nesprace, budes musiet setrit miesto, ale som zvedavy, to uz necham na teba, GL, M

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 03-04-2006 v 16:01 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

V te case je to zatim jen docastne, jak jsem napsal uz na zacatku, nez budu mit vetsi drevenou skrin. Mam ji zavrenou a ventilace je resena pres vetrak 12cm.. :-)

Old Post 03-04-2006 v 19:23 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

Palec dolů Pohroma!!! Příspěvek č. 9



Neeeee :-((((( tak to je shit.... buh nema rad me kyticky... pres noc se mi jedna zarivka utrhla a spadla mezi kyticky.. tak jako jedna je spalena uplne a u te druhe to schylal vrch a 2 bocni listy doufam ze to rozchodi alespon ta jedna je to nastesti ta vetsi.. mam ten pripaleny vrsek a listy zastrihnout?..... to je skoda jsem holt kreten no....

Naposledy upravil Tupej_Makak 03-04-2006 v 20:41 PM

Old Post 03-04-2006 v 20:17 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

Obecné tak jsem zu zase Příspěvek č. 10



Tak po dlouhe odezve pridavam dalsi fota. po tom spaleni to ta veci prezila takze fklidu. Jo a uz to nemam v te pc skrini ale ve skrince o tozmerech 70x30x30 VxŠxH

Naposledy upravil Tupej_Makak 28-05-2006 v 12:33 PM

Old Post 28-05-2006 v 12:26 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tupej_Makak
Nový Člen

Karma uživatele Tupej_Makak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

mensi problemek Příspěvek č. 11



Hej nevite nekdo co to muze zpusobovat? udelalo to po tom co jsem tam dal hnojivo.

Naposledy upravil Tupej_Makak 28-05-2006 v 13:07 PM

Old Post 28-05-2006 v 13:00 PM
Tupej_Makak je offline   Profil uživatele Tupej_Makak   Find more posts by Tupej_Makak   Foto galerie člena Tupej_Makak   Click here to Send Tupej_Makak a Private Message   Add Tupej_Makak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 12

zdar

Zaplať pánbů žes to dal do pryč z toho PC boxu ty byla zoufalost
Hlavně tu uchycení svítidel

Hoď sem fota nový skříně a trochu infa co by taky neuškodilo

Chudáci ty kytky

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 29-05-2006 v 11:52 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 13

čím to asi může být, když se to stalo po té, co jsi pohnojil......nevíš? tak já ti to prozradim, přehnojils to, to čumíš co?
napiš aspon čím hnojíš a doporučoval bych ti přidávat do zálivky trochu hořké soli
ky budeš přepínat? vypadá to docela velký na tak malou skříňku

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 29-05-2006 v 14:21 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
19-03-2011 - První pokus o indoor - 76 odpovědí
28-05-2010 - První indoor euforia - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0644410 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív