Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dubinkových 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

naaaadhera!!!!!uzasne co dokaze 70W v hydru a rukou mistra!!zacinas me nahlodavat ze bych mozna zkusil v zime bublak
jinak ze se nezvetsujou v 25 den kvetu je normalni ale oni jeste dostanou poradnou bobtnaci...jsem opravdu zvedav na finale

Naposledy upravil 26-04-2006 v 23:04 PM

Old Post 26-04-2006 v 22:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 18










Mam tu dalších pár fotek... Teď je asi tak 31. den květu a už začínaj docela hromadně tmavnout pestíky, což mi trochu vadí, jelikož jsou palice ještě dost malý... Navíc aby si žádaly o sklizeň tak brzo? To je přecejenom trochu blbost, žejo? Prosimvás uklidněte mě někdo a řekněte, že eště narostou

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 02-05-2006 v 15:56 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 19

Samozrejme sa ešte nafúknu mne toto robila misty tiež,ale skôr pod úsporkami.Že by málo svetla?Ale na výsledok by to vplyv mať nemalo.Nízku vlhkosť by som vylúčil,keďže máš bublák.Ale je to krásne
Edit,pozeral som na Tvoje rozmery a o málo väčšie ako moje takže svetla by malo stačiť.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 02-05-2006 v 17:45 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 20




Expiry: Ee, světla je určitě dostatek

NonLama: Kruci nojo, blizničky
Mě to jenom trochu znervóznilo, powerplant totiž nic takovýho nedělal a tak jsem to nečekal
Tyhle fotky jsou pwp, první 14 dní před sklizní
druhá tejden před sklizní ( ještě teď většina blizen ještě čerstvá a zelená)
třetí při sklizni... Nemohl to způsobit i scrog a fakt, že jsou paličky teď blíž k lampě?

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Naposledy upravil Dubinek 02-05-2006 v 22:25 PM

Old Post 02-05-2006 v 22:12 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

2dubinek>normalni jev..me to udelalo taky tak jsem 3 dny hledal hermouse nespal ze to budu mit oprcany no a nic se nedelo proste tam nebyl...oni se nafouknou ale pak se jeste nejakej ten den jakoby zacelujou a ke konci se jeste jednou nafouknou dont worry
ale pro jistotu checkni po samcixh kvitkach
mas to krasny tak at se dari...

Old Post 03-05-2006 v 07:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 22

Dneska jsem se na to kouknul, zhodnotil, zamyslel se a dal jsem kytkám čistou vodu... Žlotnou jim listy a možná na ně leze nějaká nemoc, takže je chci sklidit co nejdřív... Myslim, že už si to fakt zasloužej - už se tvářej zrale... Ve 40. dni květu - neni to ale přecejen brzo? Fotky budou snad zejtra

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 09-05-2006 v 21:45 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 23

tak to je hustá palda na poslední fotce, ty jo, dyt je dlouha jak dve ty červený esa a tlustá taky skoro tak

Old Post 09-05-2006 v 21:49 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 24








Jestedman: No a jak teprv musí bejt velká moje ruka, co?

Mám tady ty fotky, trochu mě sere, že jim tak začly žloutnout ty listy - předtim byly ty paličky tak nádherný...
V pátek to pokácim a dam sem z toho fota.

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 10-05-2006 v 10:27 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 25











Tak, dneska nastala sklizeň a vypadá fakt moc pěkně, posuďte sami
Zkuste někdo odhadnout hmotnost, po usušení bych měl mít možnost zvážení

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 13-05-2006 v 18:08 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 26

Teda dubínku,, čumím... kažodpádně sem přihoď hmotnost, abych se rozhod pro hor. nebo vert. ScrOG....fakdím malé wattáži jo a tu CT máš z PET láhve ?

Old Post 15-05-2006 v 12:37 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 27

Tak koukám že tvoje obavy ohledně nafouknutí paliček se nenaplnily
což je velice dobře . Já tudle nemoc měl taky a je to z každodeního vysedávání u kytek. Nazval bych jí PARANOIUM PALICOVNA . Probíhá
od 30 do max.45 dnu quětu a jediným lékem je trpělivost

Bohužel si myslím , že se ji nelze zbavit ani zkušenostma a i ten co má doma třeba 1kW tag ho to trápí jak velký budou a ne málo

Sry za OT ale je to zlá a zákeřná nemoc

Jinak to máš nádherný , tvůj dred sem pilně sledoval a inspiroval mě k těm bublinkám ve skříni jelikož dyž vidim ty výsledky......

Tý CT sem se vůbec nevšim ale neni to šílený z PETKY ??????Dost bych se bál vyhoření

Krychlička ????? NA JA a zaslouženě .......

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 15-05-2006 v 14:13 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 28

Khook: Nj, už sem vyléčen
Smoke4ever: Hmotnost sem pak napíšu, jen hádejte, hádejte

Ten CT je z petlahve a na 70ku je to v pohodě, prej to stačí i na stopade Ale chce to kontrolovat, občas se ta lahev kroutí...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 15-05-2006 v 14:25 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 29

Cus podle mě je tam tak 45-50sušiny.

Old Post 15-05-2006 v 14:53 PM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 30

38g a smekám... Máš to precizní. Hold bublák je bublák. Každopádně metoda pěstování ScroG je pro můj příští grow jasná volba.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 15-05-2006 v 18:35 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 31

Teda nerad bych tady strašil nebo snad abych si to nepřál, ale nevim, jestli toho bude ke 40 g Uvidíme, jsem moc zvědavej... Tak jen všichni zvesela tipujte, nejpřesnější odhad bude oceněn čestným uznáním Já osobně to vidim tak na 29 g, samozřejmě suchýho a bez stonků

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 16-05-2006 v 00:05 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 32

55g

Old Post 16-05-2006 v 00:26 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-01-2007 - Drobkových 600w 1st - 45 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2354270 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív