Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x Jack Herrer @ 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

5weeks @ 12/12 Příspěvek č. 17





fotky z pateho tydne po prepnuti na kvet. Kdyz jsem dnes vymenoval vodu v bublaku, hnojiva jsem pridaval v koncentraci uvedene uz jako pro konecnou fazi kvetu. Nevim ale jestli neni jeste moc brzo....

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 07-04-2006 v 13:33 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Instruktor
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Instruktor - 77% PěstitelskáKarma uživatele THC-Instruktor - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 18

Ja si myslim, ze je to este moc brzo. Idem rovnako ako ty casovo, akurat idem v hline, ale vyzera to dost podobne.. A mam taky pocit ze este 5-6 tyzdnov budu potrobovat ! Takze 3 tyzdne hnojit a potom uz ne.

Moj 1. INDOOR - sklizeno !!
"COOLTUBE" - lacno a rychlo
Indoor model v kvete - rozoznate to ?

Old Post 10-04-2006 v 09:03 AM
THC-Instruktor je offline   Profil uživatele THC-Instruktor   Find more posts by THC-Instruktor   Foto galerie člena THC-Instruktor   Click here to Send THC-Instruktor a Private Message   Add THC-Instruktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 19

JH kvitne 90dni a viac nie?aj tak je to very good na 150W, este nevidno dobre ako je to na spodku stonky...mas to preriedene, alebo ohybas? ci to nechas tak? spodne vetvicky, tje nasjlabsie, otrhavam prec....aj tak to nebudu kvalitne sisky...a zbytocne beru ziviny pre vrcholce....
Good luck!!

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 10-04-2006 v 10:39 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Hydroponie 6weeks @ 12/12 Příspěvek č. 20




tak od minuleho tydne jsem zacal hnojit AH jako "konecna faze kvetu" a je asi pravda, ze je moc brzo. Navic mnozstvi hnojiva jsem zvysil skokem (ze 160ml/100l na 300ml/100l), takze listy vypadaji ze jsou trochu spalene od hnojiv. Palicky se ale nafukuji a sklizen bych videl tak za 2-3 tydny... ale uvidime.
Jinak kytky jsem ohybal uz skoro od zacatku co to slo, ted uz ale kolinka sundavam protoze stonky tloustnou tak aby je ty kolinka netlacili
Uplne spodni vetvicky jsem otrhal, a postupne otrhavam i vetsi listy ktere postupne stejne zloutnou.

EDIT: rixo: ve strainbase se pise, ze JH kvete cca 8 tydnu... takze 60 dni

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Naposledy upravil blockhead 13-04-2006 v 15:10 PM

Old Post 13-04-2006 v 14:42 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 21

Velmi pekne foto!Toto bude brutalne, ked to bude v konci! zatial ani naznak, zeby ti hnedli piscils, a to som popozeral foto dokanele! Inak ta posledna fotka sa vydarila, len tak dalej.GL

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 13-04-2006 v 21:31 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitko
Bez Titulu

Karma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 22

to blockhead: JH a 60 dni ? to nemyslis vazne

HighTatras
Ducksfoot - 2004
High Tatras - Jack Herer

Old Post 14-04-2006 v 07:27 AM
pitko je offline   Profil uživatele pitko   Find more posts by pitko   Foto galerie člena pitko   Click here to Send pitko a Private Message   Add pitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 23

pitko:
nevim jak je to ve skutecnosti, protoze s JH nemam zkusenosti, ale jak rikam - ve strainbase se pise 8 tydnu:

Jack Herrer
- kombinace 3 nejsilnejsich odrud pojmenovana po nejvetsim konopnem aktivistovi
- Haze, +NL5+ Skunk 1
- neprilis stabilni
- prijemna chut a silny raus
- vyborny pomer vynosXkvalita
- kvete 8 tydnu

U JH od Sensi pisou 50-70 dnu.....
http://www.dutch-seeds.com/catalog/...products_id=154


mike.mouse: diky, je pravda ze pestiky jeste vubec nehnednou...

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 14-04-2006 v 09:40 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Hydroponie 7 weeks @ 12/12 Příspěvek č. 24





fotky ze 7. tydne po prepnuti... listy stale zloutnou, bude to nejspis kolisajicim pH, ale podil na tom ma mozna i moc vysoka koncentrace hnojiv
No ale ten tyden nebo dva to vydrzi....

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 20-04-2006 v 10:03 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Hydroponie 8 week @ 12/12 Příspěvek č. 25





tak kytky jsou uz v 8 tydnu, jsem uz opravdu nedockavej takze co nevidet kytkam dam na par dni jen cistou vodu aby se z korenu dostaly zbytky hnojiv a potom kytkam dam premierove cistou vodu s Final Solution (tak na tyden).....no a pak.....je to vsem jasne - pokosim

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 27-04-2006 v 08:32 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Instruktor
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Instruktor - 77% PěstitelskáKarma uživatele THC-Instruktor - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 26

Cau, vypada to moc mnamkovo, fakt velmi vydareny grow ! Toho zltnutia listkov na konci som sa nevedel zbavit ani ja, ale ignoroval som to chvilu a po case sa to same zlepsilo. Myslim, ze uz tomu nemoze moc veci ublizit. Dufam, ze urobis aj smokereport !

Moj 1. INDOOR - sklizeno !!
"COOLTUBE" - lacno a rychlo
Indoor model v kvete - rozoznate to ?

Old Post 27-04-2006 v 08:57 AM
THC-Instruktor je offline   Profil uživatele THC-Instruktor   Find more posts by THC-Instruktor   Foto galerie člena THC-Instruktor   Click here to Send THC-Instruktor a Private Message   Add THC-Instruktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 27

tak toto sa paci aj mne pod 150W a take pekne sisky krasne K+
napis potom kolko to malo vsetko do kopy g

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 27-04-2006 v 09:27 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Pohodička cca 72 dni @ 12/12 Příspěvek č. 28








prikladam fotky z posledniho tydne pred sklizni, dnes kdy jsem to sklidil byly zhruba v 72 dni po prepnuti.
Asi 10 dni pred koncem jsem mel v bublaku vodu + Final solution. Cekal jsem, ze to bude nejaky zazrak a z toho co jsem o nem cetl jsem pochopil, ze ma kytce nejak naznacit ze se blizi konec Takze jsem ocekaval nejake dramaticke hnednuti pestiku ale nic moc se nestalo.
Jak tak na to ale koukam tak jsem spokojen, slo to udelat lip, hodne veci se pokazilo a priste se pokusim o lepsi vysledek

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 11-05-2006 v 16:26 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 29

Tak toto je jednoznacne za K+ pretoze moc hezke a ked nabuduce este lepsie, tak to mi este iba budu liest slinky GL to future

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 11-05-2006 v 20:35 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Payo
Nový Člen

Karma uživatele Payo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 30

slusny grow...uz jste kostovali?
jaky mas fotak?? za ty fotecky posilam K+

Payo

Old Post 22-06-2006 v 18:47 PM
Payo je offline   Profil uživatele Payo   Find more posts by Payo   Foto galerie člena Payo   Click here to Send Payo a Private Message   Add Payo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 31

Po delsi dobe zdravim vsechny ve spolek, ale musel jsem poradne okostovat Jackovy palice

Sklizene mnozstvi jsem nevazil, ale skromnym odhadem toho bylo cca 80g sucheho, coz je docela slusne mnozstvi a ja jsem spokojen.

S kvalitou taky spokojenost, jen chut a vune je takova trochu zvlastni (mohla byt lepsi) a to jsem cekal ze Final Solution s tim udela divy...ale nejake zasadni zlepseni produktu to neprineslo. Jinak na high je poznat ze je to mostly sativa, takze spise energicke high, ale pri vetsim mnozstvi vas to hodi do kopru jako jakakoliv indica.

Payo: Fotak mam nejaky HP 3,2Mpix, ale i kdybych mel jakkoliv dobry fotak, fotky nikdy nebudou nic moc protoze nemam foto talent a hlavne se mi klepe ruka

Jinak uz mi ve skrini vegeti 2x Buddha's sister, coz je zas mostly indica, takze priste zas neco jineho. Jestli bude cas a chut postnu sem zas nejake fotecky.

Have a nice day

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 24-06-2006 v 09:42 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 32

Zdravim
Moc pekne povedený grow!
Mam dotaz:v jake vysce jsi prepinal JH na kvet? Snazil jsem se koukat na foto,ale z tech tu vysku muzu jen odhadovat!
Mam skoro stejny box a nechci aby mi to prerostlo ... tys to vychytal suprove! (pm a smaznu)
K+ a tesim se az predstavis Buddha's sister

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 04-03-2007 v 11:34 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2016 - Jack Herer 400w - 180 odpovědí
30-06-2013 - Jack Herrer - 14 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6422010 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív