Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přetlaky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Orange Sword
Nový Člen

Karma uživatele Orange Sword - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 18  

Pohodička Přetlaky Příspěvek č. 1

Zdravim growery.Taky se vám stává občas při slušnym vlivu THC že máte takzvaný přetlaky?
Je to pocit jako když váma projede brutální vlna a je to fakt hustý,jako kdybych měl vylítnout z těla ven fakt zajímavý stavy.
Co na to říkáte?

Old Post 25-02-2006 v 18:52 PM
Orange Sword je offline   Profil uživatele Orange Sword   Find more posts by Orange Sword   Foto galerie člena Orange Sword   Click here to Send Orange Sword a Private Message   Add Orange Sword to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 2

Co na to rikam já, zni: chlape ty se máš!, kéž by to něco podobnyho dělalo i mě!

23

Old Post 25-02-2006 v 19:10 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3

jj, me se jako malymu stavalo, ze jsem lezel na posteli, pak sileny haluze, jak steny ujizdi nekam pryc, nahrazuje je nepredstavitelna prazdnota, do niz se pomalu vsakuju. takovej bad trip
jinak pretlaky mam obcas (1x mesicne) taky, prestavam videt, slyset a s mluvou to neni o moc lepsi. to uz jsou ale extremy.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-02-2006 v 20:59 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 4

ja se dost casto zhuleny propadam do postele

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 25-02-2006 v 21:03 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 5

JJ to je fakt vybornej stav, uplne ti prejede jakoby takova vlna po tele a ty mas pocit jak kdybysi horel, ale nejak tak prijemne, paradni veci.

Old Post 25-02-2006 v 21:42 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

Myslim že podobný stavy sou mnoha konzumentům známy,,,já mám rád když si dam na střízlivo pořádnýho práska z bongu a při vydechnutí mi tělěm projede od hlavy až do konečků prstů na nohou vlan vibrací a zvláštního uvolňujícího tepla,,,ale (snad je to tak dobře) sou tyhle stavy spíš výjmečný....

Lahvan_FlaskiCZ: Člověče to co popisuješ se mi taky stávalo jako malýmu, zdálo se mi že sem hrozně malinkej a pokoj okolo mě se různě rozišřuje a věci se nademnou tyčej byť sou třeba velký jako hrnek od čaje,,,přepadala mě hrozná úskost nevěděl sem co se to se mnou dějě....zajmalo by mě pro to nějaký fiziologický/psychologický vysvětlení.....

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 26-02-2006 v 11:15 AM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 7

Asi nechapu co mate na mysli....jaky přetlaky čoveče?! Možna nejakej tlak do hlavy dostanu, když si dam prda, ale to je asi tak vsechno... To je ten přetlak? Nebo si musim dat prda a spadnout držkou na zem?!

23

Old Post 26-02-2006 v 11:22 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Sword
Nový Člen

Karma uživatele Orange Sword - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 18  

Palec nahoru JJJJJ Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od hehelum
JJ to je fakt vybornej stav, uplne ti prejede jakoby takova vlna po tele a ty mas pocit jak kdybysi horel, ale nejak tak prijemne, paradni veci.




Přesně to mam na to dobrej recept,tak 3 vinka a na to brčko dobrýho modelu,pak se hodit někam do klidu nebo se na něco zaseknout a vlny příjdou samy)

Je to jeden z nejkvalitnějších stavů když se to vychytá

Old Post 28-02-2006 v 19:58 PM
Orange Sword je offline   Profil uživatele Orange Sword   Find more posts by Orange Sword   Foto galerie člena Orange Sword   Click here to Send Orange Sword a Private Message   Add Orange Sword to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Jo takový vlny mě taky občas potkaj. Většinou jsou u mě ale doprovázeny rychlým tepem srdce a různym pnutí v těla sem tam zaleháním uší takže nic moc... jednou po bluebery sem viděl tak v 16 barvách byl to hroznej haluz... na tyto stavy vzpomínám nerad. Nej je zhulení kdy člověk sedí, leží, jde, čumí a nic ho nesere

Old Post 01-03-2006 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 10

můžu tomu říkat šupy do hlavy ?

Old Post 01-03-2006 v 20:21 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11

Občas se mi stane, že když dám velkýho prda, tak se mi tak zamotá škopek, že sebou třeba bácnu na prdel......prostě zatmění před očima a snad i chvilková ztráta vědomí, jako když člověk po ránu rychle vztane z pelechu. Říkáme tomu holotrop a nevim teda, jestli je to ale správné označení...tohle maj být ty přetlaky?

Old Post 01-03-2006 v 20:27 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Varuker
Občas se mi stane, že když dám velkýho prda, tak se mi tak zamotá škopek, že sebou třeba bácnu na prdel......prostě zatmění před očima a snad i chvilková ztráta vědomí, jako když člověk po ránu rychle vztane z pelechu. Říkáme tomu holotrop a nevim teda, jestli je to ale správné označení...tohle maj být ty přetlaky?


jj tohle bude asi ono mě se to stává ale jenom po dobrém modelu a prdu do plných plic a projevuje se to taky že se trocha motám ale docela se snažím v tom stavu udržet pže je takový zvláštní těžko popsatelný, vnímání mám dost jiné a projíždí mnou něco jako energie (teplo?!) a někdy se tak zajímavě pohybuju (kymácím?!) to by se asi dalo přirovnat temu dyž si dost nakalený a chceš jenom v klidu stát ale tak trochu se na místě furt hýbeš.... no ale po pár sekundách to musím vyfůknutím prdu stejně ukončit pže vím že bych spadl (jednou s něčím xtra se to už podařilo ale to sem naštěstí seděla ale pro kamoshů to bylo docela psycho ) no ale každopádně je to docela zajímavé.....
jo a k temu holotropu to je docela blbé označení pže holotropní dýchání je úplně něco jiného (technika pro navození stavů podobných po psychedelikách vymyšlena Stanislavem Grofem po zakázání léčení pomocí lsd v tehdejším ČSR).......

[OT]
wtf?!
dlouho sem tu nebyl a co je jako tohle za srandu
NEŽ ODPOVÍŠ K TÉMATU
- JE TVOJE ZODPOVĚDNOST RESPEKTOVAT PRAVIDLA KOMUNITY!
- V OPAČNÉM PŘÍPADĚ MŮŽE BÝT TVOJE REGISTRACE ZRUŠENA! (.....Zkontroloval jsi, zda tvůj příspěvek neobsahuje hrubé pravopisné chyby?......) ne že bych teho čeština tak neovládal ale aj tak...... a hlavně je ta tabulka hnusná a zavazí >:-O (ale o tom se tu asi nekde aj píše že.....)

Old Post 01-03-2006 v 22:15 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 13

Invalida: Šupy do dupy!
"Tlaky" se občas dostavují, ale jenom zřídka. Je to maras.. Jsem pak úplně mimo, nekomunikuju, a v hlavě cítím několikrát zesílený tep srdce.. SÍLA!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 09-06-2006 v 11:53 AM

Old Post 01-03-2006 v 22:44 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 14

Myslím si že je to zcela přirozený a častý jev pod vlivem látky THC.
poněvadž se mi to taky stává

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 04-03-2006 v 12:15 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SNDY
Stálý Člen

Karma uživatele SNDY - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 15

ja som to nanestasie zazil len raz...ale mozem potvrdit ze je to fakt bomba....

Old Post 04-03-2006 v 14:49 PM
SNDY je offline   Profil uživatele SNDY   Find more posts by SNDY   Foto galerie člena SNDY   Click here to Send SNDY a Private Message   Add SNDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

pretlaky nemám , ale každé ráno , teda ked vyleziem z postele asi na obed mi je na vracanie , ale asi aj vela nikotínu a posledný kýbel dávam asi ráno o piatej...čím to bude ?

Old Post 04-03-2006 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-08-2011 - Plakáty - 6 odpovědí
08-12-2002 - překlad - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6961870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív