Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3rd IN - 1x PowerPlant, 1x Bubble Gum, 1x LP 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 65


Tak dneska byl den D...Sklizen.....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 12-05-2006 v 19:16 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 66

Tak kolik lidi tipujete? Můj tip je tak 73 g suchýho.......(jsem skromnej, snad toho tolik bude)

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 16-05-2006 v 10:18 AM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 67

65g

Naposledy upravil Celller 31-08-2008 v 12:38 PM

Old Post 16-05-2006 v 11:06 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 68

83g

Old Post 16-05-2006 v 11:38 AM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 69

Cestik, tipnul bych tak 86g sucheho!

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 17-05-2006 v 16:32 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h@nk@
Stálý Člen

Karma uživatele h@nk@ - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 70

no ja v tom nemam vubec odhad pac sem vzivote nevazil,neni proc...ale tak teda muj tip je 65g

Old Post 17-05-2006 v 17:28 PM
h@nk@ je offline   Profil uživatele h@nk@   Find more posts by h@nk@   Foto galerie člena h@nk@   Click here to Send h@nk@ a Private Message   Add h@nk@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 71

Prave jsem byl prijatej na pet vysokych skol.........Asi z těch mňamek pristi tyden uz nic nezbude.

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 18-05-2006 v 18:07 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 72

Vím to uplně přesně 94g ...

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 20-05-2006 v 14:28 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 73

Takze lidicky...bylo toho celkem 62 g sucheho.....Nejvic bylo BG....26 g....Nejmin PP ... 17.... Nejvetsim zmastovadlem vyhlasuji PP, protoze pri poziti jsem mel mnohdy halucinace, ze jsem treba videl blesky jak jdou v hospode z damskych hajzlu. Dale jsem si pripadal na tech hajzlech jak ve filmu SAW (strasny peklo) a ke vsem temto skutecnostem byli na tom hajzlu 3 marky a porad hrali kamen nuzky papir ted....nechapal jsem...Jak jsem jel domu silne zmastenej tak v autobuse byli zase nejaci neznami lidi a zase hrali kamen nuzky papir ted....nechapal jsem. LP byl takovej hodne dynamickej na hlavu. Takovej ten stavek jak vam to stoupne do hlavy a jakoby se vam neco rozzhavilo v hlave a meli jste pocit, ze se vam mozek nevleze do hlavy a ze jste na onom miste pouze telem,nikoli dusi...BG bych nehodnotil nikterak, protoze mi prisel uplne normalni jako bezne zkoureni..nic nevsedniho. Sklizen hodnotim velice pozitivne, jelikoz jsem jel cely rust pod 70W sodickem. Dekuji vsem za pomoc s myma problemama v tomto kole a na konci srpna vas budu zasobovat novyma zpravama z meho 4th INDOORKU...(nechce se mi to po sobe cist tak omluvte pripadne chyby)

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Naposledy upravil executor 06-06-2006 v 14:33 PM

Old Post 05-06-2006 v 21:17 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 74

to expiry: jo mas pravdu, napsal jsem tam uplnou haluz. Tak uz jsem to opravil

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 06-06-2006 v 14:34 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od executor
to expiry: jo mas pravdu, napsal jsem tam uplnou haluz. Tak uz jsem to opravil

Dík,tak som to zmazal a potom zmažem aj toto

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 06-06-2006 v 14:48 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabor123456
Nový Člen

Karma uživatele Gabor123456 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 76

zda se mi to,nebo tam neni zvlhčovačka vzduchu ? Kytky ze začatku rustu potřebuji až 80% vlhkosti,teda podle toho co sem si tu přečetl .

skank vždy zustane skankem

Old Post 31-08-2008 v 11:57 AM
Gabor123456 je offline   Profil uživatele Gabor123456   Find more posts by Gabor123456   Foto galerie člena Gabor123456   Click here to Send Gabor123456 a Private Message   Add Gabor123456 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 77

Gabor: Thread je více než 2 roky starý. Zvlhčovačka tam nebyla a grow se vydařil skvěle Stačí příště lépe číst.......

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 03-09-2008 v 12:24 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabor123456
Nový Člen

Karma uživatele Gabor123456 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 78

executor: Jo ,pěkně to vyrostlo.A to sem myslel že bez zvlhčovačky nevyroste nic pořadnyho .Noa pokud de o čtení.....asi bych neměl tolik hulit

skank vždy zustane skankem

Old Post 03-09-2008 v 13:50 PM
Gabor123456 je offline   Profil uživatele Gabor123456   Find more posts by Gabor123456   Foto galerie člena Gabor123456   Click here to Send Gabor123456 a Private Message   Add Gabor123456 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*LENIN*
Nový Člen

Karma uživatele *LENIN* - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 79

no tak krasna !SLECINKA! K+ a este jedna otazka aku mala vysku iba cisto rastlinka .. ?

Old Post 15-03-2010 v 16:28 PM
*LENIN* je offline   Profil uživatele *LENIN*   Find more posts by *LENIN*   Foto galerie člena *LENIN*   Click here to Send *LENIN* a Private Message   Add *LENIN* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 80

Zdar Lenine, už je to tak dlouho, že si to nepamatuju, ale tedka mam novou skrin a sklizen se taky blizi, tak na to mrkni. Kytky maji tak 80 cm....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 16-03-2010 v 16:34 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4393170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív