Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4.pokus 800W -sylvania,agrolite
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49











tak a je to tady konecne se ve skrini udelalo misto na vetsi kvetinace a tak jsem dneska presadil vse jsem zdokumentoval
pod kvetinace jsem dal na zem growshopackou stribrnou folii (viz foto1-2)
prsazoval jsem do mixu kokosoveho substratu michaneho s obycejnym univerzalem obsahujicim perlit.kokos jsem koupil ty suche lisovane kostky do kyble nalil odstatou ph upravenou vodu do ni trochu stimulatoru na koreny (bionova-roots2 davkoval jsem 10ml/5l)
foto3-sucha kokosova kostka
foto4-kokos v kybli
foto5-univeralni substrat
foto6-pomer mixu(kokos je ten svetlejsi)
foto7-takhle vypadaly koreny koreny kytky
na dno jsem dal cm vrstvu keramzitu
a takhle to dopadlo (foto8-10)

Old Post 19-02-2006 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

2puljec>hele tak jdi do toho vylisovanyho kokosaku jak pouzivam ja koupis ho v kazdym vetsim zahradnictvi a je za babku a urcite to vylepsi smak
objem kvetniku tezko rict rekl bych 5 nebo 6 litru ale pouzivam tuhle velikost delsi cas a je v poho
hnojivo mam porad stejny je to nakej spanelskej patent z morskejch ras biologicky hnojivo za 15 euro a je v pohode ale pocitam ze je to mistni zalezitost jmenuje se to alghempc a alghemp f (c je rustovy a f je kvetovy) jako booster mam nejakej vytazek z quelpo (coz nevim co je)palice jsou po tom jak sutry) jmenuje se to hemplex taky mistni zalezitost vse je to od firmy TRABE jukni na jejich web spousta zajimavejch produktu ale musis zvolit spanelskou rec bo anglicky to jeste nemaj dodelany
http://www.trabe.net/

Naposledy upravil 03-06-2006 v 09:52 AM

Old Post 19-02-2006 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

2fiilo>ja to taky strikal boosterem tak to mozna nakonec bylo tim

Old Post 19-02-2006 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Bambulion


...tak tím bych si nebyl zas tak jistej. kytkám pereš NPK ať je to v chemicky ošetřený podobě, nebo "biologocky čistý", což neznamená nic jinýho, než, že je tam spousta bordelu okolo. taky v kytkách probíhaj chemický procesy, jako ve všem na světě. tvoje tvrzení o záruce je stejně na hlavu padlý, jako by jsi tvrdil, že nedýcháš vzduch, nebo že jsi našel v párku kus hovězího
neco na tvym tvrzeni je ale porad si myslim ze bude urcite zdravi prospesnejsi a chutnejsi hulit bio nez totalni chemkovzor a hlavne podporuju ekologicky cisty produkty (mozna jsem opravdu na hlavu padlej ale zda se mi to lepsi cesta) ja bych si treba na kytix nedal ani final solution

Naposledy upravil 19-02-2006 v 22:19 PM

Old Post 19-02-2006 v 22:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

jen tak odskocim od tematu ale tohle je narezovej fanatik
http://aktualne.centrum.cz/zahranic....phtml?id=83847
a tady link na hustej simulator na pestovani ganjy v realnym case uz instalace vas rozesmeje. naaarez!!! panove rozhodne po svem vecernim jointu zakuste
http://www.highgrow.us/

Naposledy upravil 22-02-2006 v 02:20 AM

Old Post 20-02-2006 v 13:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54










taak a mame tu dalsich par fotecek z 11 dne kvetu (je to trochu pozadu bo me inzenyri z telefonicy nechtic zrusily linku ) odpoledne nafotim aktualni fotozz a postnu
2fiilo>

Old Post 01-03-2006 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55











tak a jsou tu slibovane dnesni fotozz foceno v 17. dnu kvetu
1-3>jock horror
4-7>white widow
8>krystalica (mandala seeds)
zbytek no coment
kytix uz dostaly zdravou tmave zelenou barvu myslim ze jsem snad ty pocatecni problemy zazehnal

Old Post 01-03-2006 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 56

čao deth !
tak sem znovu projel ten tvůj thread a musim konstatovat,že to vypadá dost gůd.je to sranda jak si ty kytky s náma hrajou - chvilku nás napínaj a dělaj nemocný a chvilku v pohodě,jako malý děti - musej na sebe furt upozorňovat.
sleduju a držim palce,tak zatim zduř a kuř !

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 01-03-2006 v 17:30 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

2rastafan>dikezz za podporu
s tim napinanim souhlasim a hlavne do dneska si nejsem na 100% jistej cim to bylo
sou to mrsky vykutaleny ale o tom to je nic neni zadarmo tak at nam to roste bobtna a hlavne dobre chutna

Old Post 01-03-2006 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58











zdravim panove opet po 5 dnech update z 22.dne kvetu
1-5>jock horror
6-10>white widow 2krat se tam mihne krystalica (ta kytka tesne pred pravym ofukovym ventilatorem)na foto c.7 je krasne videt je to ta kytix uplne vpravo)

Naposledy upravil 06-03-2006 v 20:28 PM

Old Post 06-03-2006 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 59

zdar smrtáku
máš to hezký
chmýříčka stojí pěkně v pozoru
je to fajn jen tak dál...

...

Old Post 07-03-2006 v 12:01 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 60

Máš to vymazlený, to je vidět. Škoda jen těch horších podmínek, ale to je přeci to desafío, že?
Musím říct, že velký wattáže v rukou lidí, kteří to nemají na prodej, ve mě vzbuzují opravdový obdiv.
Takže jen tak dál a přeju Ti sklizně větší než obrovské, aby to mastodontům hulení (jako jsi Ty nebo já ) na čásek postačilo...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 08-03-2006 v 12:03 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

2deda mraz>ono kdyz si to spocitas (ja jsem pesimista pocitam s max.200 g pri stesti) tak ja jsem schopen zkonzumovat klido 3g za den (kvuli tomu to pestim abych nemusel rvat do brk tolik tabaku jak u kupovanyho ) a masivni outdoor je u mne nemoznej bo muzu pestit jen na balkone a tam je ta paranoia 2krat takova jak vevnitr takze ja musim s max 200g vydrzet az do konce rijna nez sklidim svych 5 balkonku..... a zase mi to nevychazi..... zas budu muset setrit...... zase si nezahulim tak jak chci
LEGALIZACE!!!!

Naposledy upravil 11-03-2006 v 23:54 PM

Old Post 08-03-2006 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62








tak a mame tu dokoncene 4 tydny kvetu takze dnesni update je z 28 dne kvetu
co se tyce tech zlutych listu tak jsem docela masazne hnojil myslim ze je to tim jestli si myslite ze ne klidne me opravte budu vdecnej chce to byt si jisty na 100%
1.foto> detail krystalica
posledni foto>WW
zbytek no comment

Old Post 12-03-2006 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63








caues jelikoz jsem to fotil vcera pri zhasnutym svetle a ani jsem nevidel co fotim tak jsem dneska dodatecne nafotil par detailu at vidite rozdily mezi jednotlivyma odrudama fotky jsou:
1-3>jock horror
4-6>white widow
7>krystalica (favoritka )

Old Post 13-03-2006 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

jinak byly tu dotazy dotazy cim hnojim nerozepisoval jsem to protoze ty hnojiva asi v cr na trhu nejsou ale zas pro nepoznat neco noveho
takze hnojim hnojivy od spanelske firmy
trabe S.A.
je to firma z murcie pochybuju ze tyto hnojky jsou dostupne v cr takze na rust a kvet pouzivam
alghemp
a jako biostimulator pouzivam
hemplex
pak uz jen ph minus snizovace
od firmy hesi.nl
a na koreny pouzivam korenovy stimulator od firmy
bio nova

Naposledy upravil 15-03-2006 v 18:59 PM

Old Post 15-03-2006 v 14:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9137790 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív