Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » pěstování na hnojišti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Dotaz pěstování na hnojišti? Příspěvek č. 1

zdáreček,groweři,mám dotaz. Co kdybych skusil kytky pěstovat přímo na hnojišti nebo v jeho těsné blízkosti??? nemáte s tím někdo skušenosti??? nespálí se,když je tam jako malé budu přesazovat???a asi to bude třeba i trochu provápnit,co???
předem díky vám všem

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 01-10-2005 v 11:59 AM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 2

to samý mám v plánu taky na jaro, akorát, přisypu zeminu aby to nebylo tak ostrý, ale co sem tu o tomhle čet, tak je dobrý to tam mít už od semínek, jinak hledej

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 01-10-2005 v 12:32 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 3

Unas ja druzstvo kde maji velllla hnoja ale ziadna zelen na nom neraste - z toho sa da predpokladat ze by ti to Spalilo rastliny....

Old Post 01-10-2005 v 13:03 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

já sem dal letos 2 pokusně...byly sazený docela pozdě a ze začátku se trochu pálili listy ale pak to hrozně rychle vyjelo...chut nebyla dobrá ani špatná

Old Post 01-10-2005 v 13:17 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 5

mcsow: a proč už od semínek?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 03-10-2005 v 17:09 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraQ
Nový Člen

Karma uživatele MiraQ - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

pěstování na hnojništi je v klidu, ale musí být už trochu uleželý. Nejmíň agresivní je koňský hnůj. Tahle kombinace je nejlepší.

Old Post 03-10-2005 v 18:15 PM
MiraQ je offline   Profil uživatele MiraQ   Find more posts by MiraQ   Foto galerie člena MiraQ   Click here to Send MiraQ a Private Message   Add MiraQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 7

MiraQ:no tohle je sice kravskej hnůj,ale uleželej je teda pěkně...to hnojiště už tam pěknejch pár let je...
to all: a nemusí se nějak upravovat ph??? mám takovej pocit,že by se to asi mělo trochu zavápnit nebo ne?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 03-10-2005 v 20:47 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 8

Jak CD tak ten superskunk byly pěstovaný na hnojišti(rok starym)
Ta 1. kytka už má skorem 4 m a je to největší hovado co jsem kdy viděl.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=18409
Out bych zase tak neřešil takový vychytávky,hnůj je v poho(samo že záleží z čeho je )
Kytky jsme už nepřihnojovali pouze Phythamin+Bioalgeen

když dáš hledání určitě něco ještě najdeš
ps:počítej s opravdu silnou zemitou chutí a s pořádnou nakládačkou při kouření

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 04-10-2005 v 07:15 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 9

KABUTO:jojo,drsný kytís a ten kmen je brutus Takže myslíš že ten hnůj nemusím ani dovápňovat??? A phyt-aminek je samozřejmost ...

Co se hledání týče,tak jsem zkoušel hledat a fakt jsem nic nenašel(asi jsem špatně hledal).
ps:v pořádnou nakládačku doufám

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 04-10-2005 v 16:37 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 10

Já to nikdy nedělal,nejsem zas takovej puntičkář abych měřil Ph půdy(hnoje) venku,kytka si s tim poradí,trochu to nahoře něčim provzdušnit a ostatní nechat na přírodě.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 05-10-2005 v 07:28 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 11

KABUTO: další neznámou pro mě zůstává genetika,protož už mě nebaví pěstovat noname,nemáš náhodou nějaká semena z toho superskunku??? nebo nějaký podobný masakr?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 05-10-2005 v 15:00 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 12

Letos jsem naštěstí (??) bez semen.
Jediné co se mi povedlo pokřížit a to záměrně je C99xSTL(50dní) se Santa Marií.
Na příští rok budu kupovat a budu se řídit zkušenostmi pár členů (Time,Ddt ...)
Ps 2/3 toho skaňoura jsme přišli(jak je u nás v Čechách zvykem !!!Grrrrr)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 06-10-2005 v 06:41 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

hele my jsme drive hodne vyuzivali takovy ty jzdacky hromady porostly vysokym plevelem a vzdycky 3metrovy kytky akorat ze nekde pak stala chut za ho**o myslim ze provapnit rozhodne pomuze protoze kravskej hnuj je silene kyselej ovsem jednou jmse zasadily na kompostu a to byla masirka :-)

Old Post 06-10-2005 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 14

hollister:proč kravskej ne?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 10-10-2005 v 13:17 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

2warior:ja myslim protoze je silene kyselej ale urcite by se dal zneutralizovat

Old Post 10-10-2005 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepan
Stálý Člen

Karma uživatele Pepan - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 16

Na koňskym To roste jako z vody. Jak píše loeX Ze začátku ti to možná kyti trošku spálí ale když to rozdejchaj, tak už to pak stojí za to..

PEPE

Old Post 10-10-2005 v 16:05 PM
Pepan je offline   Profil uživatele Pepan   Find more posts by Pepan   Foto galerie člena Pepan   Click here to Send Pepan a Private Message   Add Pepan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
09-06-2009 - pěstování na terase - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3029170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív