Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63 64
Autor
Téma 
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 993

Je tu nejakej vytahar? V praci nikdy nehulim a hlavne ty schody.Celej den beham po schodech.Ale zase mam nohy jak JCVD

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 16-04-2015 v 12:58 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 994

toz ja som zahradnik v praci aj doma + nejake vyskove kaceni a zavlahove systemy

Old Post 16-04-2015 v 13:28 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hmictrf
Nový Člen

Karma uživatele Hmictrf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10 

Re: for Hulto Příspěvek č. 995

citace:
Původní příspěvek od oton
ty seš fakt zvíře - bengo ?? :-)) to je teda síla

PS: měl bych soukromej dotaz, když pošlu někomu, kamarádovi, 20 semen a k tomu na jedno brčko huleního, můžou mi něco benga???!!!
cau kdyz tam nedas adresu tak tezko popripade muzou odchytnout tvyho kamose a ten kdyz rekne ze nic nevi tak ok...znam pripad kdy borci posilali pravidelne do anglie a pak jednoho dne prisel postak s poldama borec na stanici rekl ze to urcite neni jeho a bylo vse ok

Old Post 23-04-2015 v 08:41 AM
Hmictrf je offline   Profil uživatele Hmictrf   Find more posts by Hmictrf   Foto galerie člena Hmictrf   Click here to Send Hmictrf a Private Message   Add Hmictrf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 996

Omlouvám se všem, kterým jsem neodepsal, hold každý z nás potřebuje na čas vypadnout mimo ČR a její zákony...Příště jděte k volbám, aby se ta socanská chátra a Bureš ( pro neznalé Babiš ) v čele dál nedostala! Taky bych nic neobjednával z growshopu.cz, pokud neuznají chybu a chyby

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 23-04-2015 v 22:57 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 997

Čau všem,

sice je to rok co tu někdo psal, ale musím se taky přidat.

Jsem Disponent Logistiky v mezinárodní textilní firmě. Vlastně se starám o celý chod firmy(v ČR).

V práci bohužel hulit nemůžu (věčná škoda, možná by mi to šlo líp).
Po práci se ale vykouřit musím, protože to tady občas pobrat je na palici a musím se zklidnit a uvolnit.

Jinak ještě rád maluju když se vykouřím. To pak jsou díla.

Kalli

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 18-03-2016 v 11:16 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 998

Prodávám elektroinstalační materiál, tj. hodně kontaktu se zákazníkama. Asi dvakrát jsem si prda před prací dala, většině je to jedno, zbytek neví že vůbec nějaká tráva existuje, šéf nic nepozná, druhej nadřízenej je věčně na šrot (u kasy mu stojí kelímek s vodkou a džusem), ale já pak netuším která bije, i běžně mi vypadávají slova, ale v tomhle stavu je mi to fuk, takže plácám.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:21 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Makovecz
Nový Člen

Karma uživatele Makovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 999

....jak jsem procital zdejsí tema, kterehoz zacatek se datuje nedky k r 2001, docela by me zajímalo, jak a kam jste se behem te doby pracovne posunuli a zda-li jeste hulite. Takova retrospektiva...
Pracuju jako OZ, v praci zasadne nehulim.

Old Post 05-04-2016 v 21:32 PM
Makovecz je offline   Profil uživatele Makovecz   Find more posts by Makovecz   Foto galerie člena Makovecz   Click here to Send Makovecz a Private Message   Add Makovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 1000

myslím že hulení nemá vliv na to jak jsme úspěšní v práci.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 06-04-2016 v 05:55 AM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 1001

Tak panove a tech par dam jako ja co se tu najde - moje povolani mi rozhodne verit asi nebudete i kdyz svata pravda to je - pri me praci mam v ruce zbran sem tu asi v ppmeru 20 muzu na 1 zenu a vsichni zde nosime peknou slusivou zelenou uniformu - rikejte si a hante koho chcete ale v mem okoli je sposta prijemnych lidi jako ja i kdyz si musime davat vetsi pozor - z toho co delam vypliva ze muzu palit jen po praci a to ne uplne vzdy :-) no a ocistna 2 tydenni kura venku v lese je prospesna pro vsechny

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 06-04-2016 v 08:07 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 1002

Monča to rozbila.

K+ za odvahu a za to, že to dokážeš skloubit.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 06-04-2016 v 09:28 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 1003

Světla - dovoz, vývoj, prodej, instalace...

- v práci jsem hulil, byly to hezký chvíle, nelituju. Delši dobu nehulím ani v práci ani po :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 13-05-2016 v 21:34 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 1004

Údržba-zámečník.

Kuřim pořád, i když je to někdy na škodu, když se musí řešit složitější věci, čí je práce na ne zrovna bezpečném místě.
Ale jindy, pohoda práce, dobrá volnost, jít si jen tak na střechu firmy si dát brčko.

Old Post 14-05-2016 v 14:36 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1005

citace:
Původní příspěvek od moncakill
Tak panove a tech par dam jako ja co se tu najde - moje povolani mi rozhodne verit asi nebudete i kdyz svata pravda to je - pri me praci mam v ruce zbran sem tu asi v ppmeru 20 muzu na 1 zenu a vsichni zde nosime peknou slusivou zelenou uniformu - rikejte si a hante koho chcete ale v mem okoli je sposta prijemnych lidi jako ja i kdyz si musime davat vetsi pozor - z toho co delam vypliva ze muzu palit jen po praci a to ne uplne vzdy :-) no a ocistna 2 tydenni kura venku v lese je prospesna pro vsechny


Nemaj vojaci povinny testy na drogy jednou za cas + namatkovy pri podezreni? nebojis se? Nebo sem mimo a zelena uniforma se zbrani me zmatla a jen v lese strilis divocaky... Palit jen po praci... to ja delam taky ale vim ze kdyby rano prisli s testem tak mam po praci. My chronici to mame tezky, o papiry mam taky strach pokazdy kdyz sedam za volant a zhulenej fakt neridim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-05-2016 v 14:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 1006

Super thread..... Zdravim kolegyni Moncakill.... ja jsem byvalej podpraporcik 11let ale okolnosti me zavedli do civilu / uz mi z toho jebalo/ a jsem ridic nakladaku, protoze jakozto originalni kus se stredni vojenskou umim uplny hovno.....no at se dari lidicky

Old Post 14-05-2016 v 18:01 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 1007


citace:
Původní příspěvek od Kalli
Čau všem,

sice je to rok co tu někdo psal, ale musím se taky přidat.

Jsem Disponent Logistiky v mezinárodní textilní firmě. Vlastně se starám o celý chod firmy(v ČR).

V práci bohužel hulit nemůžu (věčná škoda, možná by mi to šlo líp).
Po práci se ale vykouřit musím, protože to tady občas pobrat je na palici a musím se zklidnit a uvolnit.

Jinak ještě rád maluju když se vykouřím. To pak jsou díla.

Kalli


To malování (u mě kreslení) máme společné kolego. Já jedině po brčku.

Naposledy upravil AladinWarrior 16-05-2016 v 22:54 PM

Old Post 16-05-2016 v 22:32 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 1008


Jinak abych se držel tématu,já makám ve fabrice jako klasický výrobní stroj.Hulím před směnou,někdy při směně a po práci taky... no a pak taky celej den dokud nezalehnu.

P.S. Někdy se ještě v noci probudím a jdu se zhulit a pak do ledničky.

Old Post 16-05-2016 v 23:01 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63 64  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3926100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív