Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62 63 »
Autor
Téma 
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 961

Programátor v automobilovém průmyslu a nedokážu si představit dělat programy když nejsem zkouřenej.

Old Post 22-03-2012 v 08:09 AM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 962

vodič nákladného vozidla... v práci určite nie- asi pochopitelne

wtf?

Old Post 29-03-2012 v 20:18 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 963

Ph.D (permanent head damage/pretty huge dick ) student a vedecko-vyzkumny pracovnik

p s y c h o 8 4

Old Post 11-04-2012 v 17:23 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 964

noční život krupiera hulim jen před a po práci...

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 11-04-2012 v 19:15 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaMo
Nový Člen

Karma uživatele gaMo - 88% PěstitelskáKarma uživatele gaMo - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 965

obchodny zastupca, v praci by som niektore situacie asi nevychytal takze jedine po

Old Post 12-04-2012 v 19:10 PM
gaMo je offline   Profil uživatele gaMo   Find more posts by gaMo   Foto galerie člena gaMo   Click here to Send gaMo a Private Message   Add gaMo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 966

Obchodní ředitel
V práci si můžu dovolit hulit jen když mi končí šichta a mám už všechno hotový ale mimo sezónu jsem zkouřenej pořád :-D

Old Post 12-04-2012 v 21:33 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 967

Teamleader IM
Mistr pro vstrikovani plastu v automobilovem prumyslu..

A v praci nehulim..to se preci nesmi panove..a damy..

Old Post 22-06-2012 v 02:14 AM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Státní Zaměstnanec Příspěvek č. 968

To jsem takhle onehdá cca "5roku" zpátky hledal práci a zabloudil do náborového centra naší armády říkám mám svářečáky páličáky a 5let jsem dělal údržbáře chtěl bych kvám na dílnu...
Chvíly byl klid a borec říká to je výborné to by se nám hodilo a šup Panceřovník Jindřichův Hradec a bylo po prdely

Jinak na praporu huličů mega je to prdel odjet na cvičení lehnout v letě večer do trávy pod širák na pár dnů a hulit kdy chceš horší jsou střelby naty musí být člověk v pozoru tam jde přece jenom o život...

Naposledy upravil 28-12-2012 v 19:43 PM

Old Post 28-12-2012 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 969

Já pracuju v chemičce jako panelář taky v praci nehulim ale když občas jsem ve vyrobě tak si rad zapalím to už neni moc na přemýšlení tak proč si neužít když to jde :-))))

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 28-12-2012 v 18:42 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 970

Tož já sem zatím student gymnázia, ve škole mi nedělá moc problém zdejchnout se na jednu hodinu na pár kotlů nebo brko, a po škole plánuju pěstovat.

Old Post 02-01-2013 v 17:59 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simimimi
Nový Člen

Karma uživatele simimimi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 971

autolakovník ale zatial sa len učim ...a hulim len zasadne po škole a robote

Old Post 29-01-2013 v 20:28 PM
simimimi je offline   Profil uživatele simimimi   Find more posts by simimimi   Foto galerie člena simimimi   Click here to Send simimimi a Private Message   Add simimimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNF
Nový Člen

Karma uživatele HNF - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 972

zamestnavam jse desatym rokem jako klempir, pokryvac, vecinu prac.doby travim ve vyskach pobihanim po strechach. Pri nasi praci se hulit da rekl bych ze uplne bez problemu, kdyz je chut tak zahulime. za celou tu dlouhou dobu jsem utrpel celkove dva krat pad ze strechy, bez zavaznejsich zdrav. problemu. Pres zimu mam prazdniny, obcas se naskytne nejaky ten melouch u zedniku jako pridavac a tam je to s hulenim obdobne +zednici navic dost chlastaj

Old Post 17-02-2013 v 09:48 AM
HNF je offline   Profil uživatele HNF   Find more posts by HNF   Foto galerie člena HNF   Click here to Send HNF a Private Message   Add HNF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom4sh83
Stálý Člen

Karma uživatele tom4sh83 - 0% PěstitelskáKarma uživatele tom4sh83 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 973

delal jsem manazera restaurace v Irsku jo bylo to super se nekdy pekne vykourit a jit obsluhovat zakazniky

Old Post 01-03-2013 v 00:38 AM
tom4sh83 je offline   Profil uživatele tom4sh83   Find more posts by tom4sh83   Foto galerie člena tom4sh83   Click here to Send tom4sh83 a Private Message   Add tom4sh83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 974

International Move Coordinator - stahujem high class zamestnancov po svete, fajcim furt, aj ked som furt na telefone. Najlepsi customer service poskytuju vyhulenci

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 01-03-2013 v 12:32 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 975

vodič VZV plus SAP consultant .... hulit se da ale iba podla nalady

Hlavne si veriť

Old Post 03-03-2013 v 10:22 AM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erbes
Stálý Člen

Karma uživatele erbes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 976

Servis IT v zamestnani za smiesnu mzdu, servis elektroniky a IT pre kamaratov bezplatne, elektroinstalacie za peniaze kvoli prezitiu a hulim len obcas, ked je co a hlavne s kym. Uz sa mi stalo ze to u mna vydrzalo aj 3 mesiace.

RB

Old Post 10-04-2013 v 22:25 PM
erbes je offline   Profil uživatele erbes   Find more posts by erbes   Foto galerie člena erbes   Click here to Send erbes a Private Message   Add erbes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62 63 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7545540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív