Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Nápad [2pan_dan][trochu jinam] Příspěvek č. 65

2pan_dan: zrovna vcera po suchaci me napadlo udelat na netu neco jako je budik v mobilu. ja osobne mam mobil bez nej a tak bych to celkem vocenil. Jde vlastne vo zasilani sms na vobjednani na urcity cislo v urcitej cas. Dalo by se to nadherne vyuzit treba na pripomenuti ze mas prave sklidit......

foosball

Old Post 27-11-2001 v 11:21 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tURb0
Nový Člen

Karma uživatele tURb0 - 11% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 13 

Palec nahoru prace? Příspěvek č. 66

Uz par (5?) let pracuju jako grafik-animator/designer. Myslim, ze pokud neni zrovna krize, deadline nebo jina pruda, da se do pohody pekne vyprazit a pak jit vymejslet hejbaci/staticky obrazky. Samozrejme nejvic je v takovych chvilich postizena kratkodoba pamet, coz se projevuje tim, ze skocite ze softu do softu s tim, ze chcete neco udelat, pak do nejakyho filemanagera neco zkopirovat, pak tam ci onam a uz nevite, co ste chteli delat puvodne
Ale to se podda Podle me je huleni pri praci v pohode do ty doby, dokud ji zvladate. Faktem ale je, ze nektery profese jako hasic nebo mikrochirurg ci spis vubec lekar by asi hulit nemely. Zkratka tam, kde nejde o zivot jde o hovno a tam by se klidne hulit mohlo ...

No, vzpominam na parapet na grafice v budove zpravodajstvi v CT )) Krasnej vyhled, dole travnik plnej dohulenejch shpequ ... nojo, minulost

grow it fast,
smoke it slooooooooow

tURb0

Old Post 27-11-2001 v 17:28 PM
tURb0 je offline   Profil uživatele tURb0   Find more posts by tURb0   Foto galerie člena tURb0   Click here to Send tURb0 a Private Message   Add tURb0 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tURb0! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 67

ja chodim na střední průmyslovku, která nedávno slavila sto let...Jinak s kamosema sjedem brcko sem tam po skole, ale ted toho moc neni, uceni je zatim prednejsi.Protoze kdyz zahulim, tak do ty palice(do svy) fakt nic nenacpu a bohuzel se musim ucit kazdej den...
Ted cekam na svou urodicku. :-)

Old Post 27-11-2001 v 18:28 PM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Kif & work Příspěvek č. 68

Jsem hasič, docela rizikantní práce nejen pro mě ale i pro zůčatněné, sloužím 24Hod. a dva dny volno, kouřit se dá proto jen ten den po směně, jednou jsem večeřel něco s konopě a ještě druhej den v práci jsem netušil kde a proč tam jsem. Takže práce a Kif dohromady nejde.

Schle

Old Post 12-12-2001 v 10:53 AM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinnie
Nový Člen

Karma uživatele Vinnie - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 5 

povolán k povolání a život protíká mezi prsty Příspěvek č. 69

no moje povolání je grafik a designer u jedné internetové společnosti, sice si v práci nedám, přestože věřím, že by to moji fantazii přispělo, ale nevím jak by vypadal muj kontakt s kolegáčky, už tak jsem dost střeštěná i bez toho...ale sohlasím s tURbO, nejde-li v té práci o něčí život, tak jde o ...

pak asi ještě záleží na tolerantnosti okolí, ale asi si to nedávají do souvislosti s hulením, ale s vaší personalitou, osobitostí, ne?

vinnie


Vinnie

Old Post 12-12-2001 v 14:04 PM
Vinnie je offline   Profil uživatele Vinnie   Find more posts by Vinnie   Foto galerie člena Vinnie   Click here to Send Vinnie a Private Message   Add Vinnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

2 Kšanda Příspěvek č. 70

Nekecej, ty jsi hasič? Já byl řadu let taky. A to tady v Praze?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 12-12-2001 v 21:13 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

hh-top Příspěvek č. 71

Takže tušíš o čem mluvím že?

Schle

Old Post 12-12-2001 v 22:17 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Yes,sir! Příspěvek č. 72

To tedy ano. Taky bych tam měl zpátečku v takovém případě. Tak ti přeju klidné noci.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 13-12-2001 v 05:08 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Pohodička Příspěvek č. 73

Já sem na střední...pohoda, na vízo asi čtyři trojky, možná jedna čtverka....z chemie.....

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 25-12-2001 v 10:59 AM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Palec nahoru Příspěvek č. 74

Já sem budoucí uměleckej truhlář,až dokončim školu dam vám vědět a mužete si pak u mě nechat udělat nákou skřín.

FASTGROW

Old Post 25-12-2001 v 20:46 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 75

Mno , takže :

Já jsem stavbyvedoucí . Hulit v hokně jsem ještě nezkoušel a ani to radši zkoušet nebudu . Specializace naší firmy jsou fasády a můžu vám říct , že šplhat po lešení , popř. po železobetonovým skeletu , pár pater nad zemí je při mé mírné fóbii z výšek už tak dost záhul. Pod vlivem bych tam asi nevylezl.

Faktem je , že už jsem zkoušel pod vlivem stvořit závazný síťový harmonogram . Vyšel mi z toho nádherný surrealistický obrázek .......

Old Post 30-12-2001 v 01:33 AM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mad.maq
Nový Člen

Karma uživatele mad.maq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 13 

Obecné Příspěvek č. 76

Ja jsem koncovym studentem na prumyslovce. Ma byt ze mne taky nejaky ten pocitacovy analytik (ale to az po vysoke), ted jsem spravce atp. Avsak od te doby co hulim mne tato stanice prestala zajimat, takze zemne zadny spravce asi nebude. (Rozumim Lunixu jako moje mamka windowsum) :-? Takže jake je nase poslani? Kazdy mame jinaci, ale poslanim marihuany bylo asi jine nez se traduje v techto dobach. Mne osobne to zacina velice stvat, ale s tim se asi budeme muset smirit, ze posvatna marihuana je jiz znesvecena a nastoupi na podobnou kolej jako tabak.
A jejim poslanim je snad rozsireni svych obzoru , uvedomeni si, lasky, harmonie................

Old Post 30-12-2001 v 10:28 AM
mad.maq je offline   Profil uživatele mad.maq   Find more posts by mad.maq   Foto galerie člena mad.maq   Click here to Send mad.maq a Private Message   Add mad.maq to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mad.maq! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

2:FASTGROW Příspěvek č. 77


... nebo misto skrine hezkou, vyrezavanou rakev :-))

just i_oNe

Old Post 30-12-2001 v 11:22 AM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack
Nový Člen

Karma uživatele Jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 78

Já jsem bejvalej policat, nyní podnikám v obchodu s elektronikou.

Old Post 30-12-2001 v 15:50 PM
Jack je offline   Profil uživatele Jack   Find more posts by Jack   Foto galerie člena Jack   Click here to Send Jack a Private Message   Add Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 79

Ten dela to a ten zas tohle...
Ja se zivim vymyslenim reklam.

2mad.maq: Proc myslis, ze je marihuana v tehle dobe znesvecena? Bud jeji posvatnost ctis a je to vpoho, anebo ne a pak je to tvuj problem. Nemyslim si, ze se dostava na stejnou uroven jako tabak. Mozna mas na mysli jeji rozsirovani mezi lidi, ale to je dobre, ne?
A poslani ganji je (domnivam se) stejne po tisicileti. Ostatne jsi ho moc hezky popsal.

Old Post 07-01-2002 v 12:41 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrothor
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrothor - 80% PěstitelskáKarma uživatele Hydrothor - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 119 

Příspěvek č. 80

Tak teda jo, tak za 3 měsíce dostanu papír na to abych moh buzerovat lidi na stavbě, nebo si něco čmárat na papír až z toho vznikne nejakej cool barák. No skráceně stavař

Nick DEATH. No PM

Old Post 28-02-2002 v 18:28 PM
Hydrothor je offline   Profil uživatele Hydrothor   Find more posts by Hydrothor   Foto galerie člena Hydrothor   Click here to Send Hydrothor a Private Message   Add Hydrothor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3781140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív