Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dřevo na Skříň - Otázka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dřevo na Skříň - Otázka Příspěvek č. 1

Naposledy upravil 20-03-2008 v 09:06 AM

Old Post 19-07-2005 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

Zdar!Dnes jsem koupil materiál na skříň do koupelny. :-) Jedná se o lamino 18mm, bílé.Deska cca 2050x2730 mm.Cena 934 KČ.Záda - tenčí deska cca 130 KČ + ještě jedna police na kterou už z desky nezbylo.Nechtěl jsem kupovat opět celou tak jsem sehnal zbytek tam kde mi to řežou.15 mm není zlé.Otázka je jak velká by měla být,aby držela pod zátěží pohromadě... )

Old Post 19-07-2005 v 11:28 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzivatel
Nový Člen

Karma uživatele uzivatel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

ahoj,také bych potřeboval radu, i já jsem se mrknul na tu stránku bauhaus.cz> http://www.bauhaus.cz/download/flyer/[470]d__evo__ervenec.pdf a je tam i nějaká překližka,materiál borovice...vodovzdorná-15mm:239.-kč za m2...myslíte že by to šlo?

Old Post 19-07-2005 v 12:59 PM
uzivatel je offline   Profil uživatele uzivatel   Find more posts by uzivatel   Foto galerie člena uzivatel   Click here to Send uzivatel a Private Message   Add uzivatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 4

to MiniGrow: to se spíše hodí na obložení

Sežeň si laťky a nařež si to podle libosti
Starší skříň je taky v poho.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 19-07-2005 v 13:13 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 5

Udělej si nějakou skříň a potom můžeš vymýšlet co tam dáš. Nechceš to náhodou ještě koupit a postavit?
Vem si příklad klik

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 20-07-2005 v 13:32 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 6

no to zrovna nebol ten spravny priklad
MiniGrow - chod do bazaru a kup si dajaku staru malu skrinu, na 100w
trebars pozri tu - 100w skrina od Firestarter
http://grower.cz/forum/showthre...&highlight=100w
..alebo tu 70w skrina,
http://grower.cz/forum/showthre...&highlight=100w

150w
http://grower.cz/forum/showthre...&highlight=100w

znova 100w
http://grower.cz/forum/showthre...&highlight=100w

skus v buducne dat do hladania to co potrebujes a uvidis ze to najdes

Old Post 20-07-2005 v 13:44 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

hele jestli to cesh stavět a nekupovat starej krám, tak to udělej z těch 18mm bílejch MDF desek - nařežou ti je na míru v každym velkym Obi a spol... cena cca 280kč/m2 (já z toho stavim šechen nábytek a je to hezký i outside, dyž si dáš záležet - teda ne zrovna z bílý...)

thc?

Old Post 20-07-2005 v 14:19 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5461260 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív