Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zaštipovat ješte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zaštipovat ješte? Příspěvek č. 1

Zdravím!

Zaštipujete ještě? Kdy hnojit na květ?

Old Post 30-06-2005 v 00:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Zaštipuju ještě a na květ bych hnojil až se začne nějakej ukzovat. Podle mě je na květ ještě brzo. Klasickej Czechmade outdoor by mě růst od května do konce září i dýl. No a pokud ti to už teď kvete nebo jak to mám chápat,tak je to celkem brzo. těžko říct esi je to dobře. Já sem naopak zasadil později a zrovna teď se ke mě blíží další řízky, takže nevím co s nima. Opačnej problém )

Old Post 30-06-2005 v 08:37 AM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3



Právě že to vypadá, že už to kvete. Jak psal HerrFlick klasickej czechmade outdoor. Mám to na balkóně a začal jsem předpěstovávat někdy v druhý půli dubna.

Old Post 30-06-2005 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 4

Dneska sem naposled zastrihl, na par kytis sem uz videl takovy ty prvni malinkaty blyznicky, takze ted uz budu jen chvili hnojit na rust( max 14 dni, spis tejden) a zacnu davat na kvet

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 30-06-2005 v 18:04 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 5

no já jsem si původně (naivně) myslel, že to zastřihnu jenom jednou, ale včera jsem byl donucen zastřihnout podruhé, protože už to mám přes dva metry vysoké a denní přirůstky jsou tak 10 cm, takže se obávám, že budu muset udělat ještě jeden střih. tady je ale zase problém s tím, že to ta rostlina neunese a budu to muset různě přivazovat, protože se to po každém dešti začne klátit...ono se to tak rozvětví, že to může tu rostlinu převážit. a až bude v květu, tak to bude ještě těžší...no a o tom to je

Old Post 30-06-2005 v 20:05 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 6

heh taky bych si pral takove kytky:-Dty moje male co mam sou onicem..

Old Post 02-07-2005 v 21:34 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karakoe
Stálý Člen

Karma uživatele Karakoe - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 61  

smykat jeste? Příspěvek č. 7


mam to jeste smykat?

Old Post 08-07-2005 v 15:16 PM
Karakoe je offline   Profil uživatele Karakoe   Find more posts by Karakoe   Foto galerie člena Karakoe   Click here to Send Karakoe a Private Message   Add Karakoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olin
Nový Člen

Karma uživatele olin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

ja mam na balkoně dvě kytky. jsou ze semen co jsem našel v pytli skera. jsou dost hustý. nevím jestli je mam prostříhat. potreboval bych poradit ale namam funkcní fotak abych pripojil foto.

Old Post 10-07-2005 v 10:26 AM
olin je offline   Profil uživatele olin   Find more posts by olin   Foto galerie člena olin   Click here to Send olin a Private Message   Add olin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9

karaoke: myslím že to už nemá moc cenu, kytka je dobře rozvětvená, ale můžeš, pokud ještě nejde do květu, tak bys tím neměl co zkazit.

Old Post 13-07-2005 v 21:57 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 10

XEL BY SOM SA SPYTAT KED ZACNE RATLINKA KVITNUT TEDA ZACNU SA UKAZOVAT BLIZNICKY RASTIE ESTE DO VYSKY ALEBO IDE UZ VSETKA ENERGIA DO SISIEK?DIK

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 14-07-2005 v 08:21 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 11

rastie indika menej stiva brutálne

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 14-07-2005 v 09:59 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Fakt roste? Doufal jsem, že už ne. Mám kytky na balkóně, taď maj tak deset až dvacet cm přes metr a to je na balkón tak akorát. První začala kvíst už na konci června (viz foto na začátku vlákna), dvě tak před tejdnem, jedna teď a poslední ještě nezačala. Asi už začnu hnojit na květ (Kristalon). O kolik myslíte, že by mohly ještě vyrůst než dozrajou?

Old Post 19-07-2005 v 04:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 13

2 Pu-erh:
Myslím, že kytky pojedou ještě tak 15 - 30 cm....zkus to jemně poohýbat, pokud to nepůjde, začni asi s hnojením na květ, kytkám bude trvat přibližně týden než se seknou v růstu. Chce to podpořit rozhodně nějakou hnojku...nejlíp N-P-K - 13_14. to je osvědčený
Pokud nechceš investovat příliš, doporučuji OBM...to je spolehlivost za rozumný peníz.
peAce

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Naposledy upravil Mr.goldie 19-07-2005 v 11:45 AM

Old Post 19-07-2005 v 10:27 AM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 14

no mne uz to taky zacina pomalu kvest... pestuju tretim rokem a zda se mi ze kazdej rok to zacina kvest drive. Asi to bude tim pocasim.

killlsmoker

Old Post 25-07-2005 v 11:49 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8570940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív