Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
mr.THC
Nový Člen

Karma uživatele mr.THC - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 113

neco za neprogramatory...delam na petiosych CNC frezach a pokud je dobra prace(programy na tri a vic hodin:-) tak si zakourim v klidu,lip to v praci utika a jeste je sranda ze...ale pokud je tam neco narocnejsiho(prepsat program kvuli odjezdum nebo tak) tak to sem zkusil jednou a byl z toho exklusivni naraz(omyl s desetinnou carkou)...takze zkratka...Hulit v praci???klidne ale musi byt klid....:-))))

Old Post 11-08-2004 v 09:25 AM
mr.THC je offline   Profil uživatele mr.THC   Find more posts by mr.THC   Foto galerie člena mr.THC   Click here to Send mr.THC a Private Message   Add mr.THC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOREN
Nový Člen

Karma uživatele ZOREN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 114

No ja mam taku pracu ze celu zimu som nemohol na nocnej zaspat bo som sa tam nudil a vzdy som sa chcel/´musel zhulit No a ono mi to fakt rychlo ubiehalo. Potom som si tam cvicil Wing Tsun alebo precital cele noviny na posedenie proste brutal namotavka. Potom som sa ucieval anglictinu a cital knihy, pisal nejake texty Takze myslim, ze ked sa dokazem vzdy HIGH namotat na nieco prospesne pre mna, tak mi to dava a nie bere. I ked obcas sa mi zda ze zabudam, je to sranda ked hladam nieco a vobec sa nestvem bo sa so mna stava kludny vyrovnany clovek (predtym som byval dost agresivny)

Old Post 11-08-2004 v 14:56 PM
ZOREN je offline   Profil uživatele ZOREN   Find more posts by ZOREN   Foto galerie člena ZOREN   Click here to Send ZOREN a Private Message   Add ZOREN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PETRON
Nový Člen

Karma uživatele PETRON - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 115

po dlouhe dobe sem se dostal na grower (to sem si vzpomnel diky tomu, ze jsem zahulil v praci a zjistil, ze na foru to zije, ba co vic, je tu thread presne o tom, diky cemu sem se sem vratil...

blah na uvod

Musim souhlasit s vetsinovymi prispevky - hulit v praci dle povolani, ovsem hlavne kdyz vim, ze to (a taky jak zvladnu. Plati zejmena tam, kde interaguju s lidma.

Pracuju mezi hodne lidma - na letisti okolo me prochazi mraky lidi a co chvili se neco ptaji i presto ze nikde neni psano informace .
K huleni v praci me dostal kolega, ktery to sam osobne po spequ nezvladne Vcelku mam praci nudnou, az na ten kontakt s lidma.

Predevcirem se mi stalo, ze letel kamarad - byvaly spoluzak a dali sme si do nosu. Po cca pulhodince jsem mel cas obeda - nutno projit mj. pres ram+rentgenovat veci jako klice mobil apod. Nosim zvlastni uniformu a typ (policie) u ramu povida ze co to vlastne mam apod. Aby toho nebylo malo, nachomytlo se k tomu nejake :zvire: ze spravy letist s dalsimi doplnujicimi dotazy, takze zabavy kotel - cca jen 15minut jsem se bavil totalne v rausi sotva jsem stal a neklepal moc rukama

Jinak pokud se nestane nejaka takova nahoda, nikdo nema ani sajna. Navic v souladu s nekolika predchozimi jsem zjistil, ze byvam i milejsi/sdilnejsi kdyz nekdo neco chce z cestujicich (85% dotazu je naprosto zbytecnych ala kde je vychod a pred oblicejem ma dotycny tabuli s napisem metr krat pulmetr VYCHOD/EXIT se sipkou...)

Snad to nebylo moc unavne, jsem v puli 3. dvanactky sichty a pripadam si jak zhuleny-bez THC (neco jako extra dlouuuuuhy flash)

PETRON

Old Post 13-08-2004 v 14:54 PM
PETRON je offline   Profil uživatele PETRON   Find more posts by PETRON   Foto galerie člena PETRON   Click here to Send PETRON a Private Message   Add PETRON to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PETRON! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty427
Nový Člen

Karma uživatele Marty427 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 116

No, já si občas puknu i v práci, ale jen na odpolední a večer.
Vždy zalezu do skladu materiálu, kam můžu jen já a jdu do toho.
Pak dojdu ke komplu a modlím se ať se nic neposere... Pracuji totiž jako technik výrobní linky. A komunikovat s operátory se mě potom moc dobře nedaří. Ale ať už to dopadne jakkoliv, je to vždy úlet a stojí to za to!!!

Marty

Old Post 18-08-2004 v 20:03 PM
Marty427 je offline   Profil uživatele Marty427   Find more posts by Marty427   Foto galerie člena Marty427   Click here to Send Marty427 a Private Message   Add Marty427 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bosorka
Nový Člen

Karma uživatele Bosorka - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 117

jsem sestra a hulim na nočních..je to fajn.....a zvládám všechno
myslím at v práci hulí ten kdo to zvládá

Old Post 02-09-2004 v 21:54 PM
Bosorka je offline   Profil uživatele Bosorka   Find more posts by Bosorka   Foto galerie člena Bosorka   Click here to Send Bosorka a Private Message   Add Bosorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joža...
Stálý Člen

Karma uživatele Joža... - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 118

Já si nemůžu dovolit být v práci zhulený to by asi trenér nerozdejchal.

Old Post 22-09-2004 v 16:15 PM
Joža... je offline   Profil uživatele Joža...   Find more posts by Joža...   Foto galerie člena Joža...   Click here to Send Joža... a Private Message   Add Joža... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 119

obcas me napada, ze kdyby za volantem hulili vsichni (samozrejme by na to museli bejt uz trochu zvykli) tak by tech bouracek nejspis ubylo, aspon ja osobne jezdim po jointu o dost opatrnejc a vubec nikam nespecham

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 02-11-2004 v 08:46 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 120

Zdary vsici tak si rikam ze taky prispeju kapkou do more. Mam zkusenost pouze s hulenim na brigade pri manualni praci a je pravda ze to pak opravdu hezky utika mohu vrele doporucit ) ale preci jen vseho s mirou !!!

Old Post 25-02-2005 v 21:02 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Venerable
Stálý Člen

Karma uživatele Venerable - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od Šťovík
obcas me napada, ze kdyby za volantem hulili vsichni (samozrejme by na to museli bejt uz trochu zvykli) tak by tech bouracek nejspis ubylo, aspon ja osobne jezdim po jointu o dost opatrnejc a vubec nikam nespecham


Souhlasim. Kdyz to neni zabijackej model po kterym prestava clovek koordinovat pohyby ale naladovka. Za volantem to doda klidu a pohody ktery na silnicich vetsinou neni mnoho.
V.

Old Post 28-02-2005 v 15:14 PM
Venerable je offline   Profil uživatele Venerable   Find more posts by Venerable   Foto galerie člena Venerable   Click here to Send Venerable a Private Message   Add Venerable to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marv
Nový Člen

Karma uživatele Marv - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 122

přesně tak jezdí se mě mnohem líp vyhulenej jen se nesmim někam zakoukat

Old Post 11-03-2005 v 11:45 AM
Marv je offline   Profil uživatele Marv   Find more posts by Marv   Foto galerie člena Marv   Click here to Send Marv a Private Message   Add Marv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Pohodička PREHODNOCENI POHLEDU na dane tema... Příspěvek č. 123

...no tak musim uznat, ze holt asi starnu nebo co - ale docela nedavno me pozval kamos pred praci na brcko - mimochodem moc dobrej model - a najednou jsem zjistil, ze uz v praci asi brko nene nastesti jsem jenom uklidil lejzrofku a prepocital vytisky - ale ze mi to sakra dalo zabrat

Takze jsem rad, ze jsem nemusel delat neco, co by po me musel nekdo opravovat

Takze ja uz v praci briko ani omylem - jedine po praci

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 18-04-2005 v 21:14 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Marty427
No, já si občas puknu i v práci, ale jen na odpolední a večer.
Vždy zalezu do skladu materiálu, kam můžu jen já a jdu do toho.
Pak dojdu ke komplu a modlím se ať se nic neposere... Pracuji totiž jako technik výrobní linky. A komunikovat s operátory se mě potom moc dobře nedaří. Ale ať už to dopadne jakkoliv, je to vždy úlet a stojí to za to!!!


A nedělá tu někdo náhodou v zechcalu?

Ve škole je to taky celkem v klidu, ale ne když se zhulíte jak taška a 1. hodinu jste zkoušený na princip barevné televize. To je fakt super

Old Post 19-04-2005 v 04:44 AM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 125

to venerable: model takzvaný "řidičák"
lékařské studie a praxe ukázaly, že po zahulení našeho driving modelu klesá nehodovost na našich silnicích o 75%

dobrý, ne?

třeba tendle text bude NEGDY v NĚJAKÝ seedbance...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 19-04-2005 v 07:15 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prasal
Nový Člen

Karma uživatele prasal - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od Kwjetoň
to venerable: model takzvaný "řidičák"
lékařské studie a praxe ukázaly, že po zahulení našeho driving modelu klesá nehodovost na našich silnicích o 75%

dobrý, ne?

třeba tendle text bude NEGDY v NĚJAKÝ seedbance...



Zdar, máš k tomuto tvrzení nějaké podklady??

Sám mám k dispozici studuii " Prožitek akutní intoxikace konopnými drogami" kde autor (Jaroslav Vacek) v kapitole 3.3.1.3 (Nehody následkem zhoršeného psychického fungování) uvádí následující:
"Další skupinu rizik akutní intoxikace tvoří jakékoliv nepříznivé události vzniklé následkem zhoršení psychických funkcí současným vlivem marihuany, např. nehody při řízení
automobilu a při obsluhování strojů nebo selhání v řešení náročné situace. Zejména při užití vyšších dávek se mohou vyskytnout stavy akutní zmatenosti, dezorientace v čase a prostoru, závažné změny vnímání včetně halucinací, neadekvátní emocionální reakce, paranoidní
myšlení nebo snížená úroveň vědomí."
dále viz Court,.M.(1998)Cannabis and brain function

Takže nejen podle mně konopí a řízení rozhodně ne.

Co se týče užívání konopí při práci/škole býval jsem velký zastánce - v býválé profesi dispečera a předtím na všech třech školách jsem pálil co to dalo a měl jsem dojem, že mi to problémy nedělá, nyní když se ohlédnu těch 13 let zpátky, vím, že to tak nebylo...děláš drobné chyby do něčeho se ti vůbec nechce a tak nepodáš stoprocentní výkon. Tohle už tady od několika lidí zaznělo a myslím, že je to fenomén, který se ještě rozvine odborně se to nazývá "Amotivační syndrom" zde budu opět citovat výše zmiňovanou práci:
" Jedním z nejdiskutovanějších témat mezi dopady dlouhodobého užívání konopí je tzv. amotivační syndrom. Jedná se o určitou přetrvávající změnu osobnosti, kterou MKN-10 nazývá apaticko-abulickým syndromem. Jedná se o celý soubor znaků, který je
charakterizován jako ztráta ambic, apatie, stažení se ze společnosti a snížená schopnost realizovat komplexní, dlouhodobé plány, snášet frustraci nebo provádět běžné denní procedury při dlouhodobém užívání marihuany."
dále viz McGlothin, W. H., & West, L. J. (1968). The Marihuana Problem: An Overview. American Journal of Psychiatry

Dneska mám názor takový, že práce a kouření dohromady nejdou (každopádně alespoň ta moje).

Někdo to asi zvládá asi je to dost o psychice jedince, jen u některých profesí jsem byl dost zaražen, třeba ta zdravotní sestra, co se po večerech zkuřuje...nechtěl bych jí přijít pod ruku.

Old Post 21-06-2005 v 14:12 PM
prasal je offline   Profil uživatele prasal   Find more posts by prasal   Foto galerie člena prasal   Click here to Send prasal a Private Message   Add prasal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad zas tak moc vážně jsem to nemyslel ;) Příspěvek č. 127


Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 21-06-2005 v 15:18 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meSaja
Nový Člen

Karma uživatele meSaja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 128

Kurva lidi jak já vám závidím, že si můžete zahulit v práci!!! Sem vystudovaný reklamní fotograf a to je v poho, to vás potom napadá strašný hafel bizarních nápadů a je to mazec, ale teď dělám v jedné big factory a každý den musím převádět počítačově zboží za několik melounů, stačí jeden překlep a hledejte ,kam zmizelo 50 tisíc , nebo 100 tisíc, a hlavně,vraťte je potom zpátky! A navíc musím správně přidělit zboží každému řidiči, hrozná pakárna!!Zatím sem se neodvážil odpálit to před šichtou, ale říkal sem si, že by byl mazec, udělat jim pořádný bordel v komplech aby to už nemohli nikdy dát dohromady a odjet na havaj to by byla moje pomsta práci

Old Post 23-06-2005 v 00:16 AM
meSaja je offline   Profil uživatele meSaja   Find more posts by meSaja   Foto galerie člena meSaja   Click here to Send meSaja a Private Message   Add meSaja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7141960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív