Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 145

Ja delam o volnych vikendech v kuchyni takoveho mensiho penzionu, a neni nic lepsiho nez si dat prdiika v pracovni dobe. Nevim proc, ale potee me kazdy chvali, jak jim chutnaa ) Tak hulco do prace and -gool luck )

Old Post 11-10-2006 v 23:13 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 146

Zdarec, delam admina v jedne big firme. Sme v tymu 3+sef. Starame se o asi 350 kompu a 30serveru. Hulil sem parkrat a myslel sem ze umru, najednou hafol pozadavku a volat adminum do indie a nemecka at mi neco nastavi (hlavne jim to popsat co a proc to potrebuju ), takze jamile zavru dvere vod fabriky sedam do auta a vodpaluju larvu nebo skelko. Mnohem, mnohem lepsi. Mejte se.

Old Post 12-10-2006 v 10:43 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

hu ya, hele chtel sem se zeptat kdyz fusujes do zlatnictvi, da se sehnat souprava na testovani zlata? prubirskej kamen, licafka........
kdyby si o tom vedel mel bych zajem.
diky

Old Post 01-11-2006 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

jasne lucafka, preklep. diky, jestli si na me vzpomenes budu rad. kamos ma posledni dobou zalibu ve zlate a vykupuje vsechnomozny, tak at ma kontrolu.
nikdy sem to nevidel, prej se to dela tak ze se kousicek zlata ze sperku ,,obrousi,, a pak se testuje v lucafce, ale nevim jestli se tesuje v ruznejch koncentracich a k cemu se pouziva ten prubirskej kamen, proste mam jen neuplne info.
hele diky a jestli mi to pomuzes objasnit, budu ti vdecnej.

Old Post 03-11-2006 v 14:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 149

ciaoo ja si tiež pokúrim ráno pred odjazdom do práce, lepše sa mi potom ide v plnom autobuse, ale raz som išiel na školenie sfajčený jak rit a ked som tam zbadal bývalého učitela tak som sa cítil ako v škole a dostal haluze že to je na mne videt ale dobre to dopadlo dal som si 2 chlebíčky , cigu a kávu a školilo sa dalej

Old Post 20-11-2006 v 06:53 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romanisko
Nový Člen

Karma uživatele Romanisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 150

Hulil jsem v práci. Dělám v Americké firmě ON Semicoductor. Zabývám se výrobou monokrystalu křemíku. Jsem blbý dělník ale pracuji ve skupině. Navzájem si chránime navzájem krk. Kdo by chtěl být zhulený, kdyby jeho kamarád měl umřít. Já v práci už nehulím, protže stačí jedna chyba...... .

Old Post 22-01-2007 v 22:53 PM
Romanisko je offline   Profil uživatele Romanisko   Find more posts by Romanisko   Foto galerie člena Romanisko   Click here to Send Romanisko a Private Message   Add Romanisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zingar
Stálý Člen

Karma uživatele Zingar - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 151

Zdary tak trosku do mlyna ode mne.
Jsem uz rok v anglii pracuju v jednom fast foodu a nejlepsi je prijit do prace zkourenej mluvi se mne lip anglicky a hlavne kdyz jsem zkourenej tak chapu nektery anglicany. Jinak je to narod debilu... Kourim uz 8let a za tu dobu s visinkama zvladnu vse. A jinak v praci nas pracuje 12lidi jenom ja a muj bracha jsme cesi ostatni anglicani a nehuli jenom dva lidi a to kvuli ze jim je 15. Jinak huli majitel i manazerka a bohuzel to poznaj kdyz jsem zhulenej ale co uz akorat mne reknou ze bych nemel tolik kourit. V cechach kdyz jsem pracoval tak jsem kouril v kazdy praci a to asi bylo tim ze jsem pracoval ve fabrikach a tam nekourit tak se zastrelim .

Old Post 31-01-2007 v 01:40 AM
Zingar je offline   Profil uživatele Zingar   Find more posts by Zingar   Foto galerie člena Zingar   Click here to Send Zingar a Private Message   Add Zingar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 152

delam servisaka a zjistil jsem ze komunikovat se zakaznikama ve zhulenym stavu vazne nejde... na konci rozhovoru jsem nevedel o cem to vlastne bylo... takze v praci nehulim...

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 31-01-2007 v 09:26 AM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noiwa
Nový Člen

Karma uživatele Noiwa - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 153

hej hej.v praci pukam temer kazdy den..delam v jedne firme na expedici...jakoze nakladat kamiony a tak... kde puka moc moc lidicek a tak rano kdyz prijdu tak uz na me ceka nabity ventilek u stolu sedi 4-5 lidi a je pohodicka!..ale take to neni porad dobry..lepe se urcite dela nezhulenej...kolikrat nevim co prvni!!

Real good Time!

Old Post 01-02-2007 v 19:18 PM
Noiwa je offline   Profil uživatele Noiwa   Find more posts by Noiwa   Foto galerie člena Noiwa   Click here to Send Noiwa a Private Message   Add Noiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Pohodička tak to ja Příspěvek č. 154

hulim skratka rad a vela sak to asi my seci:) prave sem vybehol do haly a dal som si 2pavy medzi dvaciatimi robosmi a vuobec sa nesitim previnilo:-)
akurat ze si to mozem obcas dovolit a treba to predsa vyuzit. hawk

Old Post 16-02-2007 v 10:23 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 155

magori vobchodaci sem sypu jednu zakazku za druhou. nemam dost materialu a ze skurvenejch pantonek uz rostu. du si to stocit a zajedu si pro zradlo. at se treba poserou.

Old Post 16-02-2007 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 156

No tak ja makam jeste s kamosem taktez growerem a v praci jsme si casto doprali spicka..taky sefujem material a zaroven vyrabime ,kontrolujem a nasledne zase prodavame ruzny vypalky vsech haluznich tvaruNejlepsi jsou ty pred obedovy stroncly..Kamos je dokonce takovej blazen ,ze si smotne larvaka a nahuluje se tak postupne po kouskach tzn.jde ho odpalit na hajzlik do 3ctvrte,po chvili se zhuli na provoze atd.,no proste toho speka si da na 4krat a postupne se nahuluje hustic ..jinak ja v praci moc necadim pac bych se pak ve vsech tech kusech spatne orientoval

Old Post 07-03-2007 v 02:12 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cuky
Nový Člen

Karma uživatele cuky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 157

Sem taktez pro to hulit v praci. Jednou sem taklhe hulil v jedne praci a i pres to ze sem si to daval naprosto pohodove a udelal sem toho o hodne vice kdyz sem byl " IN HIGH" ale jednoho dne me jeden debilek naprasil a me samozrejme okamzite vyhodili- Takze Ano hulit v praci, ale pro jistotu co nejtajneji to je mozne.

Old Post 08-03-2007 v 20:57 PM
cuky je offline   Profil uživatele cuky   Find more posts by cuky   Foto galerie člena cuky   Click here to Send cuky a Private Message   Add cuky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cuky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 158

tak a vam nevim...ja sem treba delal skladnika...a to je nejvetsi fox...
sice to neni prace kvalitni,ale privydelky tam byli kvalitni...ja sem hulil v praci casto, dosti casto...dokonce mi typek rikal,ze je rad,ze tam nastoupil nekdo,kdo huli...dokonce mi pak jedna z tech vyssich v praci nabizela,jestli nechcu travu,ze mi ji dovezla..tak to sem z ni mel dost,ale rekl bych,ze se da v kazde praci hulit, jen je to pak o tom, jak vychazet s ostatnima...me to delalo problem jak kdy...ale povetsinou ne..

Old Post 19-03-2007 v 22:11 PM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

me jednou kolega v procesu zhulil a ja se pak lehce zranil na obrabecim stroji.Mozna bych se zranil i bez toho zhuleni,mozna ne.

Old Post 20-03-2007 v 06:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedyam
Stálý Člen

Karma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 160

Ja makám jako Kuchař a velmi my to vyhovuje , např. při dochucení jídla je paráda když si můžu zahulit , dostane to mě tak i chalku do dalšího levelu a navíc šichta uteče jak voda...

Naposledy upravil speedyam 08-03-2008 v 19:20 PM

Old Post 18-05-2007 v 18:46 PM
speedyam je offline   Profil uživatele speedyam   Find more posts by speedyam   Foto galerie člena speedyam   Click here to Send speedyam a Private Message   Add speedyam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4857480 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív