Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 161

hmmmm taký čašník to tiež nema zlé ked je sfajčený,,,možem potvrdit podla vlastnej skúsenosti,,,najvacsia haluz je ale ked na vas 10 ludi naraz krici a chcu si vsetci naraz objednat,,,tak to je potom na mna moc aj ked som triezvy

what a fuck?

Old Post 20-05-2007 v 09:27 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 162

ad huleni v prci .. rek bych dobry kdyz to ma clovek tak trochu vychozeny .. vhodny modylek v primerenej kvantite a pak zalezi co clovek dela. sedet u poce a premejslet celkme jde. veci kolem min rusej. neco manualniho delat taky jde. zabavnejsi. vlastne nevim co nejde .. .. vidim samy pozitiva ..

ohledne rizeni, chce to s mirou ale vim spolehlive ze jezdim bezpecnejc. pomalejc. maloco vytoci a pod. nikdy problem. studie na tom tezko neco zmeni. na rozdil od dvou piv ...

Old Post 22-05-2007 v 09:20 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipe
Stálý Člen

Karma uživatele cipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 163

Ja som sa v robote odpálil iba raz,prvý krát v živote som húlil,to bola brigáda,kde sa tačili regionálne denníky(pre celú Bratislavu), a ja som v ten večer boly vypatý ako istič,proste uplne som mal na haku,ako to ukladám,šéf mi 15 minút hovoril čo mám robit,ja som nemal ani ponatia načo tam som,no hroza,nakoniec som sa z toho nejak dostal.Hulit sa dá dobre niekde na stavbe,kde sa nerobi vo vyškax,je to tam dobrý oživovač rána miesto kávy

Old Post 08-08-2007 v 19:32 PM
cipe je offline   Profil uživatele cipe   Find more posts by cipe   Foto galerie člena cipe   Click here to Send cipe a Private Message   Add cipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 164

v práci hulim bezproblému pracuji jako servisní technik a co se týče řízení pod vlivem tak jezdím po městě cca 30-40km/h vím mužu nekomu neco udělat ale pořád lepší než vyžrat 8-10 piv a sednout zavolant.Po chlastu je slověk víc vyhecovanějsí kdežto THC jak je známo tlumící(sorry za překlepy jsem zmaštěný)

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 21-08-2007 v 08:21 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 165

To já bohužel při mém typu brigády (rozvážím chlast tranzitem) raděj moc nehulím...jednou sem si dal a při couvání na rampu sem jedním kolem spadl z rampy, a po tom, co mě šéf zpucoval, tak už nikdy víc..

Old Post 22-08-2007 v 15:11 PM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 166

tak to je přesný, já si zhulenej tu jízdu v autě dokonale užívám, člověk jede pěkně dle předpisů (jinak se zdá jízda hrozně rychlá :bandit a v práci se to dá - pracuju jako operátor na lince a tam to nikdo nepozná, zák. je daleko a když se člověk nezačne tlemit během hovoru, je to v pohodě....
citace:
Původní příspěvek od mettatron
ad huleni v prci .. rek bych dobry kdyz to ma clovek tak trochu vychozeny .. vhodny modylek v primerenej kvantite a pak zalezi co clovek dela. sedet u poce a premejslet celkme jde. veci kolem min rusej. neco manualniho delat taky jde. zabavnejsi. vlastne nevim co nejde .. .. vidim samy pozitiva ..

ohledne rizeni, chce to s mirou ale vim spolehlive ze jezdim bezpecnejc. pomalejc. maloco vytoci a pod. nikdy problem. studie na tom tezko neco zmeni. na rozdil od dvou piv ...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 22-08-2007 v 18:40 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sokkk
Nový Člen

Karma uživatele sokkk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 167

já si zase poránku pěkně dopřeji páva dva tri i... do pohody
dám si jak do školy tak na praxu.(proč ne)
na praxi (automechanik 2ročnik) licu po servise a neco furt dělám su skouřenej bavi mě to tam povolovat matičky a nášupařit tam.
ale zase se to nesmi přehnat to se mi pak moc nechce.
ale to je jasny že

Old Post 11-10-2007 v 14:27 PM
sokkk je offline   Profil uživatele sokkk   Find more posts by sokkk   Foto galerie člena sokkk   Click here to Send sokkk a Private Message   Add sokkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 168

No tak já fachčím rukama na CNC stroji, ohýbáme plechy do různých tvarů a protože to umím už dávno nazpaměť a často vlastně radím ostatním fachmanům, tak to mám v klidu. Baví mě to
Nedávno jsme dali s kámošem prda ve 3 ráno na noční a to se pak dělalo :-D Práce utíkala, za chvíli ping. půl šesté a už jsme pomalu šli domů. Jen je občas pojeb, že tam třeba dojde dělnas (jako všichni u nás jsou v klidu, je tam prdel ..u nás je samej pohodář) co nehulí, tak se dívat ze zbaňaných očí do jeho a schýzovat co si tak o mě myslí, když jsem v rauši :-D
Hulit v práci jedině, když dopředu vím, že práce je v klidu, nemusím moc přemýšlet a jet stereotypně nějakou pohodku a vůbec práci nevnímat, třeba nahodit mp3 + sluchadla a svištět jak drak

To spíš dáme po práci prda a jdeme se projít a třeba dívat na hvězdy a tak. Lahváč do batohu a .... inu

Old Post 07-03-2008 v 11:25 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wodarek
Nový Člen

Karma uživatele wodarek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 169

ja v praci hulim jako krava.delam ve skladu je nas tam tak 10 a ztoho tak 7huli takze kazdej prinese na dzero aby bylo v praci veselo heheheh

Old Post 06-01-2009 v 11:52 AM
wodarek je offline   Profil uživatele wodarek   Find more posts by wodarek   Foto galerie člena wodarek   Click here to Send wodarek a Private Message   Add wodarek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

citace:
Původní příspěvek od wodarek
ja v praci hulim jako krava.delam ve skladu je nas tam tak 10 a ztoho tak 7huli takze kazdej prinese na dzero aby bylo v praci veselo heheheh


tomu se říká pracovní morálka
je fajn si zahulit v práci ale ještě víc je fajn počkat si

Old Post 06-01-2009 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 171

JJ, už to tu je rozebraný poměrně jasně, někdo má takovou práci kterou zvládá i se zavřenýma očima, a klíďo si může toho joshe dát + když se k tomu přidá banda spolupracovníků na stejný vlně, neni asi moc co řešit...Jiný lidi však mají takovou práci v který si to dovolit nemůžou - reprezentativní funkce, pracovní schůzky, nebezpečný prostředí - výšky atp., organizačně náročný práce...je fakt spousta pozic, který to jednoduše nedovolují, pač potom ten výkon, soustředěnost, efektivita jde do háje, sic může přijít třeba kreativita, ale pokud něco objevnýho vymyslíte, něco vám do toho skočí a vy pak na to zapomenete, tak je i kreativita na prd.
Já osobně do práce, ba v práci nehulim pač bych to prostě nedal z několika důvodů. V týmu nikdo nehulí ( lidi o generaci starší), nesoustředěnost, zapomínání, pomalost, mluvit v cizím jazyce když sem vyndanej mi taky moc nejde - to si vzpomenout na nějaký banální slovíčko je někdy naprosto nemožný atd. atp....
Opravdu si radši počkam, něco v práci přes ten den udělám a pak se jen s dobrým svědomím můžu těšit na to odpoledne a večer, až si v klidu toho jontíka zapálím
pic and peace

Old Post 07-01-2009 v 09:04 AM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
derhlupak
Nový Člen

Karma uživatele derhlupak - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 172

tak ja som brigadoval na stavbe a hned druhy den rano ma majstri poslali pre kybel a urezanu falsu viete si predstavit potom jak som miesal betom v miesacke preoste nadhera
alebo som zhuleny natieral take velke plechove dvere a po pol hodine prisiel kamarat ktory tam robil so mnou ze by som mohol uz zacat natierat aj druhe miest som totiz pol hodinu natieral to iste miesto

Old Post 08-01-2009 v 10:34 AM
derhlupak je offline   Profil uživatele derhlupak   Find more posts by derhlupak   Foto galerie člena derhlupak   Click here to Send derhlupak a Private Message   Add derhlupak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wodarek
Nový Člen

Karma uživatele wodarek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 173

jo jasny ze to nejde hulit vsude,ale ja vim ze bych stejne hulil vsude.he heh he.ale lidi nehulte v praci skodi to. h hi hi.

Old Post 08-01-2009 v 11:28 AM
wodarek je offline   Profil uživatele wodarek   Find more posts by wodarek   Foto galerie člena wodarek   Click here to Send wodarek a Private Message   Add wodarek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pliesok
Nový Člen

Karma uživatele pliesok - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 174

Zdarec. Pracujem ako kulisar . V praci sme taka particka co hulime a je to pohodka. Najme pred predstavenim dojst na premenu do dejstva alebo este lepsie su niektore premeny ked treba bit vciernom a pocas predstavenia ist na javisko a zobrat nenapadne daco odtial prec alebo tam naopak daco doniest To si totalne uzivam tu atmosferu
Porozpraval by som aj dajaku prihodu no nenapada ma momentalne mam hlavu plnu dacoho ineho

PS pozdravujem kulisarov z Prahy

Old Post 08-01-2009 v 19:45 PM
pliesok je offline   Profil uživatele pliesok   Find more posts by pliesok   Foto galerie člena pliesok   Click here to Send pliesok a Private Message   Add pliesok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S/T/O/R/M
Nový Člen

Karma uživatele S/T/O/R/M - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 175

Já jsem rozhodně pro nehulit v práci ale záleží asi na tom kde děláte a to hodně já se zhulenej v práci málem zabil těď už na to vzpomínám s úsměvem .

McDyxX

Old Post 10-02-2009 v 17:01 PM
S/T/O/R/M je offline   Profil uživatele S/T/O/R/M   Find more posts by S/T/O/R/M   Foto galerie člena S/T/O/R/M   Click here to Send S/T/O/R/M a Private Message   Add S/T/O/R/M to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S/T/O/R/M! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 176

Jak to vypadá, když se v práci zhulí váš kolega!?...
Pracuji v jedné květinářské firmě, zabývající se aranžováním, sázením a údržbou rostlin. Jednou jsem byl v práci, ještě trošičku nakouřenej , a musel jsem zjistit, jaké zboží nakoupil můj kolega.
Tak jsem mu zavolal a náš rozhovor vypadal takto...:
Já: "Ahoj, prosimtě, jaké barvy mají ty kytky, co jsi koupil pro ty restauračky?"
Kolega...už po hlase jednoznačně zkouřenej: "Jo, těch mám 18!"
Já: "Co!? Ale jakou mají barvu!?"
Kolega "Jo tak těch mám 32, snad to nebude moc."
Já: "Ale jakou mají barvu?"
Kolega: "A ještě jsem vzal žluté, ale ty mám jen 4, aby se na to podívali, jestli se jim budou líbit."
Já: "Jo a jaké máš ještě barvy krom té žluté?"
Kolega: "No bílou a růžovou."
Já: "No vidíš! Tak tohle chci celou dobu slyšet!"
Kolega: "Dyť jsem ti to taky celou dobu říkal!"
Já: "Co to meleš? Tys mi tu akorát vysvětloval, že jich máš 18 a 32."
Kolega: "Jo! A ještě mám 4 žluté!"
Já: "Doufám, že zas neřídíš zhulený firemní auto!?"
Kolega: "Ty ses asi posral? Si myslíš, že bych ty kytky tahal tramvají!?"
Já: "No tak hlavně pohni, tě potřebuju za půl hoďky na krámě!"
Kolega: "Ty vole, za půl hoďky!? Tak rychle tam nebudu! Víš jak je Praha ucpaná!? Tak hodinu a půl...nejmíň!"
Já: "Cože!? Kam až jsi pro ty kytky jel?"
Kolega: "Do Tulipy. Ale tak ještě se chci stavit na hamburgera!"
Já: "Proboha, hlvaně s těma kytkama přijeď!"
Kolega: "Neboj... Ty vole musím končit, fízli!"...a položiol mi to.

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 30-03-2009 v 20:41 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1581080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív