Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Second Out MORAVA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Obecné Pure power plant out 2005 Příspěvek č. 1






Tohle je cast meho letosniho outdooru,ta nejvetsi kytka je Pure power plant,roste jak z vody,pritom je stejne stara jako ostatni no-name.Mel jsem pet seminek PPP dalsich pet dostal kamarad,bohuzel dve prisli praskle-skoro rozdrcene,vyklicili dve,ale z hliny vylezla jen jedna kytka,tak jsem z te jedine udelal jeste dva rizky a modlim se at je to samice:-)

Naposledy upravil bassman 11-07-2005 v 21:11 PM

Old Post 28-05-2005 v 13:38 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

pekna kvetinka!drzim ti palce nech to mas samicu.


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 29-05-2005 v 07:34 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3

Dnes jsem zjistil ze to PPP je samice,na jednom miste kde je vetsinou stin je maly samici kvet,takze to vypada ze je to v suchu.

Old Post 29-05-2005 v 15:17 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4

Hnojím Fragarexem na jahody,ktery stridam s kristalonem start a sem tam pridam Univerzál na podporu růstu kořenů.Jinak ted uz PPP dosahlo uctihodné výšky 1m,roste celkem hezky.Ty no-namy uz sou na tom hur,ale zas nemaji tolik slunicka

Old Post 31-05-2005 v 21:53 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5

Dneska jsem zjistil,ze mi na PPP zanaseji mravenci msice,zajimalo by me jestli msice kytce prilis vadi,nebo je lepsi to necim postrikat a pripadne co je tak nejlepsi co by kytce neublizilo,predem diky za rady.

Old Post 01-06-2005 v 13:56 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6





Pridavam po delsi dobe dalsi fotky,vyskytl se jenom mensi problem s PPP trochu prerusta a odlomila se mi spodni vetev a to to jeste poradne nekvete.Mam strach ze jak budou naskakovat palicky tak ze ta kytka ty vetve neunese:-/

Old Post 10-07-2005 v 12:15 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 7



Jeste dodavam dve fotky rizku,zkousel jsem rizkovani poprve,ale celkem se to povedlo,prvni rizek je udelany z toho velkeho pppecka,udelal jsem z nej dva a ten druhy vymenil s kamaradem za rizek Jocka Horrora,to je ten druhy.Trochu jsem to risknul kdyz jsem to delal tak jsem nevedel pohlavi,ale nastesti je to samice.U Jocka to zatim nevim,ale snad to vyjde.Byl bych vdecny za nejake vychytavky jak to poresit s tim velkym pppeckem aby se mi do budoucna neurvaly dalsi vetve a jestli to ta ulomena vetev rozdejcha nebo jak ji nejak pomoci,protoze uplne urvana neni.Predem diky

Old Post 10-07-2005 v 18:21 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 8

Dnes mi diky vichru naprasklo dalsich pet vetvi,musel jsem je privazat ke stonku.Ocenil bych rady jestli se ta ulomena vetev dole chytne kdyz neni uplne nebo jestli se ji da nejak pomoci

Old Post 11-07-2005 v 21:15 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 9

rozhodne ji privaz a to "sroste", mne kocka zlomila jednu velkou bocni vetev (nevim co si myslela, ze po tom muze lozit?) a slepil sem to izolepou do puvodni pozice a uz je to srostle. ale lepsi by to bylo asi dratkama nebo provazkama.

BTW: tyvoe ta kytka je obrovska, to je neuveritelne ze ti tak vali!! kdyz je dost mista na koreny tak jde asi vsechno no..


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 11-07-2005 v 21:44 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 10

bassman: zdravim, ja by som len chcel vediet par informacii o tej gigantickej PPP, kedy si ju sadil? hnojis niecim? kolko krat si ju zastrihol? tento rok ju mame tiez od nirvany, a rozhodne sa nemozeme stazovat, urcite vsak nedosahuje takychto krasnych az zazracnych rozmerov...urcite K+

Outdoor 2004

Old Post 11-07-2005 v 22:12 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11

hnojil jsem tim fragarexem na jahody,nezastrihoval jsem ji vubec,krome dvou rizku co jsem z ni udelal,ale ty jsem delal na zacatku z nejspodnejsich vetvicek.Jinak v pulce dubna jsem nechal predklicit semena ppp,mel jsem jich 5,dalsich 5mel kamarad,ale tomu nevylezlo ani jedno-asi nejaka spatna varka,objednavali jsme pres Seedsdirect,prisel taky bonus Master Kush-nevylezlo ani jedno,pritom no-namy klicivost skoro 100%,me z tech PPP vyklicily 2 ale z hliny mi vylezlo bohuzel jen jedno.Ven jsem ji hodil prvni tyden v kvetnu.Rostla hodne rychle narozdil od ostatnich no-name.V posledni dobe zacala nabirat spis na objemu,ale vetve jsou uz moc tezke tak jsem to musel dnes obvazat protoze podobne jak na te jedne fotce zacinaji praskat dalsi mohutne vetve:-/

Old Post 11-07-2005 v 23:54 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 12

2 bassman : jednu radu bych pro tebe měl, v takovýhle na prd situacích když jsou větve moc mohutný a lámou se mám jednu vychytávku, můžeš se jí řídit nebo ne je to jen na tobě.
Z několika stran kytičky zatluč do země nějaký vysoký kůl nebo nějakou tyč, nejlepší je třeba kulatina tak 1cm v průměru, (pozor na kořeny) a k těmto kůlům postupně přivazuj větvě tak v jejich prostředku. Začneš odspodu a jedeš až nahoru, jestli budou kůly dost vysoký navazuješ postupně až do sklizně, popř. přihodíš další kůly. Tak snad si to pochopil jak jsem to myslel.

podle místa to vypadá na nějakou chatičku takže si myslím že nějakej ten kůlek a žebřík tam najdeš :-) nejlepší na vázání je nějakej vázací drát.

Keep Growing

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 12-07-2005 v 12:05 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jack_cz
Stálý Člen

Karma uživatele jack_cz - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 20  

Palec nahoru Příspěvek č. 13

za haluz a za vlastni zahradu K+ bassmane ;-) jinak ti to roste supr

Naposledy upravil jack_cz 02-08-2005 v 22:16 PM

Old Post 13-07-2005 v 00:24 AM
jack_cz je offline   Profil uživatele jack_cz   Find more posts by jack_cz   Foto galerie člena jack_cz   Click here to Send jack_cz a Private Message   Add jack_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Dalsi fotky Příspěvek č. 14











Zde pridavam dalsi fotky
Foto1-3-Matka PPP a vedle to mensi rizek z matky
Foto 4-rizek Jocka Horrora od kamarada
Foto 5-Noname kytka co jsem nedavno presadil aby mela vice svetla uz se z toho vzpamatovala,ale zatim neukazala pohlavi tak doufam
Foto 6-Noname,buhvi co to je:-)
foto 7,8-dalsi No name co uz kvetou
Foto 9-hnojiva co jsem letos hlavne pouzival

Naposledy upravil bassman 30-07-2005 v 10:51 AM

Old Post 30-07-2005 v 10:22 AM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 15

Foto č. 1-3 vypadá opravdu hrubě. Pouzival jsi aji nejake hnojivo jako postrik? Každopádně K+ letí....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 30-07-2005 v 11:12 AM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 16

Nepouzival jsem zadne hnojivo jako postrik vzdycky jen zalivkou.

Old Post 31-07-2005 v 10:52 AM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-11-2011 - South Moravia 2011 - 32 odpovědí
10-09-2013 - OUT 2011 -morava - 79 odpovědí
15-03-2007 - South Moravia 2006 - 46 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2481840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív