Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak ste se k huleni vubec dostali???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
flEk
Nový Člen

Karma uživatele flEk - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 9  

Pohodička Jak ste se k huleni vubec dostali??? Příspěvek č. 1

Mno me kdysi pred lety naverboval muj dlouholety kamarad byla to tak 8-9. trida zs prisel k nam do tridy jako novy zak a znate to jak se lidi seznamuji ) Akorat on me seznamil jak se sebou tak i poprve s konopim ... mno a to co sem po prvy prozival byla krutost akorat sem potom dosel dom a hned sem usl a pak nevedel o co de ..
a jak ste se ktomu dostali vy? a jak se se poprve zpchali?

svou zivotni pointu mam ubalenou v jointu

Old Post 25-04-2005 v 19:38 PM
flEk je offline   Profil uživatele flEk   Find more posts by flEk   Foto galerie člena flEk   Click here to Send flEk a Private Message   Add flEk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 2

Ja som prvý krát húlil na POHODE.Tam som húlil s chalanmi ktorých som spoznal tak 3 mesiace pred nou....Nič som z toho však nemal.Potom som začal s tými týpkami chodiť na rôzne akcie(festíky chaty...)a začal som sa o húlenie čoraz viaqc zaujímať a začalo sa mi čím dalej tym viac páčiť

Old Post 25-04-2005 v 19:49 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 3

No řekl bych to spíš tak,že se kouření dostalo ke mě. Obdivoval jsem vykvetlé samičky marihuany v poučných brožurkách o drogách už od 6té třídy,ale nejdřív sem studoval náboženství spojené s využitím konopí,meditoval a poslouchal Buffalo soldier pořád dokola a v 9.té třídě na základce sem se cítil připraven,tak sem si vypěstoval s bratrem pár kytek ganji,usušil a od té doby si nic nepamatuju né můžu říct,že sem se s marihuanou naučil najít ve všem něco dobré,takže děkuji za protidrogové brožurky A poprvý sem si zapíchal.. no byla to trochu ostuda,takze nebudu uvádět!

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 25-04-2005 v 19:52 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 4

Dub-Teaser : klobúk dole pred tvojou dlhoročnou prípravou na húlenie

Old Post 25-04-2005 v 19:54 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr@wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr@wer - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od BBVlada
... a podle me je trava jedna z nejlepsich veci co sem na svete poznal:-) Díky!!


to je mi te docela lito

Old Post 25-04-2005 v 21:17 PM
gr@wer je offline   Profil uživatele gr@wer   Find more posts by gr@wer   Foto galerie člena gr@wer   Click here to Send gr@wer a Private Message   Add gr@wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 6

Jak? Horko těžko!!!!

Old Post 26-04-2005 v 08:27 AM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groowermann
Nový Člen

Karma uživatele groowermann - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

No,k hulení sem se dostal asi stejně jako většina - přes kámoše:-))

smrt je post coitum života
peace

Old Post 26-04-2005 v 21:45 PM
groowermann je offline   Profil uživatele groowermann   Find more posts by groowermann   Foto galerie člena groowermann   Click here to Send groowermann a Private Message   Add groowermann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 8

No já měl poprvé nějakej model vod Bratrance. Ale můžu vám říct že ze začátku to bylo stejně nejlepší, protože to to člověk oběvoval a ted už mně toho moc nepřekvapí.(N o tak jsem si řekl že přes jaro a léto přestanu A třeba se vrátěj i ty stavy, Samozřejmně že by sem tam okoštoval nějakej model)

Naposledy upravil CHOURIS 27-04-2005 v 14:56 PM

Old Post 26-04-2005 v 21:51 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

CHOURIS: souhlas

dostal jsem se k tomu až na střední, kdy mě s konopím seznámili kámoši, ale nejdřív než jsem ho začal kouřit, zjistil jsem si o něm co šlo a zhodnotil jeho nebezpečnost. Teď mi pomáhá nepít alkohol a přestat kouřit. Jsem rád, že sem ho objevil. Teď ho opužívám jako svatou bylinu a ono mi pomáhá překonávat strasti každodenního života.

Old Post 27-04-2005 v 09:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 10

Ja jsem se k ni dostal pres slukovku.... Ne, popravde jsem si ji v 16 horko tezko sehnal pres jednoho kamose... mel jsem z toho vanoce

p s y c h o 8 4

Old Post 27-04-2005 v 20:41 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 11

Jo a taky si pamatuju že to byl tenkrét silnej model a že všichni kašlali jak zběsilí a já ani ten škit

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 27-04-2005 v 21:18 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beowulf
Stálý Člen

Karma uživatele Beowulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 12

Mno, psychicky díky výborné propagaci v TV, tisku, hudbě a všeho ostatního
A fyzicky... no, jedna holka vod kámošky mohla něco sehnat, tak sme si řekli vo geso, že to zkusíme (mi bylo asi 17/18)... Až pak časem sem zistil, že to, co nám ta mrcha dala byl sotva půgram... ale zkouřilo to dobře celkem

Dej blbovi funkci a vymyslí formulář.

Old Post 27-04-2005 v 21:30 PM
Beowulf je offline   Profil uživatele Beowulf   Find more posts by Beowulf   Foto galerie člena Beowulf   Click here to Send Beowulf a Private Message   Add Beowulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 13

No u mne to bylo někdy v 8 tř. na základce. Jeden můj kámoš mluvil pořád o brku a hulil jej...no a jednou mi dal zahulit taky!

Old Post 28-04-2005 v 09:39 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 14

To já poprvý když mi bylo 10 s mou sestřenkou a jejim stávajícim mužem-ale 2 potahy s nikym nic moc napoprvý neudělaj.A poprvý sem se vypálila pekelně,když sem přišla k nám na vesnici do parku,a vidim tam dredatý týpky-v tý době trošku exoti, jak seděj na trávě a hrajou na bubny...Vedle bong...mno,a ňák se to sešlo,a s jednim z těch exotů sem už 3. rokem....Sou to tak 4 roky,a vod tý doby vim že ganja je fajn a jah is good god...od něho mam dredy,naučil mě vlastně všechno(okolo ganji-jinak dost sem toho uměla i předtim...)...Ale divný je, že jak se řiká nejdřív ganja,lsd.... tak já sem měla nejdřív tabletu na vesnický zábavě,takže úlet...Ale poprvý to bylo hustý,a to že moc....měla sem Shivu,ta muj organismus naladila na tu správnou vlnu....

Old Post 28-04-2005 v 17:47 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Pohodička Skauti mě naučili... Příspěvek č. 15

Já sem začal hulit i kouřit zároveň.Bylo to na skautském táboře o prázdninách po deváté třídě.Jeden večer jsme kouřili čaj, druhej večer bídýska,třetí večer startky a pátej večer jointa!A od té doby mám euforické pocity,záchvaty kašle,prázdnou peněženku...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 28-04-2005 v 19:03 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 16

to gr@wer:Ale ja nerekl nejlepsi...jsou veci ktery jsou pred hulením:třeba láska, rodina,kámoši, sport,sex.......vis:-)...ja to beru jako krasne ale prijemne zpestreni...peace

Old Post 17-05-2005 v 16:53 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-01-2012 - jak se zije a huli v australii - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1870810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív