Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » jak se zije a huli v australii
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 1

Ahoj vsichni, tak se po delsi dobe opet zjevuji na tomto webiku :-) V Australii jsem dnes presne tyden a muzu vam rict, ze skutecnot jaksi predcila me ocekavani. Kamaradi me varovali, ze se tu jaksi huli a fest, ale to jsem netusila,ze pouhy DRUHY den po priletu budu zhulena jak klokan po super mistnim modelu. Jsou tu strasne fajn lidi a ja mela stesti jednak na bytnou a jednak na jeji dceru - Vanessu - ktera je v mem veku a se kterou si rozumime. Takze sice jeste nemam praci a ve skole jsem taky jeste nebyla (zacina mi zitra - v pondeli), ale uz jsem se si stihla nekolikrat pocadit a jednou se kapanek priopit po mistnimpivku, ktere je dost dobre.
Dokonce jsem tu objevila internetovou kavarnu, kde je za tri dolary neomezeny pristup k netu,takze az se sem zase priste dostanu,podam vam zprtavu. Mejte se vsici fajn.

Old Post 08-09-2002 v 03:22 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.i.t.r.a.m
Stálý Člen

Karma uživatele n.i.t.r.a.m - 52% PěstitelskáKarma uživatele n.i.t.r.a.m - 52% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 2

Nazdarek do Klokánkova
A jaképak je to tam s pěstěním ??
V seedbankách mě yaujal jeden z australských modelů zvaný Elephant Killer.
Tak jestli ho otestuješ, dej vědět.
Jinak hodně štěstí za mořem

Old Post 08-09-2002 v 07:46 AM
n.i.t.r.a.m je offline   Profil uživatele n.i.t.r.a.m   Find more posts by n.i.t.r.a.m   Foto galerie člena n.i.t.r.a.m   Click here to Send n.i.t.r.a.m a Private Message   Add n.i.t.r.a.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

australia Příspěvek č. 3

Jo mas recht kamarad je v sydney uz druym rokem sedelki s me spolu v lavici na stredni a rikal ze skourenej je tam kazdej den bydli totiz v byte s 5 brazilcema (ti tam taky studujou) a cadijouu taky fest
jestli by si chtela kontakt tak ti ho na nej mohu napsat tak se mej a bacha na zraloky prej je jich tam dost

LEGALIZE IT!!

Old Post 08-09-2002 v 09:58 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boylucky
Nový Člen

Karma uživatele boylucky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 9 

Hulí se všude Příspěvek č. 4

Já myslím že se hulí všude. No je samozřejmě možný že v Austrálii možná víc než tady ale stejně vždycky záleží na lidech. Můžeš narazit na člověka kterej by nikdy nevzal jointa do ruky natož by ho vyhulil a nebo narazíte na člověka kterej pěstuje a hulí a prostě je v pohodě a tak. No ale každopádně zdravím do Austrálie a přeji krásný den nebo noc nebo co tam zrvona je. No a pozdravuj klokany.

Old Post 08-09-2002 v 18:19 PM
boylucky je offline   Profil uživatele boylucky   Find more posts by boylucky   Foto galerie člena boylucky   Click here to Send boylucky a Private Message   Add boylucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

tak jak říká boylucky... Příspěvek č. 5

..záleží na lidech... ale vemte si, že jste místní domorodci a potkáte maggie ve svý plný kráse - no nesmotli byste brčko?-!! takže se hulí víc.. aje to!
Maggie: měj se a směj se a ať se daří
PS: a kdyby si viděla tasmánskýho ďáblíka, tak ho zhul - uvidíš . . .

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 08-09-2002 v 19:35 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Jeee Maggie ty uz si tam?Super!Preju hodne stesti a fajn lidi kolem.Ale jak uz hulis tak to je good.Ja cekal,ze cesta k prvnimu zahuleni bude tezsi
Drz se!

Piškot @ like @ high

Old Post 09-09-2002 v 09:01 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 7

Hoj vsichni, diky za povzbudiva slova. Uz jsem tady pres tyden a zatim se mi tu libi (teda az na to, ze se mi styska po drahouskovi:-( Lidicky jsou tady fakt tak super, ze na ne porad musim pet chvalu! Navic jsem dneska v hodine zavedla tema "marihuana a pristup k ni" a vesmes se vsichni shodli na tom, ze je tu huleni vlastne legalni (ne jako nekde v CR, ze?).
Dalajlamo: jaks to myslel s tou Maggii v plne krase? :-)) Pravda je, ze je chudaky obluzuju svoji anglictinou, povedlo se mi nekolik neskutecnych perel (napr jsem chtela rict, ze mam maleho sedeho psika jmenem Dik a vypadlo ze me " I have a little green dick..", cimz jsem si ziskala nesmirnou popularitu Skola je fajn, mam tu spoluzaky cechama a slovakama pocinaje a japoncema a korejcema konce a je obcas takova prca, az to hezky neni. Akorat je tu porad kosa (bodejt by ne, kdyz tu ted zaclo jaro), dneska jsem si dokonce musela koupit svetr!
Pristup na net uz mam zadarmo ze skoly, takze budu psat castejc. Pekne se tam doma mejte a nevyhulte mi vsechno, nebot ja se vratim..... a pak zacadime. Bye

Old Post 10-09-2002 v 07:11 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 8

Hoj hoj, tak zase trosku do mlejna... Snad se mi povedlo sehnat si naprosto uzasnej bytecek - pisu snad, protoze je volnej uz od 15.9. a ja jsem chtela az od 1.10., tak jsem nabidla kompromis 22.9. a jestli na to druha strana pristoupi, tak to bude super. To budou kalby... Je to pet minut od skoly a s vyhledem na pristav a mooore.
Dneska jsem pozvana do hospody jednim skorokrajanem (ze slovenska:-) a zitra na kalbu k japonske sekci, takze jsem zvedava, jak moc odlisne to bude.
Jinak v TV tu porad bezi porady o WTC a tom, co se stalo pred rokem a jediny stesti je, ze odletam az za pul roku, jinak bych teda fakt do boeingu nevlezla.
nove hulici zazitky nemam, lec jiste nejake brzy ziskam. Mejte se o vikendu krasne. Bye

Old Post 13-09-2002 v 03:11 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička Příspěvek č. 9

tvojí krásou ve své plnnosti jejího působení jsem nenarážel na znalost jazyka, neb to nevím, ale na krásu tvojí osůbky - mno... sice je fakt, že jsem tě nikdy neviděl ale dá se tím pídem aplikovat minimálně závěr vycházející z názoru, že každý člověk je ve své podstatě nejen jedinečný, ale i krásný - no a u tebe mám o tom doměnku tak nějak domělou více..

PS: jestli jsi tedy zlá, egoistická, nesnášenlivá, rasistická a já nevím co všechno špatnýho, tak mi please řekni že jsem se krutě mýlil - ale vzhledem k tomu, co jsi kdy kde napsala za nějaký příspěvek etc. etc. .. taxi myslím, že se nemýlím...

PPS: ať se ti moc moc daří

papa klokanico

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 13-09-2002 v 16:36 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 10

Heee heee, no teeeda, to je ale romantika...:-)))

Old Post 17-09-2002 v 03:05 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 11

No jo,
v austálii to musí bejt úplně super. Tam to žije asi ve velkým, co?? Ty farmy tam, to musí bejt úplnej ráj... Taky bych se tam chtěl někdy podívat, ale teď mám ještě 5 let vejšky, takže se tady v česku musím ještě chvilku zdržet. Není to tady ale taky zase až tak špatný... každej si najde svoji optimální cestu :-))) Jinak s tou anglinou si nedělej starosti... když sem byl v sedmý třídě na základce v anglii, taxem z toho byl ze začátku tady celkem zmatenej, protože sme bydleli každej po jednom v rodině a mluvili sme pořád jenom anglicky. Časem sem si ale zvykl a bylo to úplně super.
Tak se měj a užij si to tam!!

live ganja, live!!!

Old Post 23-09-2002 v 23:39 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 12

Diky za povzbudiva slova. Moje anglictina uz se lepsi, dokonce se uz i chytam s gramatikuo, tak to snad nebude tak zle. Jinak jsem vcera hledala praci a jak si tak stojim na krizovatce, tak me najednou prastila pres nos znama vune... Takze jsem se rozhledla a primo za mnou sedeli nejaci dva typci v aute, meli ubaleneho big speka a vypadalo to, ze se dobre bavej. Joo, umej si tu uzivat Jinak dneska jsem nadhodila tema marihuana ve skole, takze jsem se asi pul hodiny bavili se vsema kolem na hodine o pro a proti a jak to tak vypada, jsou huleni nakloneni vsichni dost priznive. Doslechla jsem se, ze se to tu pestuje ve velkem nekde v busi, proste si pat maniku udela policko a pak se to prodava tem, co si nepestuji. Ja teda zatim nekupovala nic, vzdyckz jsem se k tomu dostala pres zname a jsou to dost husty modely Good luck zatim.

Old Post 25-09-2002 v 03:34 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Pohodička Pozdrav do Austrálie Příspěvek č. 13

Maggie, docela ti závidím, ale protože závist je velice ošklivá vlastnost , tak ti alespoň popřeju krásný pobyt v zemi rudých písků, skotačivých klokanů, a jak vidím, tak i dobrého konopí. Very good luck!

P.S.: Kdybys tam potkala Jolanu z Prahy, tak ji pozdravuj

dalajlama: Hmmm, džentlas každým coulem...

Milujte se a množte se!

Old Post 25-09-2002 v 09:01 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 14

Ahoj Maggie!
Jednak diky za sms (vim, uz je to daaavno, ale byl jsem zrovna na dovoleny v Turecku) a jednak blahopreji k tve radosti z poznavani cizi kultury, cizich lidi a defacto vseho ciziho... Ted tu tady tak sedim a docela ti "zavidim". Teda to neni presne slovo, ale tak cumim do monitoru a rikam si, ze bych nejradsi taky vypadnul. A jelikoz pro mne atraktivni jsou jen dve mista na svete a to Brazilie (uz jsem tam nejaky ten rok travil) a Australie (tam mne to zatim jen tahne), ale jak te tak posloucham, tak tam musi byt super... takze treba se tam potkame...

Mej se tam co nejsuprovateji a treba se nekdy aspon virtualne potkame...
Walhalla

Old Post 02-10-2002 v 08:01 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 15

Ahoj vespolek, tak se zase po delsi dobe dostavam k psani. Mame tu ted smutek za ty zabite na Bali - fura lidi byla z Australie a popravde receno, opet nechapu, proc nekdo zabije dveste lidi jen tak pro nic za nic. Ted uz jenom cekam, az zase nejaky "chytrak" prijde s teorii, ze si za to ti TURISTI MUZOU SAMI!
No, dosti bylo smutne veci a ted k tem veselym - vcera se mi po 14 dnech opet podarilo qalitne zahulit a teda, takovej model jsem snad jeste nikdy nemela. Bylo toho jenom kousicek na okostovani a na kazdeho tak dva prasky a hucela jsem si presto po tom asi ctyri hodiny
Vzorek dostala kamoska Nikol v hospode od naprosto ozraleho ozzieho a podle toho, jaky to ma grady, to vystaci asi na hodne dlouho. Objevili jsme tu jungle party, ktere probihaji kazdy ctvrtek, tak mam o zabavu postarano. Jinak uz mi skoncil bezstarostny zivot, pac chodim do prace a se skolou je to celkem zabiracka, ale pak me ceka mesic nic nedelani a cestovani a tim si to vynahradim. Jinak pocasi je tady na zblazneni - tri dny vedro jak v pradelne a tri dny kosa. ani se nedivim tem australanum, ze tolik chlastaji a huleji
Mejte se doma fajn, ja se zase ozvu.
Jo, Walhallo, jestli se sem vydas, urcite se ozvi

Old Post 15-10-2002 v 05:21 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 16

Ahoj, tak se zase po delsi dobe hlasim od klokanu. Muzu vam rict, ze mi pomalu zacina ta nase zemicka chybet, i kdyz na nedostatek hulca si tady teda stezovat nemuzu Seznamila jsem se totiz s jednim manikem, ktery ma k huleni tak kladny vztah, ze jeho 3+1 byt je jedna mistnost pro nej, druha pro kamose a treti pro kyticky. Aspon v tomhle ohledu si pripadam jako doma. Jinak kolotoc skola-prace-spanek-skola me zacina pomalu zmahat, ale aspon si budu vazit toho posledniho volneho mesice a poradne si ho uziju. Mejte se mi tam doma vsici fajn a napiste mi taky neco Packo

Old Post 30-10-2002 v 03:01 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-05-2005 - Jak ste se k huleni vubec dostali??? - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4647300 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív