Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Help- žloutnou mi listy..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
paranpytlak
Nový Člen

Karma uživatele paranpytlak - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 24  

Help- žloutnou mi listy.. Příspěvek č. 1

zdar potrebuju help nejak mi posledni dobou zloutnou listy nevim cim to je dik za odpovedi...

Old Post 14-03-2005 v 13:34 PM
paranpytlak je offline   Profil uživatele paranpytlak   Find more posts by paranpytlak   Foto galerie člena paranpytlak   Click here to Send paranpytlak a Private Message   Add paranpytlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 2

1. Fotky
2. Porádně se rozepiš čim svetlujes / lejes / matlas / etc. etc., takle se ti pardalove akorat tak vysmejou

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-03-2005 v 13:45 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

jestli ti žloutnou listy tak to je nedostatek zinku/manganu...ted nevim...zkus si zkontrolovat ph páč (od 5.5-6.5...pokud to je nepřesný opravte...já si nic nepamatuju) pokud ho máš nižší nepřijímaj kořeny živiny a tím vzníká nedostatek zinku/manganu...čím hnojíš? jo ale žloutnutí listů tím myslím nový listy...prostě takovej ten vršek...když sem měl tenhle problém ostatní byli zelený ale myslím že to může dospět do stádia kdy je celá kytka do žluta...ale to už bych jí nepřál...

Old Post 14-03-2005 v 15:53 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loom365
Stálý Člen

Karma uživatele loom365 - 35% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 4

to paranpytlak - priste vic hledej a mrkni se sem :

http://grower.cz/forum/search.php?s...rder=descending

- IGNORANCE IS BLISS -

- the road of life is rocky and you may stumble too, so while you point your fingers someone else is judging you -

Old Post 14-03-2005 v 18:06 PM
loom365 je offline   Profil uživatele loom365   Find more posts by loom365   Foto galerie člena loom365   Click here to Send loom365 a Private Message   Add loom365 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 5

Nechci zakladat novy thread tak svuj problem popisu tady.
Jedu 1. indoor, bubler, 150W. Rizecky jsou v bubleru tyden, predevcirem dostaly malou davku AH grow a micro. denne pridavam H2O2 1ml na 10l, pH 6, teplota 27. Koreny zatim neprorostly, RW kostky jsou suche. A ted ty kyticky:

kytka c.1: Durga mata- Listy zloutnou od kraju a ty kraje taky usychaj. Spodni listy uz jsou skoro cele zlute a od stredu se u nich vytvareji tmave skvrny,narozdil od hornich se ale krouti nahoru, vrchnim listum zatim jenom zloutnou spicky ale krouti se dolu, nove vyhonky mi prijdou jako malo tmave.

kytkac.2: Orange bud- Listy zkroucene dolu jako u DM ale o neco vic a u vsech listu, spodni listy zlute bez skvrn, vrchni vypadaji dobre co se barvy tyce ale jsou taky zkroucene.

kytkac.3: Durga mata- Byla presazena predevcirem, nezloutne a nekrouti se (jenom ty svilusky co na ni uz byly)

Po 3 dnech hledani na groweru nevim cim to muze byt, draslik a dusik by chybet nemeli kdyz sem trosku hnojil. Dnes budu aplikovat nejaky pripravek z hornbachu proti plisnim, mozna hnijou koreny, no nevim no.

Na zaver bych vas rad poprosil jen o vecne komentare a rady za ktere vam budu velice vdecny, kecy ohledne hledani budu ignorovat, nahledal jsem se az az. Bohuzel nemam fotak, snad si dokazu brzy pujcit

Naposledy upravil Hanyz 17-03-2005 v 08:27 AM

Old Post 16-03-2005 v 21:18 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

Halooo, to se nenajde nikdo kdo by mi pomohl?

Old Post 17-03-2005 v 10:35 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 7

ad swilusky: ty zlikwidujes priprawkem omite
ad diwny listy: esi sou rw kostky suchy tak sou twoje problemy zpusobeny tim riky ti w nich uschnou pac i ony potrebujou wlahu

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 17-03-2005 v 20:43 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 8

Těžko říci, měl jsem podobný problém, který zůstal dosud zahalen..
Ale nepíšeš jak to máš "technicky" vyřešený.. úroveň hladiny, keramzit, vzduch,..
Je možný, že se kořínkům nedostává vláha, klidně keramzit i ponoř, pH dorovnáš

Jinak jsem tady předtím našel thread, kde kluci říkali, že mít žlutý řízky po týdnu nebo tak je fpoho, že adaptace a tak, hlavně vopatrně.. Moje klony v bublu nerostli 3 tejdny

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 18-03-2005 v 02:14 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 9

No takze upresneni, koreny neprorostly zatim do roztoku, ale RW kostkou uz prorostly, proto ji nechavam suchou a proto uz ty rizky nemuzu vytahnout. Hladinu mam 1cm pod kvetinacema,to proto ze kdyz jsem ji mel zaroven se dnem tak jsem RW kostky mel uplne mokre. Vzduchovani mam 5W, to si myslim ze staci.

Old Post 18-03-2005 v 09:40 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 10

tak to hje jasny koreny musy byt ponorena jinak nema kytka zadnou wodu a chcipa rozhodne je lepsi mit mokry rw kostky nez mit chciply kytky w tom se mnou souhlasis ze jo

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 18-03-2005 v 11:26 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doctor Diesel
Nový Člen

Karma uživatele Doctor Diesel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 3 

Nevím proč! Příspěvek č. 11

Mam kyti 14 dní staré, pěstuju na střeše, zalívám každý večer, půda 4:1 substrát na kaktusy/perlit nehnojím! Květináče o průměru 14cm, durban poison od nirvany! Nevím proč ale listy mi žloutnou jako kdyby schnuly! - Jsou celé zelenožluté! Prosím poraďte mi někdo co s tím! (Nikde sem nenašel stejně vypadající problém jak ten můj)!! Dík

Old Post 14-05-2005 v 11:43 AM
Doctor Diesel je offline   Profil uživatele Doctor Diesel   Find more posts by Doctor Diesel   Foto galerie člena Doctor Diesel   Click here to Send Doctor Diesel a Private Message   Add Doctor Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 12

co treba preliti to wypada stejne jak dyby to usychalo no nic dalsiho me nenapadlo no teda este to muzou byt treba chwostoskoci a nebo jiny breberky w hline

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 14-05-2005 v 18:44 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

No, pokud mohu přispět svými skromnými hlínovými zkušenostmi,
tak já zalévám asi tak jednou za 2-3 dny.
Základ je mít proděravělý dno květináče, spodek vysypanej
kamínkama, aby ti ty díry neucpala hlína a zalévat tak,
že proliješ hojně celý květináč tak, aby ti zespoda do misky
těma dírama začala vytékat voda. Pak to necháš a minimálně dva dny nemusíš zalévat, dokud zase ta hlína nebude i na pohled a pohmat (strč prst hlouběji dovnitř, to jistě umíš ) suchá, vůbec nevadí,
když i kytičky budou na pohled mírně (ale fakt jen mírně) unavenější.

Old Post 14-05-2005 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doctor Diesel
Nový Člen

Karma uživatele Doctor Diesel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 14

Chlapi dik! Začal sem to prolívat každý den durch a vypadáto že to pomáhá!--začínají se jakš takš zpamatovávat!!

Old Post 16-05-2005 v 17:38 PM
Doctor Diesel je offline   Profil uživatele Doctor Diesel   Find more posts by Doctor Diesel   Foto galerie člena Doctor Diesel   Click here to Send Doctor Diesel a Private Message   Add Doctor Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2006 - žloutnotí listů - 12 odpovědí
10-09-2004 - Žloutnou mi listy!!! - 3 odpovědí
05-05-2004 - schnou mi listy - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6163220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív