Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2005 od začátku do konce...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 241



s tím Ripenem, bohužel ho neměly...tak jsem koupil ten final solution od AH uvidím...peněz teď moc nemám, takže už nic kupovat nebudu
ale díky moc

...

Old Post 08-09-2005 v 11:28 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 242

to papaja:myslim,že jsi špatně nepořídil,hodně to s kytkou udělá,konečnej výsledek bude sakra znát.....jinak máš to moc hezký ...... Pěstu Zdar a k čertu s čórkerama

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 08-09-2005 v 14:02 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 243

špatné pořízení to určitě nebylo, jako ve spoustě případů je jen víc možností z nichž ani jedna není špatná jen malinko odlišná

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 08-09-2005 v 14:06 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

podpora Příspěvek č. 244


to matrixx, obel: kluci díky za podporu , doufám, že se v pravý čas i osobně setkáme...

díky všem, kdo mají v tomto uspěchaném světu kousek času a přispěli sem svými připomínkami

*les je letos mým druhým domovem

...

Naposledy upravil papaja 08-09-2005 v 22:15 PM

Old Post 08-09-2005 v 22:08 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Obecné kopřivové království Příspěvek č. 245







*letos jsem předpěstoval květiny pro spoustu lidí. Tyto krásky opustili můj byt po osmitýdenním hýčkání veskříni. Květiny byly mohutně podporovány hnojivy od firem Plagron a Bio Bizz. Jednu čtveřici jsem připravil pro růst v kopřivách. Kamarád vyhlídl výborný místečko s dobrou vlhkostí, kde už po řadu let rostou kopřivy. S nimi mám výborné zkušenosti z minulého roku, kdy jsem vypěstoval cca 40 rostlina na dvou polích uprostřed kopřivového pásu u řek. Vyrostly nádherné květiny. Tenkrát jsem to mohutně podporoval přípravky od plagronů. Bohužel 10. září 2004 jsem přišel o jedno pole, kde bylo asi 25 rostlin a cca několik kg potenciálního zeleného tabáku. Míst bylo nejlepší možné pro rostliny, bylo u říčky s výbornou hlínou, slunce celý den.....Přežili i povodeň v červnu, kdy plavaly jak v akvárku pod vodou,...Ošetřoval jsem je phytaminovou sprškou každý týden, vyřazoval samce, vytrhával plísně, a kouličky u hermíků...Jednho dne jsem přišel na pole a nic...Utrženo odvezeno, na zemi ponechána 1 větev z 1 kytky-cca 80 g měsíčních palic, jež pěkně voněly, ale pryskyřice ještě moc ne...
Za měsíc objevili i druhé políčko u říčky a očesaly ho. Bylo tam osm klonů a jedna superkoule cca 1,5m na výšku i šířku. No znamanalo to, že jsem neměl nic...Odkázán na bratry bonsaisty přežil jsem zimu a hurá zase sázet....
Čtveřici jsem předpěstoval pod lampou 70 w cca 7, 8 týdnů, určil pohlaví světelným šokem a šup ven do kopřiv. Byl jsem tam dohromady dvakrát, otrhal kopřivy okolo, omyl sprškou z mořských řas [algamic Bio Bizz], z phytaminu a rybiček [fishmix Bio Bizz] a rychle pryč...Takže dohromady 2 hodiny

Jedna kytička úplně zakrněla, jedna malinko zhermafroditila-pozor nebyl tam samec, což jsem hrubě podcenil. Naštěstí paliček s kouličkama tam moc nebylo. Dneska jsem je otrhal a zítra pudou do smetany.
ještě rychle vyfotit a pryč...
snad dojdou
andílku opatruj mi mou kytičku

fota:
* 1,2... sedmiramenný svícen lehce hermafroditní
* 3,4... dvě odrůdy od mého přítele hastmana sairajta
díky brothers
* 5 ...proti nebi
* 6....fotka z období, kdy se stěhovaly do kopřiv...květen 2005

ke studiu o kopřivách


kopřivový háj Breinwolfa
pan Keř a jeho partyzánské pole

...

Naposledy upravil papaja 09-09-2005 v 00:47 AM

Old Post 08-09-2005 v 22:49 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 246

papajo no mas to nadherny ale proc pisu hele cetl jsem tady ze ten final solution je lepsi nez ten ripen aspon co se tyce pak lahody z koureni jestli jsem to sparve pochopil takripen ma v sobe urcitou davku fosforu a drasliku a tudiz musis pouzit delsi ful tedy ja minim ze jsme perohloupily koupi nebo tvrdim doufam, tak hodne zdaru a k+, mejse
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 08-09-2005 v 22:58 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Obecné růžový panter zasahuje Příspěvek č. 247







dnes jsem jí očistil od plísn
má už cca 2 a půl metru a stěží se fotí její vršek
její paličky se krásně vybarvují...


jen pro ten dnešní květ
stojí za to žít
jen klid svůj mít
víc po ničem netoužit

...

Naposledy upravil papaja 08-09-2005 v 23:15 PM

Old Post 08-09-2005 v 23:06 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 248


to jumpp>uvidím, jak bude reagovat květina na final, podám report
díky za podporu...

...

Old Post 08-09-2005 v 23:11 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

spanish fly Příspěvek č. 249



tato květina neustále kvete už od konce dubna
stále se tvoří nové a nové kvítky - 2 fotka je toho důkaz
roste spolu s růžovým panterem- obě mají společného předka-špaňalského samce, ale jinou mámu....jedna květina má 2 a půl metru, druhá tak 70 cm a jsou úplně jiné...

...

Old Post 08-09-2005 v 23:26 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Obecné květináček Příspěvek č. 250



tato dvojice začíná vypadat velmi nadějně
byla přesazována třikrát a nakonec i podsazena
přežila i útok stonkové plísně a vesele si kvete

...

Old Post 08-09-2005 v 23:29 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Palec nahoru první Příspěvek č. 251





začala nakvítat
dnes je tak 3,4 týdny před koncem

pomož

...

Old Post 08-09-2005 v 23:36 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

druhá Příspěvek č. 252





se s květem trochu opozdila...ale dnes už taky tvoří kuličkoidní tvary

...

Old Post 08-09-2005 v 23:42 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Co Emilka? Příspěvek č. 253

Emilka je moje hermafroditay...je třeba samce a pýlit...
tedy očistil jsem jí jako Felixe od paliček se samčíma kouličkama a bude se vařit

...

Naposledy upravil papaja 06-10-2005 v 00:17 AM

Old Post 09-09-2005 v 00:53 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Emily Příspěvek č. 254





lehce hermafroditní
otrhal jsem paličky se samičími kouličkami
není se čemu divit, nikdo s ní nemohl spát...

...

Naposledy upravil papaja 06-10-2005 v 00:17 AM

Old Post 09-09-2005 v 01:03 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 255

Přeji pěkný večer...

Máš to pěkný mistře Clandestino...řek bych, že je to tady nelíp upgrejdovanej thread s informacema, přímo z místa dění...fakt se o svoje kyti staráš pečlivě a hlavně pravidelně ! Jen bych měl takovej menší dotaz: kolik těch políček vlastně máš? Z tvejch příspěvků mi přijde, že jich je fakt mrtě...

Jinak upřímnou soustrast za egypt x boggle gum...byl to pěknej keříček... A posílám káčko...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-09-2005 v 01:39 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 256


to punker:
minulost mne poučila:
pole s mnoha rostlinama už nepěstuju
celý rok se staráš a přijde půlka září a nemáš nic, kromě vzpomínek a zkušeností
přeji ti či vám , aby ám pole v kopřivách došlo, ale popravdě spíš věřím, že zítra slunce snad vyjde,než že to bude viset ve správné spíži

kolik mám políček?
to se stále mění...


*růžový panter+spanish fly
začátek září 2005 v českém království odvádějí 18-tiletého člověka za to, že vypěstil 70 rostlin...článek Bushky na legalizace.cz

...

Naposledy upravil papaja 02-10-2005 v 17:50 PM

Old Post 10-09-2005 v 11:33 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2005 - Outdoor 2005 by Thcmh - 112 odpovědí
20-02-2006 - Outdoor 2005 by Claune - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6873660 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív