Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » dataily mích né moc povedeních kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

dataily mích né moc povedeních kytek Příspěvek č. 1

Tak zase něco málo z mé sklizně která tentokrát byla žalostná a moc žlutá fotky vypadají docela dobře ale jen proto že jsem žluté listy otrhal tak teady je všech 6 mích žlutásků jinak 400w sodík 5l květináče hlína prlit hnojivo AH

Old Post 17-07-2005 v 20:21 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

tadey jsou 1SAGE
2GWS
3ORANGE BUD
4BALLADONA
5BLACK DOMINA

Old Post 17-07-2005 v 20:24 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 3






tak snad ted

Old Post 18-07-2005 v 10:47 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4





a ještě

Old Post 18-07-2005 v 10:50 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

no detajly už nebudou nafotil jsem to ve velkém rozlišení a nepodařilo se mi to zmenšit a ještě ke všemu když jsem tenhle threand zakládal byl jsem zmaštěnej jako tak je to taková divoké

Old Post 18-07-2005 v 19:10 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 6

Na zmenšení fotek doporučuji Zoner Media Explorer 6. Jinak hezké kytky. Pofoť ty detaili co jsi slíbil

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 18-07-2005 v 19:15 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hmoždíra
Nový Člen

Karma uživatele hmoždíra - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Jsou to náhodou férový paldy, posílám ti káčko

Old Post 18-07-2005 v 20:17 PM
hmoždíra je offline   Profil uživatele hmoždíra   Find more posts by hmoždíra   Foto galerie člena hmoždíra   Click here to Send hmoždíra a Private Message   Add hmoždíra to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hmoždíra! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8

tak někaké ty detajly sice to není nic moc nějak mi to nejde ty makro foto ale alespon něco hm tak nic nejde to jsem pořád to je velké seru na to tak další foto bude už jen sušina (možná)

Naposledy upravil hary 20-07-2005 v 19:08 PM

Old Post 20-07-2005 v 10:58 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 9

11:58 hary usnul nad jointem.... :-)
................................................................................................................................................................................................................................16:33 hary stále spí! :-D .... kua to byl model.... :-D


sorry za oftopic...to pak smáznu :-D

Old Post 20-07-2005 v 15:28 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10



to animal : jo vím vypadá to dobře ale výnos a ty žluté otrhané listy to je to co považuji za nepovedené a doufám že příští sklizen ti ukážu ty povedené mám připravené 4 kytky v bubleru a dvě v hlíně ta hlína je tam proto abych porazil to žloutnutí jinak příště když tedy vyhraji už pojedu zase jen hlínu mám jí prostě rád a ted nějaké foto suchého plus výnos a popis stavu takže první je můj diamant mezi modely SAGE výnos 15g suchého minule když to tolik nežloutlo toho bylo 25g co říci k učinkům dlouho trvající učinek kolem 3až4 hod velice vyrazná chut taková hliněná no težko popisovatelná stav je takoví pohodoví nic uspávacího takže se na tom dá docela fungovat růst je bez problémů ale má pomalí začátek palice jsou husté a tvrdé jak kámen.

Old Post 24-07-2005 v 12:22 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 11



dále je to GWS hodně používaní model mezi pěstiteli takže zbytek ho to popisovat jen můj výnos 13g minule 20g

Old Post 24-07-2005 v 12:26 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12


orange bud to samé hodně známej model výnos 20g

Old Post 24-07-2005 v 12:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13



a poslední je Balladona black domina nebyla moje kámoš si jí odnesl takže nemohu dodat ani foto a ni nic a ted k té balladoně docela euforický stav sice žádné halucinace jak slibují prodejci semen ale možné jsem to jen nevychytal nebo málo zahulil stav trvá tak 2hod jsou to dosti dynamické dvě hodiny pořád máte ruzné stavi bud vám buší srdce nebo je vám kůže malá nebo máte pocit že nic nevážíte no jak říkám je to moc zajímavé hůlčo a výnos 14g

Naposledy upravil hary 24-07-2005 v 15:41 PM

Old Post 24-07-2005 v 12:42 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husband
Nový Člen

Karma uživatele Husband - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 14

Pěkný paldy,jde o to jestli to dokáže i pěkně nahulit.

Old Post 24-07-2005 v 16:21 PM
Husband je offline   Profil uživatele Husband   Find more posts by Husband   Foto galerie člena Husband   Click here to Send Husband a Private Message   Add Husband to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15

ne to nezhuluje to je jen okrasné a technické

Old Post 24-07-2005 v 23:00 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4288790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív