Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ZÁŘIVKA??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Lackyfree Příspěvek č. 33

ahoj, já si myslím, že tvé bádání v oboru zářivek není vůbec zbytečné a rád bych aby si i nadále uveřejňoval své výsledky, samotnýho mě zářivky taky dost zajímají ale jelikož začínám, nemám ještě žádné zkušenosti, jenom trochu teorije co jsem nastudoval zde a na jiných stránkách, praxe zatim žádná

příspěvek LESNÍ VÍLY jsem nepochopil a styl jakým je napsanej odsuzuju, nic osobního ale jinak pěkný žvásty, holka by se měla zamyslet

spíš bych zaměřil svojí snahu v kombinaci obou metod a to zářivky na růst a na květ potom nasadit sodík a ubrat několik trubic zářivek, toto řešení mě zajímá hlavně z důvodů úspory energie a tím i finančních výdajů za šťávu,
jestli by si mi k této variantě mohl něco říct, ať tvůj názor, nebo nějaký, aspoň částečný postup či řešení, byl bych rád, můžeš i mailem oton@email.cz

PS: určitě to nevzdávej, vždycky se najde nějakej rejpal :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-11-2001 v 19:51 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 34

Ahoj......
zatím jsou mé osobní postřehy asi takovéhle:
ze začátku jsem používal kombinaci na jednen set zářivek - 2x cool white a 1x warm white (všechno je třída A), ze začátku na to rostlinky reagovaly skvěle. Pak se však začaly aš příliš hnát za světlem, takže jsem zkoušel kombinaci zcela opačně a to 2x warm a 1 x cool. Růst se zpomalil, jenže to už kytí bylo moc vysoké, navíc když jsem byl na týden pryč, vrostly květiny mezi zářivky a ty jim popálily listy - popálení trvá asi den. Poté jsem přepnul experimentálně na květ, na což kytí reagovalo opětovným růstem (jako po každém přepnutí), což se během 14 dní zastavilo. Napadlo mě zkusit metodu SCROG na kterou však bylo v mém případě pozdě, místo toho mě napadlo použít tenké sklo (to proto aby mi kytí nevrůstalo mezi zářivky, ale místo skla jsem použil plastový obal zářivek (zřejmě slouží k rozptylu), jenže se mi zdá že nemá moc dobrou propustnost světla.
Trochu jsem jsem kytí ohnul a přinutil držet větve pod plastovým krytem - a to proto aby se aktivní světlo dostalo i na nižší větve - funguje to ale SCORG si myslím že je vhodnější - ten si však musím vyzkoušet - taky jsem zkoušel těžítkovou metodu - ta mě však moc v mých podmínkách nepřesvědčila - nechtělo se mi kytí moc zastřihovat - to proto že to zpomaluje růst .
Teď přemýšlím o koupi speciál zářivek na pěstění - FLORA nebo BIOLUX - ten by měl mít lepší svítivost než flora - a porovnat výsledky mezi obyč a speciál......

Pokud se rozhodnete pro přisvěcování k sodíku, myslím že bude nejvhodnější použít cool white - díky modrému spektru..............
pokud budete kupovat trubice, měl by výrobce mít na obalu napsáno, kolik je schopna trubice vyzářit světla v lumenech (buď na obalu nebo na trubici, taky bych kupoval ty, které mají podání barev A) - u 1,2m trubic s příkonem 36w je to asi 2.850l (pokud tomu tak není, bude nejspíš stát trubice za prd) - ty jsou nejběžněji k sehnání, daj se sehnat i lepší avšak zatím jsem na ně nenarazil. Taky jsem někde čet (nevim už kde ale bylo to někde na českém netu) o nějakým inteligentním předřadníku, který má vylepšit účinost zářivek. Navíc jsem taky někde viděl trubice které jsou zase o něco tenčí s vyžší účiností, nevím však jakou mají patici, zda-li jdou normálně vyměnit za stávající a kolik stojí, případně kde se dají sehnat.
Nemam zatím vyzkoušeno kdy zapojit sodík (zatím ho nemám), ale dle mých odhadů by to mohlo být v situaci, když samotné zářivkové světlo již nestačí - dá se to poznat na ruce - příložíte ji k zářivkám a oddalujete ji směrem dolů - sami poznáte že se intenzita snižuje, mělo by to být vidět na kytkách a jejich spodních větvích.
Dost se mi osvědčilo kytky obehnat alobalem (udělal jsem si takové světelné panely - čim víc tím líp)- tak aby unikalo co nejméně světla, řek bych že do určíté míry kompenzujete nedostatečný dosah světla, trochu vám k tomu pomůže i ten báječný rozptyl světla jež zářivky mají.................

Pro: OTON - dík za podporu!
Další příště - mějte se fajn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 13-11-2001 v 23:20 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

:-) Příspěvek č. 35

taky dík za info, jo ještě dotaz, nakupoval jsem zářivky osram a nikde sem ale nenašel jestli je to třída A nebo něco jinýho, a to jsem je podrobně zkoumal jak trubice tak kartonovej futrál, no nic dnes zapojim skříň a uvidim jak to půjde, semínka už jsou naklíčená, tak že to rozjedu

zatim čus Ota

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 14-11-2001 v 11:45 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 36

ahoj je to taková tabulka, kde je šipkou označeno patříčné písmeno......................................................

Old Post 14-11-2001 v 17:10 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 37

pár vhodných odkazů o třídách označení tepelné chromatyčnosti a světle celkově od MR. KONART:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=827

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1731

Old Post 14-11-2001 v 17:16 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Hydroponie to laky Příspěvek č. 38

... Mily Laky, velice mne zarmoutila Tva odpoved... je bohuzel videt, ze jsi nekriticky kriticky k nazorum, ktere se zarivkami ne-chteji mit nic spolecneho... taq proste nejaka holka, kterou nezajima chromaticnost barev atd. projevila svuj nazor. Zkusila zarovky, nesedli ji, libuje si v sodiku, protoze sklizen, o kterou tady jde, je daleko lepsi... no a co??? Ovsem, ja si stojim za tim, co jsem napsala a budu se drzet svych sodikovek a trubicek b. 33 pro moje detatka, u me by instalace zarivek nemela moc smysl, takze si z tvejch clanku moc nevezmu. Zajima mne, co je pro moje kvetinky dulezity, ale dopravam jim tu nejlepsi moznou peci, a zarivky pouzivam na sviceni v komore, ale chci abys vedel, ze tve snazeni NEODSUZUJI!!! Chapu vetsinu nazoru, chapu i to, ze se chces dobrat nejakeho zaveru, a je mi potesenim, ze mas tolik casu se teto cinnosti venovat. Lovu clanku zdar a pevny nervy !!!!! :O)) papa bl.

Blackberry

Old Post 14-11-2001 v 20:46 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 39

TO BLACKBERY: jaksi jsi si nevšimla že jsi ve foru které se věnuje výhradně zářivkám nebo popř. zářivka vs. sodík.
Já jsem se jen snažil upozornit na určité nevýhody sodíkových výbojek(to jsem si dal). Netvrdil jsem však že zářivky jsou lepší nežli sodík. To opravdu asi nejsou, ale mají výhody, které se mohou pěstitelům hodit a pokud se mé doměnky potvrdí, lze dle mého názoru do určité míry spojit výhody obou výše jmenovaných světelných zdrojů a dosáhnout lepší urody s menšímy energetickými nároky. Jak se mi však zdá, tak jdu po nevyšlapné cestě, takže bude ještě dost slušnou dobu trvat než se dopídím plně funkčního systému. Nedělám si iluze...................
Jaksi mě však uchází smysl tvé kritiky. Měly by jsme se věnovat spíše faktům (o ty jde nejvíc), nežli kritice které je zde až přespříliš.............. krom toho si myslím že jsi nenapsala nic nového jen opakuješ to co už někdo napsal....................... ale ber to sportovně (viď buřte).

Old Post 14-11-2001 v 21:11 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Nápad aha Příspěvek č. 40

Ja jsem sportovec, kamo ... reaguji na clanky ve foru zarovka vs sodik, tudiz sdeluji svuj nazor, nekritizuji, mam pouze vyhrady na zaklade vl. zkusenosti. Nechci ani nikoho odrazovat, aby se venoval tomuto tematu, mozna, ze jsem kriticka... Zeptam se te: o kolik procent bude zhruba vyssi konecna sklizen pokud pouzijes k sodiku jako alternativni svitidlo zarivku-y, a kolik?
jo a kde jsi vzal ten burta???

Blackberry

Old Post 14-11-2001 v 21:41 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

pryč s kritikou! Příspěvek č. 41

prič s kritikou, pište jen konstruktivní nápady a fakta co se týkaj zářivek či kombinace sodík + zářivka, jinak se k ničemu rozumnému a kloudnému nedoberem, začínám dnes se zářivkami, postupně chci přidávat, a na květ kombinaci se sodíkem, poznatky uveřejním, jestli seženu foťák, přidám i dokumentaci

for Lackyfree : cestička nevyšlapaná a svízelná, nechci se opakovat, ale máš mou podporu!, od kaď seš? (nechtěl by sis někdy se mnou zahulit? :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-11-2001 v 10:49 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Lackyfree, dotaz Příspěvek č. 42

ahoj, měl bych jasnej dotaz, abych nemusel zdlouhavě hledat, myslím, že jsi o tom něco psal, a že už máš zkušenost

dal sem vyklíčený semena do skříně, zatím na ně svítím, dvěmi zářivkami a to: OSRAM L18W/72, BIOLUX a OSRAM L18W/77 FLUORA, chci ješte aspoň jednu přidat, potom čim větší budou kytky ještě něco přidat a na květ sodík, jak už sem psal před tim

potřeboval bych radu, jaký druh zářivek přidat k těm dvoum co tam mám, jde mi "hlavně!!!" o to aby kytky nehnaly do vejšky ale hodně se větvily, chystám se pěstovat metodou SCROG, tak že mám přidat COOL WHITE nebo WARM WHITE????, jde o druh spektra či se mejlim???
předem dík za radu, ptám se abych kytky zbytečně nezkurvil

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-11-2001 v 21:49 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 43

ahoj OTON.:
takže rád si s někým zahulím, zvlášt s někým kdo je z grooweru (bylo by to poprvé), jsem ze severu Čech.... teď sice není moc času ale nějak to vyřešíme. Lepší by to bylo až mi vyroste Mazárek, jenže to bude asi až tak za 3 měsíce. Když tak mi pošli PM a dohodnem se........
K tvému dotazu - myslím že dle mých zkušeností bych tam dal WARM WHITE, a pak by se uvidělo. Warm ti je vejš nevyžene. Jinak bych tě upozornil na takovou maličkost - používáš kratší zářivky tj. 18w, u kterých je o něco menší poměr lumen/wat.... zase jsou ale o něco lépe skladnější a lechčí. Řek bych že jsou i vhodnější na doplnění sodíkem - vzhledem k jejich délce a nároky na prostor. Ty moje jsou 36w a 1,2m dlouhé - což asi budu řešit dvěmy sodíky, mám pocit že sodík nedokáže pokrýt celo délku zářivek. Navíc mě napadla menší vychytávka na stínítko pomocí alobalu, takže až to vyzkouším tak se o tom rozepíšu - mělo by to více světlo nasměrovat.
měj se a hodně zdaru.....

Old Post 16-11-2001 v 11:12 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralik
Nový Člen

Karma uživatele kralik - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Nápad Co sem sehnal v makru (Svitivost zarivek podle vyrobce) Příspěvek č. 44

Nedavno jsem byl v makru a kopil jsem zarivky 1500 mm dlouhe Osram white cool a warm coll. Obe 58 w.

Prekvapilo me :

1) Svitivost (obe jsou tridy b) white cool ma napsano 4200 lm a warm cool 5600 lm. To docela ujde ne ?

2) Cena samostatnych trubic white 40 a warm 80 bez DPH

Lidicky ja fakt nefim :-)

Old Post 18-11-2001 v 17:13 PM
kralik je offline   Profil uživatele kralik   Find more posts by kralik   Foto galerie člena kralik   Click here to Send kralik a Private Message   Add kralik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kralik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

pohoda :-) Příspěvek č. 45

for Lackyfree: zdarec, předem díka za rady, nemám zas tak velkou skříň tak že jsou pro mě vyhovující právě 18W kratší zářivky, (ty větší bych tam těžko dával) a jak jsi řekl, vhodné na doplnění sodíkem, až budou kytičky větší, dodám sodík
to zahulení bych podnik, ale asi to bude složitější :-) protože já jsem pro změnu z Jižních čech :-))

for kralik: zdar člověče, zářivky co jsi koupil jsou asi pěkný palby ale asi máš skříň jak hovado, já bych je do svý nenarval, pouze na stojáka a vzhledem k tomu, že chci pěstovat systémem SCROG je to pro mě nevyhovující, když tak napiš jak ti to snima půjde

mějte se pánové a budu čekat na nové příspěvky

PS: až dokončím moji první/druhou sklizeň, chtěl bych sepsat něco jako návod jak pěstovat levně a produktivně zpočátku pod zářivkami a později (květ) na sodíku, myslim že by se to pár lidem hodilo...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-11-2001 v 08:26 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

zdar zdar Příspěvek č. 46

pro: králík
ty 150 (cm) jsou fakt dobrý (hlavně poměrem lumen/wat), ale ty rozměry. Taky mě zajímá jak to vyřešíš s tou velikostí. Já po dlouhém hledání našel optimal skříň dlouhou 1,5m, avšak se mi tam nevejde vetší sodík - takže mě čeká další přestavba.

Včéra jsem přidal malý sodík - TESLA 70W a přehodil zářivky z warm na cool. Později vyměním za 110w a ještě později přidám další 110w - možná přidám další set zářivek. Vše plánuji přestěhovat zase zpět do kumbálu, kvůli lepšímu přístupu ke kytí.
Pokud mohu srovnávat sodík a zářivky tak můj subjektivní názor je že zářivky se opravdu hodí na kombinaci se sodíkem a to hlavně spektrem..... když je vypnu světlo je až moc žluté - zářivky do určité míry vyrovnávyjí méně vhodné spektru sodíku a sodík vše zase dohání svým dosem aktivního světla. Později napíšu estli se udála nějaká změna v růstu rostlin (rychlost - kvalita). Teď je moc brzo.......

mějte se.... čau

Old Post 19-11-2001 v 17:17 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

oby = shit Příspěvek č. 47

tak sem šel schánět dvě zářivky WARM a v OBY měli všechny možný a nebo jen COOL tak že sem pěkně nasranej a zejtra musim vyrazit jinam

je to nějaký nedostatkový zboží či co??? nebo na to jen v oby serou? co myslíte

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-11-2001 v 18:17 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralik
Nový Člen

Karma uživatele kralik - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Nápad Velikost skrine pro 150 cm zarivky Příspěvek č. 48

Zdravim
Mam uz postavenou konstrukci o velikosti 170x50x180 cm. Vsechny zarivky bych chtel povesit na strop boxu s kterym by se dalo posunovat, tim bych menil aktualni velikost skrine uvidim jak to pujde s izolavanim. Celkem bych tam narval 4 zakladni zarivky 2xcool do prostredka (protoze jsem nekde cetl ze kytky jdou za modrym svetlem ) 2x na kraj. Potom bych pridal jeste jednu nebo dve na bok se spektrem ktery bude potreba podle toho co kytky budou potrebovat. Po prepnuti na kveteni urcite poridim nejakej sodik.

Budu dale informovat
Kr@lik

Lidicky ja fakt nefim :-)

Old Post 19-11-2001 v 20:39 PM
kralik je offline   Profil uživatele kralik   Find more posts by kralik   Foto galerie člena kralik   Click here to Send kralik a Private Message   Add kralik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kralik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2011 - Zálivka - 4 odpovědí
25-01-2010 - ZÁŘivky - 14 odpovědí
11-04-2004 - Zářivka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8302030 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív