Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » neviete nahodou,čo mi je???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 33

Hehe už vidim jak tě fackuje 1 minutu....to už se přestává smát....2 minuty .... "schyýza"....... 5 minut...... průser.... death.....

Old Post 17-02-2006 v 16:59 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 34

K tomu teda mám co říct mám z toho dobrej zážitek.
Moje asi 4 hulení,, ale předtim to bylo jen 2 - 3 prdíky... a normál....

Ale jednou jse se 2 špekama začli hrát plicovou(co nejdýl to udržet v plicích).. Tak začnem hrát a drží se.... ostatní dva byly bohužel v poghodě, oni kouřej a tak nějak máj už víc plíce, tak to ustávali... vydech jsem snad jako poslední a tak nějak v pořádku, ale byl jsem trochu v prdeli, cejtil jsem že to neni moc OK. Tak jsme skončili, šli jsme ze schodů a najednou pískot v uších zatemnívání se před očima, a pomalu jsem ztratil rovnováhu...

SPad jsem na zem(měl jsem bágl na zádech tak spíš polosed nechyt jsem to hlavou, tak vteřinu vypnuto, no pak mě kamarádi zhulený posadili a dali trochu do kupy.....

Mám to teda chápat že se mi na chvíli odkrvil mozek tak že nefungoval?? nebo tak???

Jo, mám nízkej tlak...

Old Post 17-02-2006 v 17:06 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Estelle
Nový Člen

Karma uživatele Estelle - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 35

njn nizkej tlak je previt taky sem uz sebou parkrat sekla. Ale dat si pred hulenim panaka, to uz radsi nezkousim

Den začíná, když si zahulím..... Myslím, že můj den začíná dřív než za 24 hodin

Old Post 05-03-2006 v 20:23 PM
Estelle je offline   Profil uživatele Estelle   Find more posts by Estelle   Foto galerie člena Estelle   Click here to Send Estelle a Private Message   Add Estelle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 36

„Holotropné“ znamená v preklade „smerujúce k celistvosti“

preco si najskor neoveris to co kdesi napises?mal proste uplne normalnu hypoxiu



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 10-06-2006 v 15:32 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 37

Tak ty holotropy, s těma mám vlastní zkušenost z "mládí". Byl jsem na dovolené v Chorvatsku,to jsem ještě nehulil, taky mi bylo asi 13. A dělaly jsme tam holotropy, pár dřepů , nadechnout se, a stoupnout si ke zdi, a nekdo vám začne tlačit na hruď. Vidím to jak dneska, tlačil mi na hruď, řikám si to nic nedělá, a v okamžiku když sem chtěl vydechnout, tak to na mě přišlo, barevno před očima, jako kdyby se mi něco zdálo, a pak jsem cejtil jen facky, a pak sem se probral, a bylo to jako po 8mi hodinovém spánku. Ale už by jsem do toho asi znova nešel!
Radši to nikdo nezkoušejte, hlavně ne slabší povahy.
Čus.

Old Post 11-06-2006 v 10:47 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Zewl
bud se musis pred hulenim vozrat nebo hodne nachlastat caje nebo nejak jinak zvysit tlak protoze ganja snizuje tlak..


To mi nedošlo, to je vlastně fakt. A já nikdy nechápal jak je možný, že se dá přehulenost rozkalit. A přitom jsem to všechno věděl. Jen si to dát dohromady.

citace:
Původní příspěvek od RastaManiac

Káva před Jointem?
Já nevím,ale četl jsem že cannabisový rauš přerušíte silnou kávou.Tak proto když jsem zhulený si nedávam kávu.

Četl jsem to v knize o konopí a bylo tam napsané že hašový nebo jinačí cannabisový rauš přerušíme silnou kávou.

Co je na tom pravdy ?

Řekl bych, že něco na tom bude. Ale určitě po kafi nevystřízlivíš na 100%. Spíše přestaneš bejt tak línej a začneš zase trochu fungovat. Ale zmaštenej si furt. Tak to alespoň probíhá u mě. Díky kafču nežiju pod mostem jako apatickej bezdomovec.

Naposledy upravil kafevar 28-06-2006 v 14:05 PM

Old Post 28-06-2006 v 14:00 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 39

No,panove,pokusim se nebejt sprostej,ale jste slusna banda idiotu.Radit takovy picoviny..
Jednou jsem si tohle zazil na benzince..vychazim zkourenej s kamosem z benzinky,najednou tma a lezim.za par vterin jsem se zvedl a odjeli jsme.zahral jsem to do autu.
Pak jsem mel smolika,ze podruhy se mi to stalo na schodech,ze kterejch sem si to dal pozadu dolu.vysledek:4 dny na aru,na hlave jizva,otok mozku.Od ty doby me vysetrujou a zjistujou,cim to je.
Nedavno na vode,vesele si blinkam do keri pac mi nejak nesedla moje bila vdova a jejich hnusny pivo,a najednou se zvedam,koukam na dva znamy a dva absolutne neznamy xichty u naseho stolu,premejslim,kde jsem se vzal na technofestivalu (u stanku hralo nejaky techno) a kdo jsem.Ty kamosi,co tam sedeli se mnou mi pak rekli,ze nikdy nevideli nikoho tak resetovanyho.prej bylo strasne moc videt,ze nemam ani nejmensi tuseni kdo,kde nebo proc jsem.a meli celkem pravdu.po chvili samozrejme navrat k normalu,sranda a kaleni az do rana.

Pointa:nema to s tlakem nic spolecnyho.
Vysvetleni:po ty druhy prihode,kdy jsem priznal doktorum,ze jsem hulil,me zacali pravidelne vysetrovat na EEG,EKG,CT a vubec kompletni vysetreni krve a mozku.Taky kvuli tomu otresu.
Jsem zdravej jak ripa,driv jsem hraval vrcholove basket.
Pani doktorka mi oznamila,ze to co se mi stalo (vedi jen o ty jedny prihode) by v podstate epileptickej zachvat.ACKOLIV nejsem epileptik,coz je na EEG velice signifikantni,je udajne mozny,ze pri zkourenosti se vam snizi ten prah,pri jehoz prekroceni dostanete epileptickej zachvat.
Doporuceni:Jestli se vam tohle stalo,nebo nedejboze stava casteji,informujte o tom za A doktorku a za B pratele,se kteryma nejcastejs palite.ono,kdyz nebudete mit takovou smulu a neomdlite na schodech,tak je trapny,kdyz se za 20 vterin proberete a nad vama jsou k smrti vystraseny kamaradi,volajici na pomoc zachranku,lidi nahodne prochazejici kolem a tak.Mi pratele uz vedi,ze me maji jen pohlidat,abych se nejak neprastil nebo neco....pac u vsech trech pripadu jsem si dal mosnu do repy (o zem,o schod,o lavicku) ....a pockat,az se proberu.A pak mi to moc nepripominat

kazdopadne to vazne neni zas az takova prdel,jak se muze ostatnim na prvni pohled zdat a vysetreni EEG by urcite nebylo od veci.
nechci strasit,jen si myslim,ze pri prosazovani legalizace by se nehodil nejakej typek,co se takhle treba neprobudi a tak....

btw.neni to zadnej holotrop,je to RESTART!)

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 28-08-2006 v 16:47 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 40

hehe flash jak rit mne sa to stalo 2xza sebov bol som mimo asi 5s a snivalosa mi ze som vo vesmire a potom som sa zobudil v nemocnici a az po takych 5s som zistil ze som vlastne na kopci vsetci na mna cucali ako na mrtveho to sa proste obcas stane hlavne ak hulis nejaky shit(ak ta nahodou napadlo tlacit to do hlavy tak je to urcite preto)

Old Post 29-08-2006 v 11:12 AM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 41

Oomega:mne sa zase zda ze idiot si ty,ked hulis na epilepsiu.a s tlakom to ma vela spolocneho,ked mas nizky tlak,tak sa ti do mozgu nedostava dostatok krvi(kysliku)a telo sa snazi dosiahnut najvyhodnejsiu polohu tym,ze ta odpoji a ty padnes.je to ako ked rano vstanes prudko z postele.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 29-08-2006 v 13:54 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukokuko
Stálý Člen

Karma uživatele fukokuko - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 42

mne sa tiez uz par krat stalo ze som odpadol z toho aky som bol zhuleny a odvtedy ked idem s kamaradma hulit tak si nekedy zoberem zo sebou par cukrikov a ked sa citim na odpadnutie tak si ho dam a samozrejme ze to zmierny stav skurenosti ale pomaha to

Old Post 25-02-2007 v 13:41 PM
fukokuko je offline   Profil uživatele fukokuko   Find more posts by fukokuko   Foto galerie člena fukokuko   Click here to Send fukokuko a Private Message   Add fukokuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 43

Zdravim... Dneska se mi stalo neco podobnyho... vcera sem kalil a dal si speqa... luxusni modylek... no a dneska sem byl u zubarky, mela mi vytrhnout nakej korinek co mi tam prej zbyl jeste z mlecnych zubu... no a dala mi injekci, aby to tolik nebolelo... pak sem sel do cekarny.. a asi po minute se mi zacala hrozne motat hlava, a bylo mi na zvraceni... sem pak lezel asi pul hodiny na zemi, lili do me caje a kafe,aby to bylo lepsi... prej to bylo kvuli nizkymu tlaku.... takze kdyz pudete nekdo k zubari, tak pokud mate nizkej tlak, tak pred tim nehulte!!! fakt nic prijemnyho...

ten nizkej tlak je pekne spatnej... sme meli s kamosem jednou vodnici a docela sme si dost davali... meli sme ale jenom nakej tabacek... a protoze sme nekuraci, tak po chvili se mi zacala hrozne motat hlava, tak sem lezel na posteli a vodevrel vokno, aby mi sel kyslik do hlavy......

Old Post 28-02-2007 v 13:15 PM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Topsecretwoman
Nový Člen

Karma uživatele Topsecretwoman - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 44

Noo, mne sa tiez podobna vec stala.Bola som u kamosa, najprv sme vypili flasu borovicky a potom sme dali 2 jointov aaa potom mi doslo zle, isla som sa vyvetrat na balkon, tam ma kleplo, odpadla som, nevnimala som nic....noo a ked som sa s pomocou kamarata prebrala po nejakej dobe spät do realu, stravila som dost vela casu na zachode.Hmm, to bol moj prvyyy flash!

Old Post 02-03-2007 v 18:11 PM
Topsecretwoman je offline   Profil uživatele Topsecretwoman   Find more posts by Topsecretwoman   Foto galerie člena Topsecretwoman   Click here to Send Topsecretwoman a Private Message   Add Topsecretwoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 45

Topsecretwoman: flash? .. pleteš si hrušky s jabkama....

Old Post 02-03-2007 v 22:01 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od nojono
Topsecretwoman: flash? .. pleteš si hrušky s jabkama....


z toho si nic nerob,to tu dnes pouzivaju skoro vsetci teen v uplne inom vyzname ako to ma



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 06-03-2007 v 22:20 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 47

panove my u nas tomu rikame holotrop,komat atd..vzniká to tak ze jde málo kyslíku do mozku(kdyz treba tlacite sluka)a najednou si stoupnete a pak uz se jen probouzíte a jakokdybyste se znovu zrodily ze?

Muj prvni(opravdový) holotrop byl(a to se divím) azž nedávno.. to že se mi zamotala hlava zabrnělo tělo se mi stava docela často a nic si z toho nedělám myslím si že je to(z části) BIO zátěží a na vaší náladě a stavu.no zacalo to tak ze sme jeden den vecer brutalne hulily speky a pak faje Hollands hope-dale(HH)no zustalo mi neco ve faji,tak jsem se druhej den rano probudil.
udelal jsem svoji hygienu atd.. sprchu a za 3 hodky od doby co jsem se vzbudil sem si dal z toho zbytku v te fajfce toho sluka.
Ten sluk byl samotnej jakoze uz zbytkovej(tak pul sluka)tak rikam jdu to vyfouknout ven z balkona!
a jak jsem šel tak jsem došel k balkonu,vyfoukl jsem a pak už si jen pamatuju bratra jaxe mi smál_______no cele to probihalo asi tak ze jak se mi zatmělo před očima když sem vyfoukl tak jsem spadl na kvítka u okna a vodu která zvlhčovala vzduch(která byla v takovym hrnci na topení-a v ní byl rozdrolenej solnej kamen!)no tak to jsem vypil v tom komatu a pak si pamatuju jenom jak jsem plaval mezi kaktusama a kvitkama.NO PROSTĚ MEGA...pište sem prosim sve holotropy myslim ze bysme mohli zalozit soutez o nejunikatnejsi holotropmozna bych to vyhrál
EDIT:dik za zaporky Kcko newim od koho ale to je jedno jestli to tu uz bylo tak sry..vymazu

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Naposledy upravil Kolom&n 13-03-2007 v 21:40 PM

Old Post 07-03-2007 v 21:08 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 48

CAESAR : Podle mně zase holotrop nemá nic společnýho s tim co se tady všem děje. Abys "chytnul holotropa", tak musíš rychle dejchat a překysličit si mozek. To je opak omdlení kvůli nízkýmu tlaku.

Old Post 08-03-2007 v 12:38 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7935870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív