Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » plz help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lazaruslong
Nový Člen

Karma uživatele lazaruslong - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Dotaz plz help Příspěvek č. 1






jako prohledal jsem cely groower a nasel jsem mrte odkazu na nemoci a skudce,ale stejne se musim zeptat.mam 250w sodik.teplota 26-8 celsia.svitim 18/6. zloutnou mi konce listu.na vsech kytkach.uatim je nechavam zakorenit,za par dni pujdou do kyblu s hlinou.muzete mi prosim poradit podle fotek co s myma holkama je?dik moc.
PS: a nepotrebuju odkazy na nejake thready.ja chci vase nazory.dik

Old Post 14-02-2005 v 20:28 PM
lazaruslong je offline   Profil uživatele lazaruslong   Find more posts by lazaruslong   Foto galerie člena lazaruslong   Click here to Send lazaruslong a Private Message   Add lazaruslong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazaruslong
Nový Člen

Karma uživatele lazaruslong - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2

ja si prave nemyslim ze je to prelite.zalivam to jednou za dva dny.to je rozumne,ne?snazim se udrzovat pudu vlhkou,nijak to neutapim.ale dik za radu.a hnojit jsem jeste nezacal.myslim ze by to kvetinky v tak mladem veku jeste nezvladly.

Old Post 14-02-2005 v 21:47 PM
lazaruslong je offline   Profil uživatele lazaruslong   Find more posts by lazaruslong   Foto galerie člena lazaruslong   Click here to Send lazaruslong a Private Message   Add lazaruslong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 3

esi este zakorenujou tak je to uplne normalni kytky potrebujou na tworbu korenu energii a tu si berou z listu a proto listecky usichaji ale je to tu wsechno napsany

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 15-02-2005 v 06:37 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

jasně to je tady na groweru pořád stejné když chce někdo poradit tak si musí pomoc sám jakmile se vyskytne problém na listech diagnoza zní pořád stejně bud přelité a nebo přehnojené a tak mně baví ten odkaz na toho imaginárního lečitela (když máš problém z horní částí kytky klikni sem) to je uplně nehorší rada jakou ti někdo může dát já mám s listy problémy snad pořád vždy jsem byl rád když mi někdo poradil ale ted už vím že co se tíče listů o radu už nežádám protože to bylo vždy u malích kytiček a to je jak s malím dítětem to taky brečí a nevíte co mu je tak je uplně nejednoduší mu udělat co největší pohodlí a to platí i u kytek když jedeš hlínu a je takoví problém proste jí vyměnit koupit kvalitní drahou co nejvíce perlitu zalívat jedno za dva dny dále snížit ostrost světla postříkat proti plísni a škůdcům (zejména proti sviluškám) dále vlhkost je důležítá ja malou kytku přkrývám rozříznutou pedlahví barevně tonovanou ona právě sníží tu ostrost světla a co je asi nejvíce důležité NEHNOJIT prvních 14dnů vůbec neříkám že když se tohle dodrží je po problémech ale je to asi nejlepší prevence a když i v tomhle případe se objěví nějaky problém na listech věčinou se stím kytka vypořáda do 14 dnů sama HOWG

Naposledy upravil hary 15-02-2005 v 07:54 AM

Old Post 15-02-2005 v 07:43 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazaruslong
Nový Člen

Karma uživatele lazaruslong - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

to hary: dik moc.konecne odpoved, ktera dava smysl.to s tema petkama zkusim.moc dekuju za pomoc.

Old Post 15-02-2005 v 09:55 AM
lazaruslong je offline   Profil uživatele lazaruslong   Find more posts by lazaruslong   Foto galerie člena lazaruslong   Click here to Send lazaruslong a Private Message   Add lazaruslong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Serano
Stálý Člen

Karma uživatele Serano - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

To hary: to bolo pekne a konecne nieco dokonale mudre

Old Post 15-02-2005 v 15:25 PM
Serano je offline   Profil uživatele Serano   Find more posts by Serano   Foto galerie člena Serano   Click here to Send Serano a Private Message   Add Serano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 7

jo, pekny to bylo, ale to je prave grower, ne??? Kdyz neco poterbujes, tak hledas, nebo by tady neusely ty thready vubec bejt, ne?????? kazdej by se jenom zeptal a odpoved by mu prisla sama az pod nos.
Doufam, ze se na me ted nesesype milion prudy, jenom sem to proste nepochopil!! Snad kdyz neco potrebuju, pouziju hledani, a kdyz to tam je, tak si to prectu, a kdyz ne nebo si nevim rady tak pak tepr se zeptam!!!!!!
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 15-02-2005 v 17:48 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazaruslong
Nový Člen

Karma uživatele lazaruslong - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 8

to janxu. ja jsem hledal,to se neboj.jen proste nikdy nenajdes fotku se stejnym problemem jako maji tvoje kyticky.tak jsem se zeptal.myslim si,ze prave to se ZEPTAT je vyborne.hledat muzes vzdycky,ale nazor fruheho na tvuj specificky problem je prece jenom prinosnejsi.

Old Post 15-02-2005 v 19:07 PM
lazaruslong je offline   Profil uživatele lazaruslong   Find more posts by lazaruslong   Foto galerie člena lazaruslong   Click here to Send lazaruslong a Private Message   Add lazaruslong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

for janaxu: to máš pravdu že se má hledat a někdy se to vyplatí ne ale co se tíče takového problému co tu řeším tak schválně použi hledání co se tíče skvrn na listech a problémů s listy jen já jich tu mám několik a sám uvidíš že z 80 % jsou odpovědi přelité přehnojené a já mohu říc že v mém případě nešlo ani o jedno jo ty časy kdy tyhle věci řešily lidi jako bohouR atd jsou pryč né že bych chtěl tímto říc že tu nejsou zdatný nástupci ale ještě to není ono co se tíče takovích problémů

Old Post 15-02-2005 v 19:09 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 10

to s tím blednutím listů většinou dělá to že jak si kytka dělá kořeny tak bere živiny listům. Ale to je normoš mně to dělá stále. Ale jestli ti to po 2-3 tejdnech nezezelená tak pak je to problém

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 17-02-2005 v 20:05 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 11

2Mr.Manson:přečti si příspěvěk Vlčka nechci prudit
PEACE

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 17-02-2005 v 20:44 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - PLS help my GB - 4 odpovědí
10-08-2006 - Help! - 7 odpovědí
26-01-2006 - help - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0303550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív