Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » SMRAD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Palec dolů Příspěvek č. 1

Rozjíždím pěstírnu chtel bych ji mít ve sklepě mám zděný sklep takze by nebyl problem. Sklep ma 3 m2 což je tak akorat. vsechno mam vychytany jen jeden problem.
Ve sklepě není okno tudíž mám problém s větráním a kamarádi mě strašili s tím že pokud si vyvedu odsavání teplého vzduchu dveřmi (to by pro mě nebyl problém už i vím jak na to) tak bude smrdět celej barák to by byl celkem problém...

Prosím poradte ohledně toho smradu zda je to pravda popřípadě napište kde vidíte vy problém..

Old Post 09-09-2001 v 12:15 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmOc
Nový Člen

Karma uživatele AmOc - 42% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 2

Čau dlabi
jediný co ti můžu poradit je že si opatříš uhlíkový filtr neni to zrovna levná záležitost a vsadíšho do ventilační trubky co odvádí teplo ten filtr nasebe váže všechny aromatycké latky a seženeš ho co jsem alespon já viděl v growshopu v green home. čus

Old Post 09-09-2001 v 14:12 PM
AmOc je offline   Profil uživatele AmOc   Find more posts by AmOc   Foto galerie člena AmOc   Click here to Send AmOc a Private Message   Add AmOc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné filtr Příspěvek č. 3

ten pachovej pohlcovac maj v tom growshopu - Growman plains v Praze, ale cena je myslim kolem 4000,- a to neni zrovna malo


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 09-09-2001 v 14:28 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdiver
Nový Člen

Karma uživatele xdiver - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 22 

Filtr Příspěvek č. 4

Cus zkus http://www.hydroponieplus.cz ..........stojí tam 1800 i zdépéháčkem tak hodně štěstí. jo a jeste najdi si na netu odkaz Filtry a uvidíš mužeš to skusit i z filtrem do Karosy (autobus) stojí to hovínko pár korun. Tak cus

[Edited by xdiver on 09-09-2001 at 08:55 PM]

Old Post 09-09-2001 v 19:27 PM
xdiver je offline   Profil uživatele xdiver   Find more posts by xdiver   Foto galerie člena xdiver   Click here to Send xdiver a Private Message   Add xdiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 5

Jo diky ale to je vsechno trochu z ruky potrebaoval bych nejaké adresy grow shopu v brně jestli nekdo znate brno napiste ja se tam ted stehuju tak proto nová pjestirna

LEGALIZE IT!!

Old Post 15-09-2001 v 13:03 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec nahoru Poslou ti to postou Příspěvek č. 6

zkus ten server http://www.hydroponieplus.cz Poslou ti to potom postou.

At ti to pekne vykvete

Old Post 15-09-2001 v 13:13 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 7

Ja Vim ja hydropiniplus znam. Ale maji shitovy Rockwoll a buh vi jak je to s jejich filtrem ale asi mi nic jineho nezbyde prece jenom bych chte vadet adresu nejakeho Brnenskeho Growshopu skousel jsem hledat a nasel jsem jeden jetli jich nekdo znate vic pak mi prosim napiste adresu skocim se tam potom kouknout..

Jinak diky za rady

LEGALIZE IT!!

Old Post 15-09-2001 v 19:09 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 8

YAMABIS s.r.o.
Slovákova 10, Brno
Tel.: 05 / 41 24 06 88

Otevírací doba:
Po - pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

http://www.greenjustice.cz

Jinak jsou growshopy tady:
http://grower.cz/forum/showthre...d=9386#post9386

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 17-09-2001 v 09:12 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Serpent
Nový Člen

Karma uživatele Serpent - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Když už jsme u toho: Příspěvek č. 9

Koukal jsem se po příspěvkách a viděl jsem že se dá použít i aktivní uhlí - co to je a kde se to dá sehnat ??? Coooooooože ???? Poraďte ;-) please :)

Feelings hate me.

Old Post 28-09-2001 v 03:47 AM
Serpent je offline   Profil uživatele Serpent   Find more posts by Serpent   Foto galerie člena Serpent   Click here to Send Serpent a Private Message   Add Serpent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

aktivni uhli Příspěvek č. 10

Akt. uhli je napln uhlikovych filtru,muzes ho koupit samostatne a filtr si udelat sam doma. Na hydroponii stoji to uhli asi 300 a je ho fakt hafo.

Old Post 29-09-2001 v 09:55 AM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

Serpent pouzivej VYHLEDAVAC... Pokud to jeste neumis tak se koukni sem.. kde je o nakupovani aktivniho uhli vice..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=977

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 29-09-2001 v 18:04 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Dotaz ad smrad Příspěvek č. 12

Popište prosím, jak máte utěsněnou skříň, pokud ji provozujete doma, na koleji atd., prostě všude kde se normálně bydlí. Umístil jsem na výstup skříně provizorní filtr, takže jsem odér na odtahu poměrně omezil. Smrad se však šíří dál. Začal jsem skříň očuchávat a zjistil jsem, že mi to uniká kolem dveří. Máte nějaký tipy jak skříň dobře utěsnit? Napadá mě těsnění do oken a dveří (lepicí gumová páska). Díky.

Ještě si vzpomínám, že za komoušů bylo možný koupit pohlcovač pachů do lednice (asi Sorbex), nevíte jestli se to dá někde ještě sehnat? Díky za všechny nápady.

Mohl jsem se do internetu podívat dřív nž jsem to sem napsal - takže sorbex se ještě vyrábí a prodává např.: http://www.gorenje.cz/price/price5.htm#filtr , http://www.quartis.cz/cz/popis/sorbex.htm , nebo tip na výstupní filtry http://www.agida.cz/filtry.html , http://www.agida.cz/aktivsorb.html

[Edited by livo on 30-10-2001 at 08:39 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 30-10-2001 v 07:23 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 13

2 livo: skrin mam delanou z drevotrisky laminovane - utesneni je provedeno samolepici polyetylenovou paskou 3x8 mm: vypada jako molitan, ale NENI to molitan - komory jsou uzavrene, coz zarucuje neprodysnost. Mne ovsem zajimalo utesneni quli uniku svetla, neb musim obsah skrine schovavat [nejen] pred detmi a svitici skrin by je jiste zaujala . Vysledek je vyborny - neunika svetlo ani puch. Je vsak pravda, ze ve skrinich udrzuji staly podtlak - pomoci vetraku na WC na polovicnich otackach (hluk) odcerpavam neustale ze skrini vzduch pres celkem dost metru tlusteho elektrikarskeho husiho krku - cenova vyhoda proti Al trubkam, z jejichz ceny bych se osypal . Pri zvyseni teploty ve skrinich si mohou samy prepnout WC vetrak na plny vykon a odsavani zintenzivnit. Ve skrinich jsou rovnez tlacne vetraky, ktere perou vzduch do tychz husich krku. Koukni se po sklepe, jestli nemas pobliz nejaky nepouzivany komin - to by bylo sqele reseni, diky tahu komina, do nehoz nacpes teply vzduch, bys prisel k odsavacimu vykonu zadara...

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 30-10-2001 v 09:10 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička to viridis Příspěvek č. 14

Díky za tip, ale já bydlim v paneláku a do hlavního odtahu ve stoupačkách to mám taky daleko (2 zdi). Zkusím použít tu pásku jak píšeš a absorbéry pachu.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 30-10-2001 v 09:55 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

digestoř Příspěvek č. 15

Co když v 1. patře starýho komančovskýho paneláku zavedu odvětrávání husím krkem do digestoře? Bude to cejtit v bytech nad náma? Když někdo smaží řízky a připálí je tak to taky lidi nad nim necejtí....Co myslíte?

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 02-02-2002 v 20:19 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ofucker
Stálý Člen

Karma uživatele Ofucker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Nápad Příspěvek č. 16

A co takhle použít uhlíkovej filtr do auta, myslím že když nebude na BMV tak nebude drahej?

Old Post 08-02-2002 v 12:24 PM
Ofucker je offline   Profil uživatele Ofucker   Find more posts by Ofucker   Foto galerie člena Ofucker   Click here to Send Ofucker a Private Message   Add Ofucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2010 - prosim radu... - 2 odpovědí
25-03-2010 - Rada - 1 odpovědí
23-09-2008 - Rady - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4496350 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív