Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » SMRAD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ins
Stálý Člen

Karma uživatele ins - 84% PěstitelskáKarma uživatele ins - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 47 

FILTR Příspěvek č. 17

Zdarek,
Jestli Ti jde o to usetrit tak mas jeste jednu moznost jak to odfiltrovat. Vezmes nuzky a potaji utnes matce,segre,kamosce kus silonek...zacni ale proboha odspoda at to nema dve diry,ze jo. Mno s touhle koristi zabehni do zverimexu nebo kdovikam a tam max. za 80,- nakup ten nejlepsi kockolit co maj...vzhledem k pohlcovani smradu. Mam doma kocku,clovece a ver mi ,ze skank a mozna ani skunk nesmrdej o moc hur. To je ale odjinud. Ted uz urcite tusis...narves ten kockolit do ty fusekle ,ha nejak to naaranzujes pred vystupni vetrak. Kdyz to budes menit tak jednou tydne tak Te to vyjde levnejs nez nejaka kocka a taky nez treba hydroponieplus.
Cus kutilus ins

ins

Old Post 08-02-2002 v 14:17 PM
ins je offline   Profil uživatele ins   Find more posts by ins   Foto galerie člena ins   Click here to Send ins a Private Message   Add ins to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

kockolit Příspěvek č. 18

Ahoj Ins hele doufám, že ten kockolit neni přetloukání smradu smradem. Název zní opravdu děsivě Máš to odzkoušeno nebo je to teorie? Amík

Old Post 21-02-2002 v 07:26 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Pohodička Příspěvek č. 19

2 amik
Kočkolit je sice bez zapachu (nebo jen s velmi velmi jemným aroma, ale neidentifikovatelnym -že ti to nic nepřipomíná, je to přírodní) ale: je to fakt težký, potřebuje to bytelně připevnit pokut toho tam chceš mít tak ten pytel (tj.5 kg) a jak píše výše, mění to prý týdně a to bys u toho uhlí nemusel, a zadruhý, co je možná závažněší je velikost těch zrníček, potřebuješ dost velkej tah vetraku, aby ti to velkej protor prohnalo efektivně, protože jsou dost nadusaný. Není nad uhlí, normální komínovou trubku (jako má babička na kamnech:-) a tak cca 40-50cm protor v ní na to uhlí a pahoda, good luck

Def

Old Post 21-02-2002 v 08:16 AM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

uhli Příspěvek č. 20

Jasně já proti uhlí nic nemám. Včera jsem měl debatu s kámošem co dělá VŠCHT a tak trochu jsem na něm vyzvídal co a jak (Sportovní fandové prominou, že to bylo v průběhu našeho zápasu).
Řešil jsem jak zajistit aby jsem mohl mít filtr ve svislé poloze. Mimochodem jako dobrou variantu bych viděl mít odvětrávací otvor v horní stěně skříně, přikrytej sítkou na které by bylo nasypáno aktivní uhlí. To já bohužel mít nemůžu, proto se ptám má někdo po domácku udělán filtr?? Určitě jo, tak prosím o pomoc. Amík

P.S. Prý se dá místo aktivního uhlí použít i nadrcené živočišné uhlí

Old Post 21-02-2002 v 08:28 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Obecné Příspěvek č. 21

2 amík

Jak udělat filtr, máš to v mí odpovědi na posedních dvou řádcích, trubku (mám průměr 12cm), kterou utěsníš, víš jak sou takový pletiva v maskách aut, takový hustý, ale stejně je to očko tak 0,5x0,5cm, tim vytvoříš v trubce prostor tak (jak potřebuješ, já mám asi 35cm dlouhej) abys mohl vsipat uhlí a utěsníš zase tou mřížkou, mám jan malou skřín s 2x 70w (naši na to nesměj přijít) z klasickýho peřináku a pod ní mám takovejhle vejfuk, na ní mám akvárko, takže nikomu není divný, že mi to bzučí (hydro) a jedu stejně jako Carlos tu 70W (válcovou mříž), no a vhánim tam vzduch normálním větráčkem (titanem) z kompu, PC (jede 24/0) mám hned vedle, takže napájení mám v poho a malinkej termostat mi řídím teplotu uvnitř (zapojenej na napájení titána), přechody trubky na trubku atd.., s tim už si budeš muset poradit sám, doufam že to neni moc chaotický, at' žije kutil tim ahoj

[Edited by def on 21-02-2002 at 10:05 AM]

Def

Old Post 21-02-2002 v 09:03 AM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 22

Kurva Defe to je hustej systém skovanej pod rybkama. A tím je dána i funjčnost tvýho filtru...Hustý K+

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-02-2002 v 21:31 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Nápad 2 Def Příspěvek č. 23

Sakra chlape, dobra prace to zni hezky... Co takhle naky fota?
K+.
T.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 22-02-2002 v 12:10 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Pohodička Příspěvek č. 24

to all: abyste se nemýlili, to akvarium je tam jen z maskovacích důvodů - kvůli řvoucímu vzduchovadlu na bublery (samozřejmě napájí i akvárium), jinak by bylo divným že v pokoji něco jen-tak vrčí. Jinak ten výfuk (filtr) je pod peřinákem(ten má nožičky, takže je asi 20cm nad zemí), celý to je překrytý ubrusem, takže nic nevypadá tak jak nemá (naši by se kvůli tomu po....), fotky zatim nemám jak sejmout a dostat do binární soustavy, ale už se na tom pracuje!

Old Post 27-02-2002 v 13:39 PM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Dotaz Příspěvek č. 25

Mám několik dotazů??

1) Filt před větrák nebo za větrák? (nenašel jsem to tu)

2) Zkoušel někdo hnát vzduch přes nějaký roztok? Trochu by to asi bublalo ale možná by to bylo nejlevnější.???

Old Post 26-03-2002 v 11:26 AM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 26

2 abra007xas: hnát vzduch přes nějaký roztok dobrej napad, ale ty objemy vzduchu jsou obrovske, musela by to byt veleobri nadrz, aby se to efektivne probublalo a nevycmrndalo roztok ven. Jako roztok by asi stacila voda, mozna okorenena nejakym oderem.
Ale inspiroval jsi - ono by to slo prohanet nejakym kyblem, ve kterym by se cerpadelkem delal destik - neco jako aeroponie(diky veeno). Zvysila by se tim kontaktni plocha obou medii, takze by to melo nejakou ucinnost a nadoba by nemusela byt az zase tak velka..... ? Zkusi to nekdo ? (Ja ted nemam na cem )

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 26-03-2002 v 13:34 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

V jednoduchosti je krása!!! Příspěvek č. 27

Mno, 1) vetrák je předřazen filtru (pokud bys filtr neměl moc dobře utěsněnej a neměl předřazen, táhlo by to do filtru venkovní vzduch- to jest k nepotřebě)

2) Jako nápad je to hezký a opravdu pokud byste měli kompresor s dobrym průtokem vzduchu dalo by se to hnát skrze vzduchovací kameny, což udělá spoustu bublinek= obrovská plocha, to samý hnát to přes oblázky o velikosti nehtu u malíčku, ale nej. problém je dostat ten vzduch pod hladinu, větráky growery normálně používané mají vysoký průtok, ale malý tah, kterej nenacpe tan vzduch ani 10cm pod hladinu.
Vězte že se s granulema typu uhlí i lépe pracuje a pokud se koukáte na cenu, pak vězte, že naplnit malej filtr je levnější, než pořizovat turbínovej větrák a hnát to pres fitrovací roztok. Papa


Ps: Zkusim něco jednoduchýho vymyslet a hodim to někam do galerky.... samo že napíšu kam

Def

Old Post 26-03-2002 v 13:48 PM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 28

OK diky k 1)

Ted teď ta moje myšlenka roztoku? Možná by stačilo hnád vzduch přes vlhkou tkaninu. Znám velice savé oranzové rouna, který se prodávaj v obchodech. Dokáží vázat 3x více vody než ostatní materiály. Takže bych ustřihl kus tohodle, přeložil na dvakrát a přes to bych nechal foukat větrák ze skříně. možná bych spodní kraj zafixoval a nechal sát roztok z nějaké mini nádržky. Aby to prostě nevyschlo. Pravidelně dolévat to samo. Ale ted aby to nebylo ve vodě? Chtělo by to nějaký smrad pohlcující roztok. No asi na tom začnu pracovat je to zatim jen náčrt v mé zhulené hlavě. :-))

Ale jinak jak jsem psal hnát to přes nádržku. Podle mě by stačil kanystr tak na 10l a do pohody. No nevim je to jen teorie. chtělo by to rozpracovat

Old Post 27-03-2002 v 18:27 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 29

S tim hadrem je to už lepší, navlahčenej hard nějakym hajzlem, kterej bere zápach- pokud vymyslíš nějakej pochystátor, tak se ozvi, já jedu uhlí- neteče, nemusíš doplnovat (mám to už půl roku a furt ok)- tzn. i nízká cena, 250,- za kg v tom předraženym growshopu v Bořivojově a to bys to určitě sehnal i levnějc, a dobře se stim pracuje. Ale jinak hodně štěstí...

Def

Old Post 29-03-2002 v 10:29 AM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 30

Neni to uplne k tematu, ale k tem shopum. Rozhodne Vam vrele doporucuji (zadna reklama-pouze cerstve zkusenosti) Hydroponii plus - uz jen kvuli tomu uhlikovymu filtru za 1900,- oproti 4000,- v Greenhome - s tema moc dobrou zkusenost nemam. A k tomu drahymu rockwoolu - co takhle vyrobce -fa Bomat, Novy Bydzov - jestli nekdo chcete kontakt, napiste, u sebe ho nemam. Jeste k te hydroponii-plus - domluva je s nimi (resp. s nim) dokonala - poradi, vysvetli ...

Ganjik

Old Post 29-03-2002 v 10:52 AM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Dotaz panel story Příspěvek č. 31

ok, teĎ jsem se přestěhoval do garsonky s výbornym kumbálem - bohužel neodvětratelnym, rozhodli jsme se to tahnout do takový tý digestořový trubky ve stoupačkách - a teĎ dotaz: když to potahnu do tý trubky, bude to cítit i v jinejch bytech který maj stejnej vodtah? mělo by to bejt vodsávání smradu z kuchyně a tak, takže by to bejt cítit nemělo? nebo je uhlí stejně podmínkou? kdo ví?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-10-2002 v 11:25 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 32

co vy na to lidičky jednoduché a levné řešení http://2324.elektrocoleti.cz/cistic...ada688+dp36146/

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 07-02-2008 v 17:29 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2010 - prosim radu... - 2 odpovědí
25-03-2010 - Rada - 1 odpovědí
23-09-2008 - Rady - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5313750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív