Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Teplo-pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Dotaz Teplo-pomoc Příspěvek č. 1

Před nedávnem jsem se ptal jak vyřešit problém s teplem ve skříni, kdy mi teploty sahaly až k 48 stupňům (250W). Kolektivně mě byl doporučen odtah od lampy a sklo pod výbojku, což jsem udělal. Při zkušebním provozu super! Teplota se držela okolo 29-30, tak jsem nechal lampu svítit přes noc na rostlinky cca 2-3 cm. Přišel jsem ráno, sklo bylo prasklý, květináče plný skla a teplota 48. Tak už fakt nevím. Ještě mě napadlo, že bych tam dal varný sklo jak bývá u trouby, ale nevím kde sehnat a asi bude pěkně mastný. Pokud bude mít někdo nějakou radu, budu vělmi vděčen. Už mi z neúspěchů dochází trpělivost.

Old Post 14-04-2004 v 09:02 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2

Jasně, že mám ventilátor. Mám EURO2 150m3/h (již jsem slyšel kritiku), ale s tím sklem pod výbojkou to fungovalo suprově (29-30st.) Koupil sem si Al rouru k digestořím, připojil k větráku a dal mezi stínítko a sklo. Vše fungovalo. Avšak ráno sem došel a sklo bylo prasklý, spíš vysypaný do kytek a z toho důvodu se teplota nesnesitelně zvýšila. Sklo jsem koupil ve sklenářství standartní tabulové. Akorát mě napadlo jestli bych ho neměl dat níž?

Old Post 14-04-2004 v 10:01 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

x-man: anebo si pořid Cooltube a máš po starostech

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 14-04-2004 v 10:03 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

Ja mám taky 250W sodík a mám podobnej problém to vedro je fakt moc když tam nejni pořádnej větrák nevíte kde sehnat nějakej větrák na odtah od tej lampy podle faqu bych potřeboval cca110 m3/h a jen tak mimochodom tim m3/h je metr krychlový za hodinu? Když sem klukům ve škole řek že potřebuju air flow 100 metrů krychlovejch za hodinu tak se rozchechtaly že to je blbost. Jo a eště neco geco kde bych sehnal takovejhle větrák mímo growshop to je toy drahý

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 14-04-2004 v 10:04 AM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 5

KB: no, větráky se dají sehnat v každé vzduchotechnice, anebo si je můžeš nechat poslat přes web, ale jednodušší bude zkusit tady použít hledání, protože tohle už se tady určitě několikrát řešilo.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 14-04-2004 v 10:11 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Ja jsem koupil EURO 2 v Hornbachu asi za 420Kc, meli jeste EURO 3, ale to bylo o trochu vic hlucnejsi, tak sem si říkla, že by stačilo těch 150m3/h (metrů krychlových za hodinu).
Sklo bych musel dat přes celou skříň. Mám 1x0,8x0,55 m (v x š x h), měl sem ninimálně těch 3 mm. na to stínítko to nepůjde. Fakt nevím. A co hlavně s těma kytkama? Dám je za vokno a budou mít za tejden 20 cm.

Old Post 14-04-2004 v 10:41 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 7

OK oiro to jistí

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 14-04-2004 v 10:46 AM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 8

Jo a mám si koupit takový ty bílý roury k čemu sou dobrý kde je sehnat?

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 15-04-2004 v 06:06 AM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 9

Hmm tak to si můžu vyšéfit eště ty bílý když mám 250W jen nechápu jak to ten odtah může zlepšit potřeboval bych nějakou inspiraci kde je nějakej thread s fotkama pěstíren?

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 15-04-2004 v 07:15 AM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

Tak už sem to vyřešil. Na vaše rady jsem posunul sklo o 4cm níž a koupil 6mm sklo a super. Už zase svítím. Rouru mám hlíníkovou a koupil jsem ji v potřebách pro digestoře. Je toho 3 m za 180Kč, dá se dobře tvarovat, případně přozpůsobit otvoru zmáčknutím, nebo tvarováním - lepší než plastová.

Old Post 15-04-2004 v 11:05 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kecniw
Nový Člen

Karma uživatele Kecniw - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 11

Add . sklo : sklo který nepraskne teplotou se da urcite sehnat.Stoji 2 a pul tyčky velikost newim přesně(určitě 60x40) ale je to na krbovou vložku ale myslim že na dve krásná stínítka by to vyšlo.Tlusty je tak 5 mm a teploty vydrží dost určitě nad 200 stupňů (no prostě je to na krb).Jenže už newim jestli nema neaky filtry.- no mě prasklo ale to byl kaminek zevnitř při velkém tahu krbu =( tagže vlastně sklo mam =) Newite jestli by se dalo použít? (material newim co je zač ale zistim).Je to krb Steko.

Old Post 17-04-2004 v 22:39 PM
Kecniw je offline   Profil uživatele Kecniw   Find more posts by Kecniw   Foto galerie člena Kecniw   Click here to Send Kecniw a Private Message   Add Kecniw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kecniw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 12

obycajne sklo by som nedoporucoval, mne puklo a to som ho mal 4cm od vybojky. Jednoznacne som za odtah tepleho vzduch od tienidla cez potrubie s Al co dosta na www.hydroponieplus.cz. Mas tam aj uvedene ceny. Vyvod by som kompenzoval s nejakym tichym ventilatorom.

Old Post 18-04-2004 v 10:45 AM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 13


To Realist jasne chci videt tvoji skrin.
Jinak mám ten samej problém mám 250W a 150m3/h vetrák a teplota byla taky asi 50 stupnu kdyz sem tam dal este otvor na nasavani tak teplota klesla o 10 ale furt je to moc a nechápu to přikládám schéma skríne

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 22-04-2004 v 07:31 AM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 14

Ty voe....50 stupnu????

Cim tenci sklo, tim lepsi, protoze sklo ma blbou tepelnou vodivost, takze pak dochazi k tomu, ze jedna spodni plocha je studenejsi nez horni a pak to praska.

Jeste lepsi nez klasicky sklo, je spesl tepluvzdorne sklo. Nejen kvuli tepelne vodivosti, ale i lip propousti svetlo (pozor!!! nemyslim ty zakaleny sklicka do krbu a tak!!!). Presne nevim, jak se to jmenuje ale jde o pomer kremiku a ostatnich prisad. Ty skla sou totiz dost drahy.

Nu......hodne zdaru. Zoid.

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Naposledy upravil Zoidberg Dr. 15-06-2004 v 10:16 AM

Old Post 22-04-2004 v 08:23 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karël Bezbarel
Stálý Člen

Karma uživatele Karël Bezbarel - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 15

Hmm já tam sklo nemám treba to bude tim jenze co sem tu hledal tak ten vetrak by to mel zvládnout i beze skla

ZEJTRA SKLIZIM!!!

Old Post 22-04-2004 v 08:31 AM
Karël Bezbarel je offline   Profil uživatele Karël Bezbarel   Find more posts by Karël Bezbarel   Foto galerie člena Karël Bezbarel   Click here to Send Karël Bezbarel a Private Message   Add Karël Bezbarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 16

tak tak teply vzduch hore a Co2 dolu. Zakony fyziky

Old Post 22-04-2004 v 12:23 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2011 - Prosím pomoc - 3 odpovědí
28-02-2009 - pomoc - 5 odpovědí
03-04-2008 - Pomoc - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0732450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív