Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co je to za nemoc???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marty
Nový Člen

Karma uživatele marty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 17

mam to same,ale v hydru.
takze mi ty hadatka moc nesedej....
za porazeni bych byl vdecnej.
skudcum zmar,zmar ZMAR.

Old Post 01-02-2005 v 22:42 PM
marty je offline   Profil uživatele marty   Find more posts by marty   Foto galerie člena marty   Click here to Send marty a Private Message   Add marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

jak se ty hadatka jmenujou presne?

Old Post 02-02-2005 v 07:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
merlin
Nový Člen

Karma uživatele merlin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 19

s hydrem nemam zkušenosti, takže nevim..snad někdo jinej:-))

celkem pěkně to je shrnutý na Grower.cz » Fórum » Pokročilé techniky a problémy » Háďátka příspěvek high flyera..

na stránkách biocont labs je vedou jako smutnice..(a prodávaj parazitický hlístice Steinernema feltiae, který ničej jejich larvy..)-je to skoro uplně dole v sekci skleníky, na "objednacim lístku" sou v tabulce parazitické hlístice-Steimernema– proti larvám smutnic

jinak v učebnici biologie sem našel jenom háďátko řepné (heterodera schachtii)- parazituje v kořenovym systému řepy..

tak zdárek

Old Post 07-02-2005 v 19:36 PM
merlin je offline   Profil uživatele merlin   Find more posts by merlin   Foto galerie člena merlin   Click here to Send merlin a Private Message   Add merlin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 20

2 xerthon: tak me napada cyklujes to cerpadlo kery ti tam prohani ten roztok esi ne tak sou twoje problemy prawdepodobne zpusobeny uhniwanim korenu

Old Post 07-02-2005 v 20:28 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 21

Mám stejenj problém ale trochu se liším.... Nejdřív my červená stonek odspodu až nahorů. Poté spodní listy silně zežloutnou a odpadnou a maj červenj řapík a trochu i žilky. A na některejch listech mám hnědý skvrny který se zvětšujou až nakonec odpadne celej list....

Jo a občas mi tam prolítne taková malá molice ale nezdaj se bít nějak nebezpečný... snad

MR. Manson

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 18-03-2005 v 10:40 AM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Holup
Nový Člen

Karma uživatele Holup - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 22

Mě se děje něco podobného nevím čím to je?

Holup

Old Post 27-02-2011 v 13:39 PM
Holup je offline   Profil uživatele Holup   Find more posts by Holup   Foto galerie člena Holup   Click here to Send Holup a Private Message   Add Holup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solic
Nový Člen

Karma uživatele solic - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 23

mam ten samy problem jako je na 1. fotce(akorat list neni zkrouceny).
- vylucuji spaleni od svetla nebot mam kytky co jsou svetlu bliz a nemaji to
- nedostatek hnojiva to asi taky nebude protoze pravidelne hnojim
- asi to bude plisen, kdyz nemam ventilaci
- mozna potom jeste prehnojeni ale to mi kamarad rikal ze vypada jinak

Old Post 07-03-2011 v 10:37 AM
solic je offline   Profil uživatele solic   Find more posts by solic   Foto galerie člena solic   Click here to Send solic a Private Message   Add solic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 24

měříš Ph? A pěstovat bez ventilace neni dobrej nápad..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 09-03-2011 v 23:34 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 25

Měl jsem tento problém v hlíně. Stalo se mi to jednou kdy jsem přelil zálivkou s hnojivem a navíc špatným pH.. tím pádem jsem měl i po vyschnutí přesolenou hlínu a tutíž po dolití správného pH i přehnojeno. Proplach čistou vodou s upraveným pH jsem nedělal. Počkal jsem až to dopapaj a byla to chyba. Listy vypadaly přesně takto. Co po nich vyrostlo nové bylo OK. A jelikož jsem opravdu dlouho po přelití čekal na proschnutí substrátu tak by to mohli být i uhnilé kořeny jak říká Vlček

Spekuloval jsem i nad nedostatkem vzduchu, ale to si u svého sklepního growu ještě ověřím.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 10-03-2011 v 09:39 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 26

Málo hnojivo,hnojit každou zálivku.

Old Post 10-03-2011 v 09:41 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-09-2004 - Co je to za nemoc? - 6 odpovědí
16-12-2003 - POMOC co je to za parazita??? - 6 odpovědí
17-04-2001 - odruda...co je to zac??? - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6309060 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív