Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Co mi udělají policajti, když mě chytnou zhuleného???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Obecné Co mi udělají policajti, když mě chytnou zhuleného??? Příspěvek č. 1

Zdar lidi.
Pořád řeším problém, s kterým mi nikdo neumí pomoct a každý tvrdí něco jiného - co mi udělají policajti, když poznají, že sem zhulený, ale nic u sebe nemám a nic jsem neprovedl?????

Old Post 21-12-2004 v 18:58 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1.ondras
Stálý Člen

Karma uživatele 1.ondras - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2

Nechápu proč to řešíš????
Tak to poznaj a co????
Z čeho máš strach????

Old Post 22-12-2004 v 17:26 PM
1.ondras je offline   Profil uživatele 1.ondras   Find more posts by 1.ondras   Foto galerie člena 1.ondras   Click here to Send 1.ondras a Private Message   Add 1.ondras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj dury
Stálý Člen

Karma uživatele dj dury - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

presne tak zbytecne neplasit...

OSTRAVA JEDE...

Old Post 22-12-2004 v 18:36 PM
dj dury je offline   Profil uživatele dj dury   Find more posts by dj dury   Foto galerie člena dj dury   Click here to Send dj dury a Private Message   Add dj dury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schumi
Nový Člen

Karma uživatele schumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 13 

Obecné Příspěvek č. 4

Poky melo by to být v klidu, pokud se neprokecnes. Stejne to na tobe neni moc poznat. Pisu to zhuleny, tak se nediv jak co pisu

Old Post 22-12-2004 v 20:19 PM
schumi je offline   Profil uživatele schumi   Find more posts by schumi   Foto galerie člena schumi   Click here to Send schumi a Private Message   Add schumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

policajti tě třeba pozdraví, ale nic jinýho. Zhulenost ti prokázat nemůžou a na testy tě taky tahat nemůžou - pokud nemají nějakej pádnej důvod

Old Post 23-12-2004 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 6

Dík za uklidnění......

Old Post 23-12-2004 v 18:10 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

V stredu, posledný deň v škole, som mal riadny stres vo vlaku. Keďže posledný deň školy, tak to bolo potrebné oslaviť No ale tak si pekne cestujem vo vlaku, a zrazu vidim že cez vagón prechádza policia. Čo mi veľmi nevadilo, fízlov mám na svojej hadici. Ale dosť som sa zľakol ich kolegu ktorého som vo vlaku ešte nikdy nevidel- policajný pes. Ja úplne biely od strachu, policajti prechádzajú okolo mňa aj zo psom, a ten jebnutý pes zastaví pri mne a začne vštko skúmať. ja som bol v úpných sračkách od strachu. Našťastie sa fízli ponáhlali a psa začali ťahať aby išiel preč. Postupne si začínam uvedomovať, že stačilo málo a mohol som mať riadne poyebane vianoce.mier.

Old Post 25-12-2004 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

2pacTHC: jo, na slovesnku to máte fakticky tvrdý - u nás sice občas vidim benga na nádraží, ale aby tam tahali psíky, na to jich maj málo. A na osobní prohlídku nemaj právo

Old Post 25-12-2004 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 9

to 2pacTHC, nemusis mit strach, tidle psi nejsou vycviceni na hledani drog. Znamej je cajt a rikal za je nasazujou jen dyz vedej, pac ten cokl nevydrzi cmuchat dlouho, prej ho to strasne vsiluje. BTW todle se mi uz taky stalo, pica pes si jeste stekl a cajt ho zjebal jak svini a ve me by se vtu chvilu krve nedorezal. Cuzz

Old Post 26-12-2004 v 13:37 PM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 10

testy 200 na mariuanau,500 na pervitin atd,800 na heroin a crack a tak dalej...približne ceny kamoš chodi na testy tak viem...

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 29-12-2004 v 10:11 AM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 11

2 avron : a gde se to da splasit??? dik

Old Post 29-12-2004 v 11:55 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

dub-t: cože? crack uvolňuje cannabidoly jako tráva? aby je uvolňoval, tak by je musel obsahovat, takže crack obsahuje stejné látky jako konopí? to mi přijde jako pěkná blbost. prosímtě odkud to máš?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 07-01-2005 v 07:38 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 13

nedavno zastavili kamose nekde na Vysehrade s tim ze je to bezna silnicni kontrola, normalne mu dali fouknout a zjistili ze je zhulenej. vim ze dokud neni krevni rozbor tak to neni verohodne ale ...
raci jim dal 500 a jell.. zajimalo by me zda si takoveto veci ukladaji do databaze??? takovyhle zaznam bych ani moc mit nemusel....

foosball

Old Post 07-01-2005 v 08:10 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od maslox
nedavno zastavili kamose nekde na Vysehrade s tim ze je to bezna silnicni kontrola, normalne mu dali fouknout a zjistili ze je zhulenej. vim ze dokud neni krevni rozbor tak to neni verohodne ale ...
raci jim dal 500 a jell.. zajimalo by me zda si takoveto veci ukladaji do databaze??? takovyhle zaznam bych ani moc mit nemusel....


to sa mi zda byt blbost, nedavno som cital ze v Australii budu mat do pol roka(alebo tak nejak) policjti pristroj, ktory by dokazal urcit, ci dotycna osoba za volantom pozila niaku z najcastejsie pouzivanych drog.nezda sa mi ze by sme na slovensku a v cechach mali uz pristroj, ktory este nemaju v australii. bolo to myslim v Zemi na markize ale nie som isty.

inak ked si uz zhuleny tak ti moze dat tak maximalne po papuli s pelendrekom (vacsinou ked sa ta nieco pytaju a robis si z nich prdel, ako jeden moj kamos). samozrejme ani na to nema pravo.

Old Post 07-01-2005 v 17:12 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 15

2pildo fakt je to pravda, sice nevim jak to merili ale na to se ho dneska zeptam a dam vedet...

foosball

Old Post 07-01-2005 v 19:39 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 16

mozno to na nom videli. alebo ze by som videl daku reprizu a bola to starsia relacia?

Old Post 08-01-2005 v 15:25 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2007 - out - co mi muzou policajti. kdyz mne chytnou u policka? - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3455210 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív