Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vodnice dýmky fajfky shotovačky a jiné hulící potřeby
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 113


moje...


cosa nostra

Old Post 19-05-2006 v 11:40 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

bublave bongo Příspěvek č. 114







takze tuto pomocku..alebo prislusenstvo..no jednoducho bublave bongo som tu ete nevidel..tak to sem pripajam..

iba doplnim, ze som ho robil s kamosom...ta sklenena banka je kryt na taku dekoracnu lampu...zo spodu je silikonom prilepeny ten makky zavaraninovy dekel..hore tesni guma navrtana pre rurocky...a kotol je kluc c. 6 z gola sady... a tete obycajna gumova hadicka svetlost cca 7mm...no a naustok..to je umelinka z konca snurok..napr na mikinach take byva..tot vse..

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 30-05-2006 v 15:08 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

moja brblacka Příspěvek č. 115




vyrobil som ju s kamosom... sklo je taky skleneny kryt na dekoracnu lampu...spodok je zasilikonovany makky delkel na zavaraninove pohare...vrsok je gumeny stupel s vyvrtanymi dierkami na rurocky..a hadicka ..svetlost cca. 7mm..no a naustok je taka umelinka co byva na snurkach bundy alebo mikiny..

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 30-05-2006 v 15:49 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

vodnice + bong Příspěvek č. 116




Tak ja sem taky prihodim me dechove nastroje

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 01-06-2006 v 19:43 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 117


Tady je mo je aktualizovana vybavicka

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 08-08-2006 v 13:55 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118







moje hulící potřeby

foto č.1
kouzelná krabička plná překvapení


foto č.2
skleněnej bong

foto č.3
druhej skleněnej bong

foto č.4
čilam od indiána - je modulární

foto č.5
modulární fajka z čilamu od indiána

foto č.6
špička na blunt z čilamu od indiána

Old Post 01-09-2006 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xan.
Stálý Člen

Karma uživatele Xan. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 119










1) sklo
2) sklo
3)papirky s filtrama
4)papirky s filtrama
5)krabicka
6)krabicka
7)bong
8)bong
9)vsechno

Jak vypadá vaše pracovna? kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili? Vaše plocha
Peace & Flowers

|----------------------| ,,
| THC TRUCK | '|""";.||.___.
|_..._...______==== _|__|..., ] |
"(@ )'(@ )""""*|(@ )(@ )*****(@)

Old Post 01-09-2006 v 12:16 PM
Xan. je offline   Profil uživatele Xan.   Find more posts by Xan.   Foto galerie člena Xan.   Click here to Send Xan. a Private Message   Add Xan. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 120



bez te se mehnu

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 04-09-2006 v 15:31 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Pohodička Rozbito Příspěvek č. 121







Tak tady je moje hulna..


EDIT:
Spadla mi z okna, když jsem z ní vylíval vodu!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Naposledy upravil Protest 10-11-2006 v 08:51 AM

Old Post 12-09-2006 v 16:08 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122




Tak jsem si vcera trochu hral a a pozohejbal jsem z lab. skla jakousi faju, zatim jsem to testoval jen na tabaku ale prohoriva pekne... rovnomerne...

Old Post 13-09-2006 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 123


Fsera sem si koupil todlencto.

Old Post 13-09-2006 v 12:25 PM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 124



ještě jednou moje milovaná,ale terazky krásně vyfocená...


cosa nostra

Old Post 13-09-2006 v 14:09 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 125



Tohle jsou moje dýmky co jsem vyrobil letos v létě.. keramika je výbornej materiál... k tomu šlahounu se ještě chystám časem vyřezat nějakej dřevěnej náústek...

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 20-09-2006 v 10:00 AM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 126









tak sa konecne aj ja mozem pochvalit... predtym som mal inu faju no stratil som ju a o pol roka som z nej nasiel len kotol...tak som fical s tym...
..a po dlhom case mam konecne tuto fajecku..hned som si ju zamiloval......a vraj ku mne pasuje..

Old Post 22-09-2006 v 17:41 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127


sem dostal k narozkám...obyč zadaxa proč nee
samozřejmě vyfoceno s členem rodiny, s kterym hulim nejradši

Old Post 23-09-2006 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 128


Tohle je svatecni dymka a sklenenka na lampy - zcela vyjimecne je cista. Casem pripojim dalsi.

Old Post 01-10-2006 v 16:48 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6160700 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív