Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vodnice dýmky fajfky shotovačky a jiné hulící potřeby
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 97


moje byvala pritelkyne....nechal jsem ji na okne v klubu pri akci..
bohuzel jsem ne ni zapomnel mno.. sweet purple rulezzZ

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 26-06-2005 v 20:52 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98


Můj čilum

Koupil jsem ho v Himaláji, kde z takovejch kouřej už tisíce let

Old Post 07-07-2005 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CurbY23
Stálý Člen

Karma uživatele CurbY23 - 86% PěstitelskáKarma uživatele CurbY23 - 86% PěstitelskáKarma uživatele CurbY23 - 86% PěstitelskáKarma uživatele CurbY23 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 99



Takže tady je moje nádobíčko

Foto č.1: Takže to vemu odzhora doleva, papírky většinou používím nekonečný ocb, lahoda, mam rád tu dýlku , když si vzpomenu, jaxme kdys slepovali pět smokingů, ale byla to sranda. Pak tu máme tři filmovky, dvoje nůžky, ty vlevo používám pro brka a ty vpravo na lednice . Tady moje oblibena šluknička se zajímavým filtrem (viz foto č.2) s víčkem níže. A tady sem dostal baterkozapík (viz foto č.2). Ještě uprostřed popelník s brčkem a cígama (eh, celkem rád bych přestal s cígama, ale když vysedávam u netu přes noc, tak se to holt neda )Všechno to leží na mym oblíbenym podkladu, ketáku vod jedné holandské fy z holandu v češtině (s přesnym dávkováním všech jejich produktů a infa o nich, speciálně pro můj oblíbený gshop .

Foto č.2: Změna pouze u toho baterkozapíku, menší odklopená část je baterka a ta větší je zapík (takovej s tou spirálou rychle hořící). A pod ní je vidět filtr tý šlukničky.

Jinak drtičku sem si chtěl pořídit, ale nějak sem se na to vysr... Eště tam chybí filtry, používám už dlouho reklamni různejch (většinou e-) gshopů nebo vizitky mý matky . Tak to by bylo vše, sem zvědav na další fotos a infos. Tak uro pacifice

--<|Č|u|r|b|Y|2|3|>--

Old Post 14-07-2005 v 14:45 PM
CurbY23 je offline   Profil uživatele CurbY23   Find more posts by CurbY23   Foto galerie člena CurbY23   Click here to Send CurbY23 a Private Message   Add CurbY23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 100


Dovezl sem si z Djerby tyto 3 krasavice, ta největší má cca 90 cm a stála mě 2 flašky vodky (asi po hodině smlouvání :-)), prostřední 1 flašku vodky, ta má cca 50 cm a ta nejmenší (za flašku ferneta) má asi 38 cm. Dohromady mě tedy vyšly asi na 400,- za chlast, což je, myslím, hodně slušná cena. Na "rodinném" fotu jsou ještě zabalené tak, jak sem je koupil. Všechny slouží výtečně a jsem rád, že je mám, platit za ně nehorázné prachy tady u nás je dost nesmyslné, (i když někdo bohužel nemá jinou možnost) a pro ty, co to tady prodávají je to hóóódně moc výdělečná činnost. A taky pěkné svinstvo. Ta nejmenší se dá v Tunisku pořídit tak za stovku, ani ne. Ale za chlast je to lepší

Northern lights x shiva: Jedna z mnoha
KYTKY DNES - POKUS
(WW) PAPAYA: Venkovní rapsodie
WW: Bílá, jenž oděla se purpurem
Plastic adventures

Old Post 21-08-2005 v 20:17 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slauch
Nový Člen

Karma uživatele slauch - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 101




Normálně hulim jenom brčka, ale tuhle lysohlávkovou šluknu mi přivez kámoš z K. Varů. Kouří se z ní good a navíc je to výborná hračka do ruky.

Old Post 07-09-2005 v 12:41 PM
slauch je offline   Profil uživatele slauch   Find more posts by slauch   Foto galerie člena slauch   Click here to Send slauch a Private Message   Add slauch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Real-Shit
Stálý Člen

Karma uživatele Real-Shit - 2% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 102


Ja si pokuruju z takovyhle maly vodnice! Je sice mala ale na obcasny pokoureni to staci!
ps. ma rosekanej kotel takze to spravuju alobalem!

Old Post 05-10-2005 v 12:32 PM
Real-Shit je offline   Profil uživatele Real-Shit   Find more posts by Real-Shit   Foto galerie člena Real-Shit   Click here to Send Real-Shit a Private Message   Add Real-Shit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 103


jelikoz jsem ochrance dobrych tradu ak to zase obnovm....a panove a holke prilozte taky jeste zepar sluken..at je nejaka inspiracka..a jinak tato dymka je moooooc stara a moooooc kruta..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 23-10-2005 v 14:00 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 104




Dřív se měl problém se sklenenkama-pac mi vydrzela vzdy tak tejden-asi pred 3 rokama sem se nudil ve skole na praxi a tak sem zhotovil tuto náhražku=>jak řikám mam ji přez 3 roky a vpoho

Old Post 24-10-2005 v 21:57 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 105


heikki..tak to ses teda pekny prase...:-/
tady mas poradnou idylku.....

Old Post 25-11-2005 v 18:26 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 106


cest.tak tady vám přihazuju schéma na mojí sklenenou turbínu,to sklo jsme sehnal z Tesly...je to odřezek obrazovky (ten konec,a je krásne rozšířený)...tak

Old Post 07-01-2006 v 11:49 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 107


Tak moj dalsi vytvor ktory som dAL kamosovi ako darcek,,, fajka je robena na sustruhu a nafarbena sprejom,,,

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 12-02-2006 v 12:42 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 108


A pohlad do kotla

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 12-02-2006 v 12:51 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulien
Stálý Člen

Karma uživatele hulien - 39% PěstitelskáKarma uživatele hulien - 39% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 52  

ICE bong new Příspěvek č. 109




tak mne pribyl dalsi kousek do sbirky...jedna se o ice bong,akorat ze zrovna neni zadnej led,tak foto bez nej........

hulien

Old Post 15-03-2006 v 12:55 PM
hulien je offline   Profil uživatele hulien   Find more posts by hulien   Foto galerie člena hulien   Click here to Send hulien a Private Message   Add hulien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 110



Rodny "G"club a k tomu jeden pořádnej voďár-tabáček....a tak

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 18-03-2006 v 16:55 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 111



Bratr mi rozeskal karafu u vodní dýmky. No při uklidu podkrový jsem narazil na moc hezkej demižónek .
Ergo: tohle to s toho vzniklo

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 29-03-2006 v 10:57 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Jaké mate nádobičko? (Foto) Příspěvek č. 112




Jake je vase nejoblibenejsí nádobičko? abych zacal ja tak moje momentalne nejoblibenejsí je tato vodni dýmka a nejpouživanejsí medena trubicka zmacknuta na jedne strane cvikackama takže plne nahradi sklenenku, vydrži věčnost a pořad nepraská. bohužel ji tu nemam jak dát když ji vyfotim tak s toho nic nebude a když ji naskemuju tak je romazaná.

Old Post 02-05-2006 v 21:58 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2119270 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív