Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hořkost a škrábavost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dalgard
Nový Člen

Karma uživatele Dalgard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 5 

Hořkost a škrábavost Příspěvek č. 1

zajímalo by mě proč, vždy když si kousíček z rostliny uštípnu a usuším (ať již na monitoru, v ponožce na fénu, nebo normálně pomaličku na vzduchu v šuplíku) tak to nepříjemně škrábe v krku a je to hořký. Jak by se tomu dalo zabránit?

Old Post 15-08-2004 v 14:19 PM
Dalgard je offline   Profil uživatele Dalgard   Find more posts by Dalgard   Foto galerie člena Dalgard   Click here to Send Dalgard a Private Message   Add Dalgard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Zrání Příspěvek č. 2

zdárek je to proto že rostlina(paličky) ještě není zralá. Nevim jak dlouho ti kvetou kyti ale ty moje nejrychlejší potřebujou ještě tak 2 tejndy. V posledních dnech kvetení se většina chuťkazících látek (hnojiva, postřiky, ...) vyplaví "flushingem". Jak dlouho už nehnojíš?

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 17-08-2004 v 19:03 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeliman
Stálý Člen

Karma uživatele Jeliman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3

Dalgard hnojíš, pokud jo tak se ničemu nediv

Old Post 17-08-2004 v 23:28 PM
Jeliman je offline   Profil uživatele Jeliman   Find more posts by Jeliman   Foto galerie člena Jeliman   Click here to Send Jeliman a Private Message   Add Jeliman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 4

tak neprijemnu chut ma aj samotna pritomnost dusiku.
To uz flushingujete???
Mne white rhino a Aurora indica len zacinaju kvitnut

Old Post 18-08-2004 v 15:46 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 5

fpohode to moze byt koli tomu ze fajcis hnojivo...treba prestat hnojit predtym nes ces fajcit..aby to nejak stej kytky vyslo...a potom ňami..ale kym rastie hnoj

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 18-08-2004 v 15:51 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dalgard
Nový Člen

Karma uživatele Dalgard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 6

no ja jsem hnojil naposledy ale tak před 3 týdny. takže hnojivem to asi nebude. A jak se mám zbavit přítomnosti dusíku. A flushing provádím 1x týdně už 14 dní.

Old Post 19-08-2004 v 15:12 PM
Dalgard je offline   Profil uživatele Dalgard   Find more posts by Dalgard   Foto galerie člena Dalgard   Click here to Send Dalgard a Private Message   Add Dalgard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 7

no ja si myslim ze to je tim rychlo susenim. pockej si az to dozraje, pak to sklid a hlavne dobre usus, pak to skrabat nebude, to se vsadim. vetsinou zastipky suseny v troube nebo na monitoru skrabou

Old Post 19-08-2004 v 16:30 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

A když nepomůže to výše uvedený tak zkus FERMENTACI - je to tady popsaný a mě to hodně zlepšilo chuť i vůni.

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 19-08-2004 v 20:26 PM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriaty
Stálý Člen

Karma uživatele Moriaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 9

Spaříš cígo, gdyž hodně taháš? Zelí taky spaříš, dyš taháš, jak divej.

Old Post 20-08-2004 v 19:43 PM
Moriaty je offline   Profil uživatele Moriaty   Find more posts by Moriaty   Foto galerie člena Moriaty   Click here to Send Moriaty a Private Message   Add Moriaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 10

mě zlepšilo chuť jednoho noname outdoor skunku prostá věc, dal jsem ho do mrazáku.
hned po sklizni a usušní jsem ho testoval a vyhulil jsem půl brčka a kromě hnusné chuti mi nic nebylo. po několika měsícíh zbyl v mrazáku už jenom tenhle "hnus". říkal jsem si, že to nějak vydržím a umotal jsem brko. po několika práscích, kdy to docela dobře chutnalo, jsem už byl celkem kvalitně skouřenej. od té doby jsem si to dával jenom do skla.
takže pokud můžu něco doporučit na špatnou chuť, tak tohle.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-08-2004 v 21:14 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7680580 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív