Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Filtrační kazeta vs filtr uhlíkový - koncový
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dr.Brown
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 2 

Filtrační kazeta vs filtr uhlíkový - koncový Příspěvek č. 1

Ahoj groweři,

hodlám pořídit uhlík. filtr z hydroponieplus a nevím, pro jakej se rozhodnout.
Váhám mezi:
* Filtrační kazeta/ MFL- 100
* Filtr uhlíkový -koncový 160m3/ h

na vlastní oči jsem je neviděl a infa k nim taky moc nenapsali - nevím, zda se dávají dovnitř či ven a kterej z nich je lepší, natož jestli se přes ně má jenom tlačit nebo jde i tahat (jak jsem tu u někoho viděl)...

tak předem děkuji všem majitelům výše jmenovaných výrobků za jejich názory a zkušenosti, příp. doporučení!

pls, hladně nepište hledej. Hledal jsem, ale přímo zkušenosti s těmito výrobky (např. příště už bych vzal raději něco jiného...) jsem nenašel.

Dr. Karl Brown

Naposledy upravil Dr.Brown 13-07-2004 v 23:23 PM

Old Post 13-07-2004 v 23:17 PM
Dr.Brown je offline   Profil uživatele Dr.Brown   Find more posts by Dr.Brown   Foto galerie člena Dr.Brown   Click here to Send Dr.Brown a Private Message   Add Dr.Brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Brown
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 2

Kua, to to nikdo nemáte doma nebo se jen bojíte podělit o své zážitky????

Old Post 15-07-2004 v 14:41 PM
Dr.Brown je offline   Profil uživatele Dr.Brown   Find more posts by Dr.Brown   Foto galerie člena Dr.Brown   Click here to Send Dr.Brown a Private Message   Add Dr.Brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

Dr.Brown: no já si na hydroponii koupil jenom 3kg uhlí a filtr si postavím sám. přijde mi že kupovat celou kazetu je zbytečný (mám takový dojem že kazeta je nerozebiratelná), to už je lepší koupit ten filtr, protože ten jde otevřít a uhlí vyměnit (ale to možná jde i u té kazety).
nejlepší (poměr cena výkon) je si ten filtr postavit sám. uhlí koupíš za pár stovek a zbylý materiál taky tak, takže tě to vyjde na 1000 +- a udělá ti to stejnou práci jako kupovaný pacháč za 2000. pokud ale neřešíš prachy nebo nemáš možnost si to vyrobit, tak jdi to filtru.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 16-07-2004 v 07:31 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8180330 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív