Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » paměť-co takhle nootropika?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 1

Zájímalo by mě lidi, jestli ste někdo nezkoušeli nasadit na tu pokulhávající paměť nějaký nootropika čili smart drugs (piracetam, Dmae, Lecitin). A taky by mě zajímalo, jak to reaguje s hulenim, jestli po tu dobu co to beru můžu normálně hulit.

Old Post 25-07-2001 v 18:48 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

na obnoveni pameti Příspěvek č. 2

Ja kdyz si davam pauzu s hulenim, tak beru Kalikor

bylo to 30 let na predpis, a ted je to volny. Kdyz je clovek zhulenej jak prase, da si ten prasek, tak za 20 minut je "svezi". vrele doporucuji. Fakt sem to bral mesic a pak si vzpomnel na veci, ktere sem uz nevedel, zee se staly...

Old Post 25-07-2001 v 20:23 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 3

no jasně piracetam funguje úplně výborně.Vždycky když mám před zkouškama tak na něj vlítnu a stracená pamět se hned najde.Samozřejmě se na to dá i hulit.Používám to tak,ráno a odpoledne hulim.Tak kolem 18 hodiny si vezmi prášek a od 22 se učim až do rána.Po zkouškách vysadit a tak dále.Nemůžu si stěžovat

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 25-07-2001 v 21:43 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 4

kolik toho piracetamu aby to bylo OK??

Old Post 25-07-2001 v 23:02 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 5

chtel jsem se zeptat jestli by se to dalo objednat nejak pres internet.
moc diky.

... and all my cares go Up in smoke ...

Old Post 26-07-2001 v 04:57 AM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manas
Nový Člen

Karma uživatele manas - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

No, když použiju takovou tu terminologiji, tak se dá říct, že „lecitin + vitamíny B rulez“. U mě subj. asi tak po měsíci užívání zlepšuje výbavnost a asi i rychlost řešení logických úloh. Když sem ho užíval asi čtvrt roku, dokázal jsem kontrolovaně (ne spontánně jako u THC) rekonstruovat v paměti podoby všech míst, na kterých jsem v životě byl.

Pirecatemu jsem využíval jedno balení, podle doporučeného dávkování, a myslim, že pro ty dědečky a babičky v domovech důchodců, pro něž je to původně určené, je to asi přínosné, protože vstanou ze svých invalidních vozíků a půjdou tančit. Já sem pobíhal po kopcích a brutálně opravoval mojí lampu.

"Le haschisch sera, pour les impressions et les pensée familieres de l'homme, un miroir grossissant, mais un pur miroir." - Ch. Baudelaire, Le Poeme du Haschisch, 1858

Old Post 26-07-2001 v 07:59 AM
manas je offline   Profil uživatele manas   Find more posts by manas   Foto galerie člena manas   Click here to Send manas a Private Message   Add manas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele manas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 7

kalikor je zbytecny objednavat na netu, staci zajit do lekarny, dat jim 45 kc, a je to vase...

Old Post 26-07-2001 v 09:49 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

HUSTOTA Příspěvek č. 8

no tak sem si to tu přečet a myslim si že hulit tak že už sem pak uplně vygumovanej a musim žrát nějaký chemický sračky na to abych si něco pamatoval je pěknej SHIT, to už se dá přirovnak klidně s nějakým fetem do žíly,
kdo je na tom takhle, že si nic nepamatuje, tomu pomůže jen přestat hulit nebo to radikálně omezit a sem teda šťastnej že sem za 7 let hulení nedostpěl do tohodlě stádia

toť vše držte se pánové :-(

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-07-2001 v 12:22 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 9

2 oton - a nejsi to nahodou ty, kdo pred chvili psal do tematu makova policka, at :"jestli je nějakej normální postup jak se tim trochu sjet tak něco napište a nenechávejte si to pro sebe! "

takze ...

?

Jinak nevim proc si myslis, ze to jsou chemicky sracky? Soudis neco, o cem nevis ani hovno. A odsuzujes zbytecne lidi. to se nedela!

Navic pises, ze hulis uz sedm let. Zajimalo by mne, kolik ti je let a jak casto uz tech sedm let hulis.

Old Post 26-07-2001 v 12:39 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Walhalla2000 Příspěvek č. 10

je mi 24 a hulim tak dvakrát tejdně, pěstuju si sám outdoor, teď zkoušim indoor

jestli si myslíš že je normální hulit tak že už potom ztrácíš paměť tak je to tvuj názor já mám svuj že už to tak moc normální neni

a k těm "chemickým sračkám" myslim si že když si jedou za rok zachulim nebo jinak dám tu šťávu z makovic, tak se nedá (aspoň podle mě) mluvit o nějaký chemii

nebo snad makovice nerostou ze země jako ganja
a jinak žádný prášky něbo něco podobnýho do sebe nedávám (acilpirin sem měl naposled asi pčed dvouma rokama+to je vše co sem kdy měl, když mi bylo 16 zkusil sem rohypnol + nějakejch chlast a rychle sem z roho potom vystřízlivěl, nic moc)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-07-2001 v 12:47 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 11

asi takhle je všeobecně známo že ganja trošku omezuje krátkodobou paměť.A jestli hulíš 7let,tak si piš že ji máš taky v hajzlu i když to třeba ani nepozoruješ,ale sou lidi takový jako já,který třeba ještě taky někde studujou a během krátký doby si toho musej zapamatovat fakt hodně. Potom teprve poznáš jak seš na tom s pamětí.Piracetam a lecitin bych potom přirovnal k normálním vitamínům nebo posilovacím Gainerům,samozřejmě obrazně,ale účinek zůstává stejnej a ve zkouškovym(tak14dní-měsíc) to fakt hodně pomáhá.Neznám nikoho kdo by to jedl pořád,ale na takovýhle věci je to akorát.Takže bych nic neodsuzoval globálně,ale vždycky na určitý situaci.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 26-07-2001 v 13:14 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 12

Nerikam, ze zahulit si stavu z makovic (opium), je nejaka chemie. Ano, je to taky "dar zeme". Ale proste si myslim, ze to je neco trochu jineho. A asi si to myslis nekde uvnitr i ty, jinak bys hulil sedm let opium (pokud bys jeste zil) a ne travku.

A vubec si nemyslim, ze je normalni hulit tak, aby clovek ztracel pamet. Nikde jsem to ani netvrdil. Ale bohuzel to je vedlejsi ucinek, stejne jako zvysena pravdepodobnost vyskytu rakoviny plic, jazyku a hltanu.

to k tomu patri. A stejne, jako kdyz mas rozhazenyho neco s organismem, tak si na to beres prasky, tak i kdyz mas rozhazenou pamet, tak to necim "lecis". Taky jsem studujici a potrebuju obcas rychle procistit hlavu. Stejne jako po tezky opici si lidi berou "takovytocotednevimjaksejmenuje", aby rychle vystrizliveli. A taky neni normalni se opijet tak, aby ti bylo blbe.

To mas asi zelezny zdravy. Ty jsi nikdy nemel anginu? nebo chripku? Nikdy jsi nemel zanet dutin? Tobe doktorka nikdy nepredepsala penicilin? (mimochodem acylpirin taky nejim - je to podle mne nahovno). Pokud jsi nikdy nemel opravdu potrebu jist penicilin (jak vyplyva z tveho prispevku), tak ti neskutecne zavidim tve pevne zdravi!

Old Post 26-07-2001 v 14:26 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

jo asi je to tak Příspěvek č. 13

jo neco na tom co rikate je to je pravda, uz radsi mlcim :-)

PS: (ten penicilin sem potreboval naposled asi v 10ti letech, nevim jak to dělám ale takový věci jako chřipka nebo dutiny se mi zatim vyhejbaj)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-07-2001 v 19:26 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shanin
Stálý Člen

Karma uživatele Shanin - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 14

Ahojky,nuz nechcem byt blbá,ale to co tu piseta fakt funguje? pocujem o tom prvy krat..(sice slovicko nootropika som uz niekde videla ale kedy ..kde to len tak mohlo byt..) toto by mohlo vyriesit moj problém trafka alebo skola?Casto sa mi stava ze okolo mna sa huli len ja nemozem,musim sa ucit..vravite ze to dostat len tak bez receptu?(myslite ze aj u nás,na slovensku?)A ktore z toho vam vyhovujú najlepsie?...Dakujem..

Just keep trippin and be cool....
vivala ganja!!!!

Old Post 29-07-2001 v 12:47 PM
Shanin je offline   Profil uživatele Shanin   Find more posts by Shanin   Foto galerie člena Shanin   Click here to Send Shanin a Private Message   Add Shanin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

Nápad smartdrugs Příspěvek č. 15

2shanin: zkus todle.treba ti to nak pomuze http://www.smartdrugs.cz/

Old Post 29-07-2001 v 19:01 PM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 16

2 MrVoslik

predevsim doporucuji pro lepsi uceni prestat hulit. Aspon na nutnou dobu kolem obdobi uceni se. Kdyz prestanes, uz za tyden ucitis zlepseni se pameti.

pak zase muzes hulit jak chces.

Nemuzes moc ocekavat, ze si das speka, pak to zajis nejakym praskem a pak se pujdes ucit.

I kdyz v mem pripade se osvedcilo pouzivani Kalikoru. Ten pri pouziti hned po spekovi, do 20 minut odstrani stav zhulenosti. Ale, ze by se po tom dalo hned ucit, to asi fakt ne.

Ale po tydnu uzivani sem se citil jako novej clovek.

Old Post 30-07-2001 v 06:48 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1956280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív