Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co na steny? alobal barva folie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Nápad Příspěvek č. 1

Vyložil jsem skříň alobalem, ale známí mi doporučujou bílou barvu zkusil jsem nový lesklý bílý Balakryl na jedny dveře, ale nemam ten pocit, že by to bylo lepší. Možná špatná barva ( malá bělost atd.) nebo co?

Old Post 16-01-2001 v 11:47 AM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 2

Mám takovej pocit, že v growshopu v Praze nebo Plzni prodávaj bílou folii ta by měla být nejlepší.

Old Post 16-01-2001 v 12:37 PM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spine
Nový Člen

Karma uživatele Spine - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 3

Balakryl nebyla až zase tak dobrá volba. Má totiž po zaschnutí porézní povrch - dochází k velkým ztrátám světla. Ten se hodí na místnosti kde je zeď a potahovat to fólií, nebo to "vytapetovat" alobalem by bylo nemožný (všechno je možný, ale každej sme nějak tak trochu pohodlnej...). Alobal pokud je pěkně vyhlazenej se dá docela dostdobře srovnat s téměř dokonalym zrcadlem (ty sou z leštěných kovů)naproti tomu klasický skleněný zrcadla sou naprosto nevhodný. Skleněný zrcadloodráží pouze 65% světla, u alobalu je to něco mezi 90 - 99%, no a ta fólie odráží 98% světla,ale zase stojí 140 Kč metr (v Growshopu) takže asi nejlepší je pěkně vyhladit alobal. Jed tu ještě jedna možnost - v Bauhausu prodávaj tzv. "Reflexní fólii" to je něco jako ta z Growshopu, a je o něco levnější...

Spine

Old Post 16-01-2001 v 17:22 PM
Spine je offline   Profil uživatele Spine   Find more posts by Spine   Foto galerie člena Spine   Click here to Send Spine a Private Message   Add Spine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Zrcadlo x Bílá Příspěvek č. 4

Otázka je co je lepší, zrcadlo nebo čistě bílá zeď?

Můj názor je, že pro záření na pěstování je nejlepší obyčejná bílá barva.
Zrcadlo část světla odráží a část absorbuje. Naproti tomu bílá barva světlo rovnoměrně rozptyluje.

Takže levnější řešení bude asi vymalovat na bílo a dražší řešení koupit speciální fólii.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-01-2001 v 20:03 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simisim
Nový Člen

Karma uživatele Simisim - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 21 

Nápad Příspěvek č. 5

mam do skrine lepit alobal ,aby odrazel svetlo tou matnou ,nebo lesklou stranou??myslim ,ze matnou ,ale necham si radsi poradit.Dik

Old Post 01-02-2001 v 18:48 PM
Simisim je offline   Profil uživatele Simisim   Find more posts by Simisim   Foto galerie člena Simisim   Click here to Send Simisim a Private Message   Add Simisim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Nevím jaké máš osvětlení,ale aobal bych nedával,blbě to držé teplo,lepší je papír,ale bacha aby to nechytlo,jestli máš něco teplýho,dej tam alobal,a jeslti se to tolik nezahřejvá tak to polep nějakou bílou tapetou,to je nej

zdárek

Old Post 01-02-2001 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyni
Nový Člen

Karma uživatele martyni - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 8 

alobal? Příspěvek č. 7

ten alobal bych nedoporucoval a ten papir by byl ok kdyby to nebyl papir nejlepsi je IMHO reflexni folie - da se koupit v obi nebo v growshopech...

Old Post 02-02-2001 v 12:17 PM
martyni je offline   Profil uživatele martyni   Find more posts by martyni   Foto galerie člena martyni   Click here to Send martyni a Private Message   Add martyni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 8

zdar lidi potřeboval bych sehnat něco jako al-folii, ale aby se s tím líp pracovalo (a když tak lepší odraz světla). Prostě nějakou v poho folii.

P.S. nee z GROWSHOPU v Praze (?!?!)

Old Post 26-04-2001 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 9

jestli to jde tak to vybíli primalexem.Proč nechceš tu folii
z growshopu?je drahá?
myslim že je se vyplatí je lepší na odraz než alobal i zrcadla a práce je sní pohodová,takže folie je asi nejlepší

Old Post 27-04-2001 v 20:45 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beladon
Nový Člen

Karma uživatele beladon - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 7 

Al-folie Příspěvek č. 10

Vite nekdo kolik stoji ta al-folie v growshopu?

Bella

Old Post 29-04-2001 v 13:42 PM
beladon je offline   Profil uživatele beladon   Find more posts by beladon   Foto galerie člena beladon   Click here to Send beladon a Private Message   Add beladon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

Jestli jse nemýlím tak stojí když jsem tam byl, tak řikali neco mezi 150-180Kč za metr.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 29-04-2001 v 14:46 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

Nesmysl. Stojí okolo 30 korun za metr. Dost se trhá a vůbec nevypadá na to, že by údajně měla odrážet 90-95%. Radši bych nabílil stěny...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 29-04-2001 v 18:52 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Jak Carlosi píšeš že je to nesmysl tak možná máš pravdu, volal jsem kamoše co má ceník growshopu na Žižkově a ten mi řekl že tam píšou cenu za 1m/30Kč ale když jsem tam byl ja se zeptat tak jsem ukázal na tu folii a on mi řekl něco mezi těma 150-180Kč za metr. Dost mě to tenkrát zarazilo protože jsem toho potřeboval x metrů a dávat asi 3500-4000Kč za folii se mi nechtělo tak jsem se na ni vybod. Takže teď nevim jestli si ze mě dělal srandu nebo sou to takový kur... co se snažej vidělat tím že okrádaj lidi.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 29-04-2001 v 20:11 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

ceník Příspěvek č. 14

Ten ceník bych rád viděl. Možná bych byl docela překvapenej.

Old Post 30-04-2001 v 08:05 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mejla
Nový Člen

Karma uživatele Mejla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 19 

Nápad Příspěvek č. 15

Zdravim všechny pěsťáky,
Mám problém, mám 4 kytky už tak 3 měsíce jako odraz sem doposud používal alobal, ale nevim jestli je to to pravý.
Kytky o.k. ale myslíte že mám natřít radši stěny primalexem.











Old Post 03-05-2001 v 10:07 AM
Mejla je offline   Profil uživatele Mejla   Find more posts by Mejla   Foto galerie člena Mejla   Click here to Send Mejla a Private Message   Add Mejla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmz
Nový Člen

Karma uživatele xmz - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 16

Bílá barva má index odrazu asi 0.88 (88% odrazí) kdežto obyčejný alobal 0.73.Bílá tedy je lepší než alobal .Alobal navíc skříň tepelně izoluje což je zlé.

Old Post 03-05-2001 v 10:22 AM
xmz je offline   Profil uživatele xmz   Find more posts by xmz   Foto galerie člena xmz   Click here to Send xmz a Private Message   Add xmz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3118250 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív