Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co na steny? alobal barva folie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 289

Nevím z čeho mas box, ale jak říkám me ta páska dělala problémy.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-09-2017 v 17:15 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 290

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Nevím z čeho mas box, ale jak říkám me ta páska dělala problémy.


ze dřeva a dřevotřísky

Old Post 03-09-2017 v 17:18 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 291

Ok, pokusím se ti vysvětlit, jak jsem to dělal já s milarem, třeba to tak půjde i tobě. Takže: nastříhat fólii na rozměr stěn ! Od každé strany odečti 2-4cm, nastrihej menší kousky pásky. Pak postupně po jedné stěně- přiložit fólii ke stěně, v rohách přilep, zas !! ať je co nejvíc napnutá - lepší dělat ve 2 lidech, pak přilep sem tam i podél stěn. Takhle všechny strany. Pak už je to těžší. Natrhat pásku na délku fólie, jakoby přeložit - udělat takové korýtko, a vložit podél fólie do rohů, samozřejmě musíš folii přilepit i nahoře a dole. Nakonec můžeš na prostředky stěn použít k uchycení ty napínáčky. Snad mě pochopíš 😉 pokusím se vložit i foto ode mě 😉
Pítr

Jo a používal jsem šedivou pásku, takovou pevnou. Ale určitě nebude problém ji pak přelepit stříbrnou nebo hliníkovou

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-09-2017 v 17:46 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 292

Tak to radši zkusim připínáčky,to by mělo bejt lehčí

Old Post 04-09-2017 v 16:10 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 293

Zdravím, věděl by někdo prosím, co je to za odrazovou fólii na stěnách v tomto threadu? Doporučuji shlédnout ten thread v odkazu, je to odkaz na velmi velmi ukázkové kolo

PS: V tom threadu se zmiňuje matkař Harry a odrůda Casey Jones? Říká něco z toho někomu? Je to už trochu starší thread

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=119937

Old Post 15-11-2017 v 20:48 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 294

Zdat, to vypada ma mylar folii, je to takovej hod e lesklej alobal a kdyz na to posvotit , je jak zrcadlo ,ale dle.me neni moc dobra pokud chces kupovat.
Ja vyzkousel dost folii a nakonec sem skoncil u orca folie a menit nebudu.

Old Post 15-11-2017 v 21:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 295

nejlepší folie diamantová + lepidlo na poliš drží na všem

Old Post 04-12-2017 v 09:51 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 296

citace:
Původní příspěvek od Hugito
nejlepší folie diamantová + lepidlo na poliš drží na všem

Ty jsi 26. 10 . 2017 psal ze si zacatecnik, postavil sis svuj prvni box a troufas si doporucovat ktera folie je nejkvalitnejsi ? Tak to asi strham orcu a nalepim znova diamantovku cece.

Old Post 04-12-2017 v 10:04 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 297

můj názor , nemusíš se hned urážet

Old Post 05-12-2017 v 06:18 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 298

Ale špatnej názor. Nekde na G jsem četl, když si nejsi jistej, že poradíš správně, neříkej radši nic Přesně tento případ... Nej je ORCA!!!

Old Post 05-12-2017 v 07:45 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 299

ok budu na to myslet

Old Post 05-12-2017 v 07:54 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 300

Jestli používá s sem tam nejakej postřik, tak počkej jak ta diamantovka bude vypadat. Flekaty a bez šance vyčistit, orca čištění, odraz, rozptyl a kvalita materiálu je prostě top.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-12-2017 v 18:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8422560 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív