Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ventilace v Boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Ventilace v Boxu Příspěvek č. 1

Mel bych dotaz ohledne vymeny vzduchu v boxu. Snazil jsem se to dohledat a zjistil ze kazdy doporucuje uplne neco jineho. Jelikoz zacinam a jsem zatim ve fazi "teorie" snazim se zjistit co nejvice informaci.

Takze prostor bude 125 x 200 x 63 cm
Svetlo LED 3x VERO29 (cca 200W)

Pro vypocet potrebneho vetraku jsem pouzil

Š (1.25) x V (2) x H (0.63) = 1.575m3 (celkovy objem vzduchu v boxu)

Vypocet vetraku: 1.575 *60 *1.33 = 125.6m3/h

(1.33) je procentuelni pokles v prutoku vzduchu pri pouziti filtru alespon podle

http://www.just4growers.com/stream/...action-fan.aspx

K celkovemu prutoku je tedy zapotrebi jeste pripocist pruchod skrze potrubi/ kolena apod.

Rad bych zvolil zaulitovany TORIN nejmensi kategorie 250m3/h ve spojeni s termostatem a triakovym regulatorem a pruchodkou 150mm.
ZAjimalo by mne jestli je zapotrebi mit vetrak pusteny furt nebo staci nekolikrat za hodinu napriklad 3 - 6 x treba na par minut.

Ventilace je asi predimenzovana, ale bohuzel TORIN nedela nic mensiho a ma byt absolutne tichy, pac je v boxu.

Diky

Old Post 05-12-2017 v 15:25 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-09-2015 - Ventilace v zimě - 6 odpovědí
12-11-2014 - Ventilace + stinidlo - 1 odpovědí
05-05-2014 - Ventilace - rada - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8256320 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív