Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co na steny? alobal barva folie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
dobr
Nový Člen

Karma uživatele dobr - 93% PěstitelskáKarma uživatele dobr - 93% PěstitelskáKarma uživatele dobr - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 17  

tapeta Příspěvek č. 33

Nazdar. Já jsem polepil stěny samolepící tapetou,která se používá do kuchyně,dá se omývat a práce sní byla docela slušná.Stála mě 60kč za metr.Ta role je 45cm široká.

Old Post 05-01-2002 v 13:00 PM
dobr je offline   Profil uživatele dobr   Find more posts by dobr   Foto galerie člena dobr   Click here to Send dobr a Private Message   Add dobr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Nápad Další názor ? Příspěvek č. 34

2Dunihlav jen do toho ! Vyzkoušej jak to poroste s odrazem jak jsi napsal , nevím ale jestli jde dobře dohromady nastříkaný papír a voda, vlhkost ?

2Koblihostrom, Lackyfree nic si z toho nedělejte , já tam měl taky nalepenej alobal , asi má nějakou učinost ale jaksi jsem zjistil že vlastně vnitřek skříňe kterou jsem koupil je uplně leskle bílej tak alobal šel dolů a vnitřek jsem akorát pořádně umyl a HOTOVO .

Zdar Hlava

Old Post 05-01-2002 v 14:15 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marigator
Stálý Člen

Karma uživatele Marigator - 29% PěstitelskáKarma uživatele Marigator - 29% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 35

hele lidi to sem si tedka teda akorat nasadil brouka do hlavy......skrin sem mel nabilenou a vcera zrovna sem ji kurna polepil alobalem kurna ze ja vul se sem nekouk driv......
To Dunihlav
No kazdopadne to vyzkousej to je fakt zajimavy!

To all
Este takova priblbla stupidni otazka....proc se ten alobal musi lepit tou matnou ke kytkam....kvuli odrazu svetla???
co kdyz se to nalepi vopacne zkousel to nekdo????

Old Post 05-01-2002 v 23:57 PM
Marigator je offline   Profil uživatele Marigator   Find more posts by Marigator   Foto galerie člena Marigator   Click here to Send Marigator a Private Message   Add Marigator to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marigator! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 36

Tou matnou stranou aby bylo měkký svyetlo, ta bleyskavá strana hází prasátka a kiti by se mohli spálit.

Old Post 06-01-2002 v 16:16 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lachtan
Nový Člen

Karma uživatele Lachtan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 3 

Alobal Příspěvek č. 37

to Mari: Svuj prvni room jsem mel polepenej celej alobalem, blejskavou stranou nahoru, a kytkam se to docela libilo, tak bych si s tim nelamal hlavu :-)

Old Post 12-01-2002 v 09:46 AM
Lachtan je offline   Profil uživatele Lachtan   Find more posts by Lachtan   Foto galerie člena Lachtan   Click here to Send Lachtan a Private Message   Add Lachtan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 38

Já mám pěstírnu udělanou rovnou celou z alobalu a je to v pohodě,,, )

Oscar
Enjoy joint

Old Post 12-01-2002 v 11:26 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lobtow
Nový Člen

Karma uživatele Lobtow - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Dotaz Příspěvek č. 39

Je lepsi vnitrek skrine vylepit alobalem nebo staci, kdyz bude bily ? Mne prijde lepsi alobal...

lobtw

Old Post 24-03-2002 v 12:36 PM
Lobtow je offline   Profil uživatele Lobtow   Find more posts by Lobtow   Foto galerie člena Lobtow   Click here to Send Lobtow a Private Message   Add Lobtow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Hledey Příspěvek č. 40

Skus hledat.....yá našel tohle......

Old Post 24-03-2002 v 12:49 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROMIS
Nový Člen

Karma uživatele ROMIS - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 41

alobal je v poho, musis sice udrzovat podminky, tozn. opatrne zachazeni, a pak je to o.k.

Old Post 24-03-2002 v 23:33 PM
ROMIS je offline   Profil uživatele ROMIS   Find more posts by ROMIS   Foto galerie člena ROMIS   Click here to Send ROMIS a Private Message   Add ROMIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 42

Na jednom americkým servru jsem si teď přečetl, že pokud je čirá žárovka, teda výbojka nemá krytí mléčným sklem, tak je lepší použít bílou barvu namísto alobalu, protože ten alobal to světlo nerozptyluje, takže se může stát, že na jednom místě v prostoru pěstírny je světla zbytečně moc a na jiném málo. To je podle mě logické a každý by se měl snažit to světlo v pěstírně rozptýlit co nejvíc ale beze ztrát. Podle toho by mělo vypadat i stínítko.

nemo

Old Post 25-03-2002 v 00:05 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné folie Příspěvek č. 43

Já jsem měl nejdříve alobal, ale pak jsem na http://w5.inshop.cz/hydroponieplus/...bne.asp?kat=233 zakoupil folii a zdá se mi to mnohem lepší. Světlo je více rozptýlené, snadná manipulace a navíc to v bytě nevypadá jak při slunovratu. Folie je z druhé strany černá a nic nepustí ven ... mám na mysli světlo Cena je dobrá - za 400,- Kč obložíš celou komoru. Do 3 dnů to máš od nich doma i s filtrama jako bonus.

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 25-03-2002 v 14:14 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Palec nahoru Hlinik. Příspěvek č. 44

No, taky jsem řešil podobny problém.
Nakonec to za mě udělala práce.
Dělám v reklamě, to znamená spustu samolepek, barviček a podobných vychytávek.
Objevil sem parádní hliníkovou fólii, která je na první pohled šedivá. Jenže jakmile na ni dopadnou světelný paprsky, tak odrazí super prasátko!!!
Ale ne ledajaký - je totiž matná, což znamená že odražený světlo nemění spektrum a je rozptýlený.
Takže ani kytičky nespálí, jako někdy alobal.
Největší výhoda je ale v instalaci. Je totiž samolepicí!!!
Fólii jsem si půjčil takže ještě dohledám někde značku a ceny.

Srga!

Old Post 26-03-2002 v 18:50 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 45

Čus,

chci se zeptat: zrcadlo a alobal nějak mění spektrum světla? A ta folie z growshopu (na jedný straně černá a na druhy světle šeda) spektrum nemění, jo? Mam skříň vylepenou tou folií a na strany skříně sem dal zrcadla (asi 20x50 cm) - sou tam teda ty zrcadla vůbec užitečný? Mě se na první pohled zdálo, že jo, páč na kytky dopada víc viditelnýho světla... Ale co se stane se světlem po odrazu od zrcadla NEVIM...

dík za odpovědi

Old Post 27-03-2002 v 13:29 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipi
Nový Člen

Karma uživatele pipi - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 46

cus hele alobal ikdyz se to nezda tag odrazi asi 50% svetla doporucil bych ti kouput reflexni folii maj ji v kazdym zahradnictvi odrazi asi nejvic svetla ze vsech dostupnejch materialu a je levnejsi jak alobal mnohem...

Old Post 28-03-2002 v 10:57 AM
pipi je offline   Profil uživatele pipi   Find more posts by pipi   Foto galerie člena pipi   Click here to Send pipi a Private Message   Add pipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

jiná folie Příspěvek č. 47

Mám tip na, řekl bych velmi dobrou foli.
Jmenuje se ALUFOL, je to parotěsná folie, je pevná, lehká, nepropouští světlo a díky hliníkové povrchové úpravě 99% zrcadlo sqěle odráží světlo.

Old Post 29-03-2002 v 19:01 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy
Nový Člen

Karma uživatele jimmy - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 48

öilku mam dotaz.na těch stránkách cos doporučil sem našel folii ale ne tu komoru:kde ji mam hledat-ty 4stovky sou dobra cena.PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 02-04-2002 v 18:33 PM
jimmy je offline   Profil uživatele jimmy   Find more posts by jimmy   Foto galerie člena jimmy   Click here to Send jimmy a Private Message   Add jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0894770 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív